Produkty v košíku

Parazity

Značka: AravaPets
Objavte najprirodzenejšie, najúčinnejšie a najbezpečnejšie prírodné riešenie prevencie proti blchám a kliešťom pre vašich miláčikov!  Účinný Antiparazitný bylinný obojok je bez nebezpečných pesticídov, s obsahom až 11 účinných bylinných esenciálnych olejov pre psov a šteniatka. Vďaka patentovan..
24,98 €
Cena bez DPH:20,82 €
Značka: AravaPets
Naša príroda pozná ten najlepší prostriedok v boji proti parazitom – bylinné esenciálne oleje. Bylinné antiparazitné pipety pre psov 26 až 50kg kombinujú 11 druhov kvalitných silíc vo vysokej koncentrácii preto musia byť balené v kovom obale. Vyznačujú sa dvojakým účinkom. Po aplikácii zabíjajú..
27,70 €
Cena bez DPH:23,08 €
Značka: AravaPets
Perfektný bylinný šampón s mimoriadnou účinnosťou a aromaterapeutickými výhodami. Tento šampón je vyrobený z olejov, výťažkov zo stromov a rastlín, ktoré vyvinuli najúčinnejší obranný mechanizmus proti škodlivému hmyzu. Tento šampón sa rýchlo a efektívne postará o všetky problémy s blchami a kliešťa..
20,80 €
Cena bez DPH:17,33 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Liehové tonikum Repellens je určené pre psov v prostredí s výskytom lietajúceho hmyzu a ďalších vonkajších parazitov (komáre, muchy, ovady, blchy, kliešte a ďalšie). Originálna kompozícia rastlinných výťažkov účinne ošetruje kožu a srsť a zároveň pomáha odpudzovať v..
7,80 €
Cena bez DPH:6,50 €
Značka: cdVet
Koncentrát, ktorý sa riedi 1:5, obsahuje bylinnú zložku geraniol, ktorá odpudzuje všetkých parazitov. 100% Prírodný Antiparazitný šampón pre psy a mačky šetrne odstraňuje Biofilm, ktorý priťahuje kliešte, blchy, roztoče a ďalšie parazity. Bylinná aktívna zložka geraniol zároveň parazitmi odpudzuj..
15,90 €
Cena bez DPH:13,25 €
Značka: cdVet
Koncentrát, ktorý sa riedi 1:5, obsahuje bylinnú zložku geraniol, ktorá odpudzuje všetkých parazitov. 100% Prírodný Antiparazitný šampón pre psy a mačky šetrne odstraňuje Biofilm, ktorý priťahuje kliešte, blchy, roztoče a ďalšie parazity. Bylinná aktívna zložka geraniol zároveň parazitmi odpudzuj..
22,90 €
Cena bez DPH:19,08 €
Značka: cdVet
Prípravok z prírodných éterických olejov s citrónovou vôňou na čistenie okolia psa alebo mačky pri výskyte bĺch. Tento dezinfekčný čistič má hygienické a dezinsekčné vlastnosti a ničí všetky druhy vonkajších parazitov a obtiažneho hmyzu (blchy, kliešte, vši, všenky, roztoče, komáre, mravce, pavúk..
17,90 €
Cena bez DPH:14,92 €
Značka: cdVet
Prírodné oleje z bylín, podpora obranyschopnosti organizmu pred napadnutím kliešťami a vonkajšími parazitmi. 100% Prírodný doplnok stravy proti kliešťom obsahuje za studena lisovaný olej z černušky damašskej a éterickej oleja z levandule, šalvie a rozmarínu. Vďaka BioAktívnym zložkám, ktoré výživ..
34,90 €
Cena bez DPH:29,08 €
Značka: cdVet
Prípravok z prírodných olejov s citrónovou vôňou na dezinfekciu, čistenie a na ničenie parazitov. Tento dezinfekčný čistič má hygienické a dezinsekčné vlastnosti a ničí všetky druhy vonkajších parazitov a obtiažneho hmyzu (blchy, kliešte, vši, všenky, roztoče, komáre, mravce, pavúky) a ich larvál..
17,90 €
Cena bez DPH:14,92 €
Značka: cdVet
Veľmi rýchle, bezpečné a nebolestivé odstránenie prisatého kliešťa vďaka háčikom z pokožky zvierat i ľudí. Háčiky na vybratie kliešťov O´TOM umožňujú vytiahnuť prisaté kliešťa z pokožky zvierat i ľudí. Balenie obsahuje 2 háčiky: malý háčik pre malé a veľmi malé kliešte, veľký je pre väčšie a stre..
4,40 €
Cena bez DPH:3,67 €
Značka: Karlie
Malý celoplastový veľmi jemný hrebeň (hrebienok) bez rukoväte. Z jednej strany je hrebeň extra jemný. Počet zubov: 98. Medzery medzi zubami: 0,2 mm. Z druhej strany je hrebeň veľmi jemný. Počet zubov: 68. Medzerami medzi zubami: 0,3 mm. Tento hrebeň používame na jemné práce..
1,86 €
Cena bez DPH:1,55 €
Značka: Karlie
Jemný hrebeň s pochrómovanými zubami. Celoplastové robustné telo hrebeňa je na rukoväti opatrené protišmykovou úpravou. Na konci rukoväte je otvor na zavesenie. Výška zubov: 21mm. Šírka hrebeňa medzi krajnými zubami: 75mm. Počet zubov: 44. Celková dĺžka hrebeňa: 215mm...
8,60 €
Cena bez DPH:7,17 €
Značka: Karlie
Veľmi jemný hrebeň s pochrómovanými zubami používame na jemné práce alebo na vyčesávanie bĺch zo srsti. Celoplastové robustné telo hrebeňa je na rukoväti opatrené protišmykovou úpravou. Na konci rukoväte je otvor na zavesenie. Výška zubov: 15mm Šírka hrebeňa medzi krajnými zubami: 70mm Poč..
6,90 €
Cena bez DPH:5,75 €
Značka: Karlie
Krátky hrebeň s otočnými pochrómovanými zubami zmenšuje rolovaním zubov ťahanie. Tento hrebeň používame na jemné práce alebo na vyčesávanie bĺch zo srsti. Plastová lišta nad čelnou stranou zubov stiera utekajúce alebo mŕtve blchy a prach na povrchu srsti. Celoplastové robustné telo hrebeňa je na ruk..
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €
Značka: Karlie
Pinzetové klieštiky pre bezpečné odstránenie prisatých kliešťov u zvierat aj ľudí, jednoduchá manipulácia. Klieštiky z tvrdého plastu, dlhé 10cm, široké 13mm. Plne roztvorené objímu veľké kliešť s priemerom tela až 9 milimetrov. Stlačením tlačidla hore sa kliešte roztvoria, kliešť tesne pri pokož..
1,62 €
Cena bez DPH:1,35 €
Značka: cdVet
Prírodná zmes bio olejov, ktoré vyživujú pokožku a menia jej pach, ktorý odpudzuje kliešte a parazity. Čisto prírodné, za studena lisované kŕmne oleje z bio-kokosu, bio-černuchy damašskej, bio-slnečnice a bio-konope bez éterických olejov pozvoľna mení pach zvieraťa, ktoré sa postupne stáva pre kl..
14,90 €
Cena bez DPH:12,42 €
Značka: cdVet
Prírodný repelent z vonných olejov >> dlhodobá ochrana pred kliešťami, blchami a hmyzom. 100% Prírodná zmes vonných olejov poskytuje dlhodobú ochranu pred kliešťami, blchami a ostatným hmyzom BEZ zaťaženia organizmu toxickou chémiou. SpotOn sa nanáša po kvapkách na ušné čapíky, alebo medzi lopatk..
19,90 €
Cena bez DPH:16,58 €
Značka: cdVet
Univerzálny odpudzovač z rastlinných extraktov a éterických olejov s dlhotrvajúcim účinkom. 100% Prírodný sprej z cédrového, levanduľového, klinčekového, čučoriedkového a citronelového oleja poskytuje okamžitú ochranu pred všetkými parazitmi od bĺch, komárov, ovárov, až po kliešte BEZ zaťaženia o..
48,90 €
Cena bez DPH:40,75 €