Hlavné menu
Produkty v košíku

Pracie prášky a gély

Prírodné pracie prášky a gély sú skvelou voľbou pre efektívne a šetrné pranie s ohľadom na životné prostredie. Tieto výrobky sú vyrobené z prírodných zložiek, ako sú rastlinné enzýmy, éterické oleje a bylinné extrakty, ktoré účinne odstraňujú špinu a nečistoty.
Neobsahujú tvrdé chemikálie, čo ich robí priateľskými k životnému prostrediu a šetrnými k našim oblečeniam. Ich prírodné zloženie je špeciálne navrhnuté tak, aby udržovalo farby a materiál v najlepšom stave.
Značka: Cleanee
Hygienický prírodný čistiaci prostriedok zložený výhradne z prírodných látok, výťažkov z rastlín a prírodných olejov. Je unikátny svojim antimikrobiálnym a silným antioxidačným účinkom a navyše skvelými čistiacimi schopnosťami. Prípravok si skvele poradí s nežiaducou špinou a odolnými škvrnami na vš..
8,79 €
Cena bez DPH:7,33 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Naše „pracie“ orechy dozrievajú v podhorí Himalájí na severe Indie. V tamojších lesoch bežne rastú stromy Sapindus mukorossi, plodiace mydlové orechy. Ich šupky miestni obyvatelia odnepamäti používajú na pranie bielizne a očistu tela. Indické ženy tento malý zázrak príro..
14,55 €
Cena bez DPH:12,13 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Plákadlo zabraňuje šednutiu bielizne, ktoré je spôsobené praním v tvrdej vode. Šednutie spôsobujú mydlové zložky pracích prostriedkov zrazené s minerálmi vo vode. Plákadlo vláknam vracia prirodzené vlastnosti (uteráky opäť sajú) a vzhľad (farby sú jasnejšie). Prostriedok..
6,45 €
Cena bez DPH:5,38 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Používate aviváž? A viete, že jej hlavnou úlohou je obaliť a uhladiť vlákna textilu, čo väčšinou zaisťujú chemikálie doplnené umelými farbivami a parfumami? Plákadlo svojou kyslou reakciou neutralizuje zásaditý prací roztok, čo je dôležité najmä pre ľudí s citlivou po..
6,45 €
Cena bez DPH:5,38 €
Značka: Pánbach
Čistiace prostriedky PÁNBACH vynikajú aktívnymi povrchovými látkami z čisto prírodných surovín. Vyrábame ich inovatívnou technológiou, ktorá častice aktívnych látok polarizuje a vytvára silné polarizované ióny, ktoré ľahko prenikajú medzi častice nečistôt a dôkladne ich odstránia z akéhokoľvek povrc..
9,98 €
Cena bez DPH:8,32 €
Značka: Cleanee
Jemný prací gél na farebnú i bielu detskú bielizeň so zníženou dermálnou dráždivosťou voči citlivej pokožke. Je určený na pranie všetkých druhov bielizne s výnimkou vlny a prírodného hodvábu. Je vhodný pre všetky typy práčok. Preniká šetrne do vlákien a odstraňuje účinne najmä nečistoty biologického..
10,39 €
Cena bez DPH:8,66 €
Značka: Cleanee
Koncentrovaný prací gél na farebnú bielizeň šetrný voči citlivej pokožke. Je určený na pranie všetkých druhov bielizne. Nie je vhodný na pranie vlny a prírodného hodvábu. Je vhodný pre všetky typy práčok. Preniká hlboko do vlákien na odstránenie aj tých najodolnejších škvŕn. Obsahuje aktívne zložky,..
11,50 €
Cena bez DPH:9,58 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Základom tohto pracieho gélu je výťažok z mydlových orechov. Tento prací gél sme vyvinuli na najšetrnejšie pranie športového textilu, najmä bielizne z dutých vlákien a mikrovlákien. Plne zachová funkčnosť všetkých špeciálnych materiálov používaných na moderné športové ob..
9,25 €
Cena bez DPH:7,71 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Základom nášho pracieho gélu je výťažok z mydlových orechov, získaný najšetrnejšou metódou extrakcie za studena. Vďaka prídavku lanolínu udržuje vlákna vlny pružné aj pri opakovanom praní. Lanolín je látka, ktorá sa prirodzene stará o srsť oviec a zaisťuje tepelnoizolačn..
9,25 €
Cena bez DPH:7,71 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Tento prací gél obsahuje zvýšený podiel extraktu z mydlových orechov. Po novom sme pridali prírodné tenzidy, ktoré si výborne poradia s nečistotami. Výsledkom je krásne čistá bielizeň bez dráždivých chemických látok. Koncentrovaná podoba gélu je navyše skvelým riešením p..
7,39 €
Cena bez DPH:6,16 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Obľúbený prací gél s levanduľovou silicou vďaka novému inovovanému zloženiu vyperie ešte efektívnejšie. A pritom stále maximálne ohľaduplne voči ľudskému zdraviu a s minimálnym dopadom na prírodu. Preto sa môže pochváliť prestížnym certifikátom Ecogarantie. Šetrnejšie je..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Obľúbený prací gél s pomarančovou silicou vďaka inovovanému zloženiu vyperie ešte efektívnejšie. A pritom stále maximálne ohľaduplne voči ľudskému zdraviu a s minimálnym dopadom na prírodu. Preto sa môže pochváliť prestížnym certifikátom Ecogarantie. Šetrnejšie je už len..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Obľúbený prací gél so silicou z vavrínu kubébového vďaka novému inovovanému zloženiu vyperie ešte efektívnejšie. A pritom stále maximálne ohľaduplne voči ľudskému zdraviu a s minimálnym dopadom na prírodu. Preto sa môže pochváliť prestížnym certifikátom Ecogarantie. Šetr..
7,69 €
Cena bez DPH:6,41 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Prací prášok na bielu bielizeň je vďaka novej vylepšenej receptúre šetrnejší k prírode a môže sa pochváliť lepším účinkom pri použití oveľa menšieho množstva. Praciu silu produktu podporuje prášok z namletých mydlových orechov, ktorý nahradil extrakt z rovnakej suroviny...
8,00 €
Cena bez DPH:6,67 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Prací prášok na farebnú bielizeň sme vyvinuli tak, aby obsahoval ingrediencie maximálne šetrné voči našej pokožke aj životnému prostrediu. Jeho účinnosť podporuje Prášok z mydlových orechov, ktoré príroda vybavila rastlinným saponátom (saponín), a vločky z olivového mydl..
9,00 €
Cena bez DPH:7,50 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Jemne mletý prášok z mydlových orechov Sapindus Mukkorosi je pre svoj vysoký obsah saponínov prírodným saponátom s veľmi širokým uplatnením. Možno ho použiť všade tam, kde sa používajú bežné pracie a čistiace prostriedky. Použitie mydlových orechov je popísané aj v indic..
10,00 €
Cena bez DPH:8,33 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Systém pre kompletné EKO pranie od Tierra Verde je založený na kombinovaní niekoľkých produktov, vďaka ktorému je pranie šetrné voči ľuďom aj prírode a súčasne zanecháva bielizeň skutočne čistú. Prečo stojí za to vyskúšať náš systém EKO prania?   Jednotlivé produkt..
15,35 €
Cena bez DPH:12,79 €