Hlavné menu
Produkty v košíku

Doprava už od 1,90€

Odparovače a difúzery

Neodmysliteľnou súčasťou bio esnciálnych olejov sú keramické odparovače a difuzéry.Vďaka nim si užijete svoj relax plnými dúškami. Bude už len a len na vás pre ktorú možnosť sa rozhodnete. Pokiaľ si vyberiete keramický odparovač, nepotrebuje sviečku ani elektrinu. Stačí nakvapkať. Difuzér rozptyľuje éterické oleje pomocou vody a ultrazvuku, vďaka čomu sa éterické oleje neprepaľujú a zachovávajú si tak všetky vlastnosti, dôležité pre ich aktívny účinok v ovzduší.
Značka: Nobilis Tilia
Neglazovaná keramika ručnej výroby. S vybraným éterickým olejom sa stáva vytrvalou bezpečnou aromalampou s jemnou vôňou, ktorú možno obnovovať podľa potreby. Môže sa umiestniť kamkoľvek do interiéru, šatníka alebo do auta. AKO SA POUŽÍVA Nakvapkajte čistý neriedený éterický olej alebo zmes éte..
2,84 €
Cena bez DPH:2,37 €
Značka: Nobilis Tilia
Biely keramický difuzér s čistým zenovým dizajnom kombinuje blahodarné účinky aromaterapie a svetla. Rozptyľuje éterické oleje pomocou vody a ultrazvuku, vďaka čomu sa éterické oleje neprepaľujú a zachovávajú si tak všetky vlastnosti, dôležité pre ich aktívny účinok v ovzduší. Jemné svetelné lúče vo..
41,96 €
Cena bez DPH:34,97 €