Produkty v košíku

Odparovače a difúzery

Neodmysliteľnou súčasťou bio esnciálnych olejov sú keramické odparovače a difuzéry.Vďaka nim si užijete svoj relax plnými dúškami. Bude už len a len na vás pre ktorú možnosť sa rozhodnete. Pokiaľ si vyberiete keramický odparovač, nepotrebuje sviečku ani elektrinu. Stačí nakvapkať. Difuzér rozptyľuje éterické oleje pomocou vody a ultrazvuku, vďaka čomu sa éterické oleje neprepaľujú a zachovávajú si tak všetky vlastnosti, dôležité pre ich aktívny účinok v ovzduší.
Značka: Nobilis Tilia
Zdravá aróma éterických olejov a farebné podsvietenie premení každú detskú izbu na útulné miesto pre odpočinok, spánok aj radostné šantenie. Aromalampy so sviečkou nie sú pre detské izby bezpečné a klasickým difuzérom zase chýba detská roztomilosť. Preto ponúkame keramický difuzér v dizajne malej so..
39,90 €
Cena bez DPH:33,25 €
Značka: Nobilis Tilia
Neglazovaná keramika ručnej výroby. S vybraným éterickým olejom sa stáva vytrvalou bezpečnou aromalampou s jemnou vôňou, ktorú možno obnovovať podľa potreby. Môže sa umiestniť kamkoľvek do interiéru, šatníka alebo do auta. AKO SA POUŽÍVA Nakvapkajte čistý neriedený éterický olej alebo zmes éte..
2,80 €
Cena bez DPH:2,33 €
Značka: Nobilis Tilia
Biely keramický difuzér s čistým zenovým dizajnom kombinuje blahodarné účinky aromaterapie a svetla. Rozptyľuje éterické oleje pomocou vody a ultrazvuku, vďaka čomu sa éterické oleje neprepaľujú a zachovávajú si tak všetky vlastnosti, dôležité pre ich aktívny účinok v ovzduší. Jemné svetelné lúče vo..
39,90 €
Cena bez DPH:33,25 €
Značka: Nobilis Tilia
Náhradný diel. Hlavná Sklenená banka na Priestorový difuzér éterických olejov...
19,90 €
Cena bez DPH:16,58 €
Značka: Nobilis Tilia
Čistý vzduch a zdravé prostredie plné éterických olejov zaistí Priestorový aróma difuzér v luxusnom prevedení z dreva a skla. Otočné kovové tlačidlo umiestnené priamo na drevenej nádobe umožňuje nastaviť dve verzie intenzity rozptyľovania vonných éterických olejov s automatickým vypnutím po 60 minút..
59,90 €
Cena bez DPH:49,92 €