Hlavné menu
Produkty v košíku

Starostlivosť o ruky a nohy

Tieto produkty predstavujú ideálny spôsob, ako poskytnúť našim rukám a nohám prírodnú starostlivosť a dôkladnú hydratáciu.
Sú vyrobené z prírodných zložiek, ako sú rastlinné oleje, bylinné výťažky a vitamíny, ktoré poskytujú hydratáciu, regeneráciu a ochranu pokožky.
Ich prírodné zloženie zaručuje, že sú vhodné pre každodenné použitie a pomáhajú udržiavať pokožku zdravú a hebkú.
Značka: Tierra Verde
Nenahraditeľná pomôcka nielen pre zahrádkárov a kutilov v krásnom prírodnom prevedení. Špinavé ruky si zoberie do parády šesť radov dlhších štetín, nechty vyčistíte štyrmi radmi kratších štetín. Pri umývání silne znečistených rúk môžete kefku doplniť sódou bikarbónou Bika, ktorá pôsobí ako jemné abr..
3,15 €
Cena bez DPH:2,63 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Hygienický gél sa postará o dôkladné umytie rúk aj v podmienkach, kde nie je k dispozícii voda a mydlo. Obsahuje 65 % rastlinného alkoholu, ktorý pokožku dokonale očistí od nežiaducich vplyvov okolia. Gél sa rýchlo vstrebáva bez lepivého pocitu, nezanecháva stopy a bio ..
3,95 €
Cena bez DPH:3,29 €
Značka: Tierra Verde
Naše vegánske olivové mydlo sa vyrába z čistého gréckeho olivového oleja pochádzajúceho z oblasti Kalamati. Olivový olej obsahuje mastné kyseliny, po pridaní zásady (hydroxid sodný alebo draselný) dochádza k tzv. saponifikácii – zmydelneniu. Na rozdiel od mnohých podobných produktov na trhu naše myd..
2,39 €
Cena bez DPH:1,99 €
Značka: Kvitok
Náš tip: Použitie tejto kúry je ideálne najmä po bylinkovom kúpeli rúk (vyskúšajte napr. nechtík, harmanček či prasličku). Táto olejová kúra na nechty je vám možno známa z nášho Beauty boxu, a keďže bola jedným z produktov, ktoré by ste chceli ako stálu ponuku, vylepšili sme zloženie a pridali me..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Základ tvorí výťažok z mydlových orechov. Získavame ho najšetrnejšou metódou extrakcie za studena. Použité extrahované mydlové orechy pochádzajú zo severu Indie, z podhoria Himalájí. Obsahujú prírodné saponíny a miestni obyvatelia ich odnepamäti používajú na pranie bieli..
6,85 €
Cena bez DPH:5,71 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Zloženie mydla je inšpirované prírodou. Je vyrobené na báze extraktu z mydlových orechov a ďalších netoxických zložiek, ktoré sú vhodné pre normálnu aj citlivú pokožku. Základná zložka z mydlových orechov je získavaná tou najšetrnejšou metódou extrakcie za studena. Na..
6,75 €
Cena bez DPH:5,63 €
Značka: Kvitok
Náš tip: Pre rýchlejšiu regeneráciu popraskaných rúk odporúčame doplniť starostlivosť o Regeneračný balzam Jemné ruky. Neodmysliteľným krokom v starostlivosti o ruky je ich hydratácia. Naša pokožka si zaslúži to najlepšie, preto je tento krém nabitý vysoko kvalitnými zložkami, ktoré blahodarne..
9,90 €
Cena bez DPH:8,25 €
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Tento balzam odporúčame použiť po umytí rúk a vmasírovať malé množstvo do navlhčenej pokožky. Je vhodný obzvlášť na ochranu suchých a popraskaných rúk počas zimných mesiacov. Vďaka svojim zložkám tento balzam nielen príjemne vonia, ale najmä hĺbkovo regeneruje popraskanú a suchú pokožku ..
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €
Regeneračný balzam – Hebké Nôžky
-3 %
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Tento balzam odporúčame použiť po kúpeli a vmasírovať malé množstvo do navlhčenej pokožky.  Vďaka svojim zložkám balzam hĺbkovo regeneruje popraskanú a suchú pokožku nôh, popraskané päty a suché lakte či iné miesta na tele. Regeneračný balzam zjemňuje pokožku, vyhladzuje ju a chráni ju p..
8,66 € 8,90 €
Cena bez DPH:7,22 €
Značka: Chistee
Použitie: Nastriekajte na ruky a nechajte uschnúť. 100 % prírodné zloženie efektívne odstraňuje mastnotu a baktérie a napomáha udržiavať vaše ruky čisté a zdravé. Prostriedok môže pri teplote pod 15 °C zmeniť farbu. Táto zmena nemá vplyv na kvalitu ani vlastnosti prostriedku. Produkty CHISTEE je ..
3,90 €
Cena bez DPH:3,25 €
Značka: Chistee
Použitie: Naneste na ruky a opláchnite vodou. 100 % prírodné zloženie efektívne odstraňuje mastnotu a baktérie a napomáha udržiavať vaše ruky čisté a zdravé. Prostriedok môže pri teplote pod 15 °C zmeniť farbu. Táto zmena nemá vplyv na kvalitu ani vlastnosti prostriedku. Produkty CHISTEE je ľahké..
59,00 €
Cena bez DPH:49,17 €