Produkty v košíku

Inhalačné Tyčinky & Roll-on

Inhalačné tyčinky, známe aj ako inhalátory vo forme tyčiniek alebo inhalátory s tyčinkami, sú zvyčajne malé, prenosné a ľahké zariadenia určené na inhalačnú liečbu alebo na poskytnutie príjemných aromatických zážitkov. Tieto tyčinky často obsahujú éterické oleje alebo prírodné aromatické látky, ktoré sa uvoľňujú pri použití. Inhalačné tyčinky majú rôzne formy a účely: Aromaterapia, inhalačná liečba, prenosná forma inhalátora.  navrhnuté tak, aby boli jednoducho použiteľné a pohodlné na nosenie. Je dôležité mať na pamäti, že účinky inhalačných tyčiniek sú individuálne a môžu sa líšiť v závislosti od zloženia a účelov, pre ktoré sú určené.
Značka: Nobilis Tilia
Majte neustále pri sebe rýchlu pomoc pre prípad, že vás prepadne bolesť hlavy z únavy či stresu. Aromaterapeutická zmes éterických olejov z mäty, levandule a majoránky príjemne chladí a nahrádza obklad vo chvíli, keď nie je možné si ho dopriať. Nenahraditeľný pomocník sa v praktickom roll-on balení ..
6,50 €
Cena bez DPH:5,42 €
Značka: Nobilis Tilia
Osviežte sa kedykoľvek počas náročného dňa citlivo vyváženou zmesou éterických olejov z mandarínky, mäty a sladkého pomaranča. Pomôže vám zahnať únavu a zmierniť podráždenie či pracovný stres. Sladko šťavnatá a citrusová vôňa posilňuje pozitívne myslenie a zaháňa chmáry, uvoľňuje napäté zmysly a pov..
6,30 €
Cena bez DPH:5,25 €
Značka: Nobilis Tilia
Zmes teplých, kvetový-korenistých vôní Posilnenie navodzuje pocit "môžem sa oprieť". Pomáha prekonať stavy vyčerpania, prepracovanosti, únavy, ale aj precitlivenosti a hľadanie opory. Zvolená kompozícia vás prevedie krajinou vášho života až ku koreňom, ktoré vás podopierajú, z ktorých čerpáte silu a..
9,50 €
Cena bez DPH:7,92 €
Značka: Nobilis Tilia
Zmes sviežich, citrusovo-kvetinových vôní Prebudenie umocňuje pocit "vykročiť von". Podporuje otvorenosť, pomáha bez strachu vyjsť z napätia, nepokoja či úzkosti, povznesie a vľúdne ošetrí váš nervový systém. Hodí sa pre podporu rannej jogovej praxe, ale aj kedykoľvek počas dňa, ak cítite potrebu vn..
9,50 €
Cena bez DPH:7,92 €
Značka: Nobilis Tilia
Sladko bylinná zmes vôní Stíšenie rozvíja pocit "ja som". Vznikla, aby stvorila láskyplnú náruč, ktorá je ponúkaná všetkým bez podmienok. Stane sa sprievodcom k pokoju vášho srdca a podporou pri meditácii. Svojou láskavou neutralitou vám pomáha dôjsť od neustálych úvah k plynutiu prítomného okamihu...
9,50 €
Cena bez DPH:7,92 €
Značka: Nobilis Tilia
Využite intenzívnu eukalyptovú vôňu pri ťažkostiach s upchatým nosom, nech je jeho dôvodom prechladnutie, alebo reakcia na rozkvitnuté okolie. Vďaka eukalyptovému éterickému oleju prináša tyčinka okamžitú úľavu, navyše príjemne osvieži vašu náladu. Ľahko ju zbalíte do vrecka alebo kabelky, takže je ..
6,60 €
Cena bez DPH:5,50 €
Značka: Nobilis Tilia
Vylaďte váš organizmus tak, aby zvládol zažívaciu nepohodu počas cestovania, hormonálne zmeny na počiatku tehotenstva alebo ďalšie prípady vyvolávajúce nevoľnosť. Inhalačnú tyčinku ľahko schováte do kabelky alebo do vrecka, takže rýchlu pomoc máte neustále pri ruke. Éterický olej koriander harmonizu..
6,60 €
Cena bez DPH:5,50 €
Značka: Nobilis Tilia
Využite upokojujúce účinky jemnej citrusovej arómy vo vypätých chvíľach vášho dňa. Éterický olej z bergamotu uvoľňuje napätie, upokojuje rozjatrené zmysly, zmierňuje strach a nervozitu. S odplavením negatívnych pocitov sa navracia radosť aj dobrá nálada. Inhalačná tyčinka sa preto výborne hodí na ok..
6,60 €
Cena bez DPH:5,50 €
Značka: Nobilis Tilia
Odolávajte únave a dodajte vášmu telu potrebnú energiu aj bez kofeínu. Inhalačná tyčinka s osviežujúcou zmesou éterických olejov s prevahou borovice je ideálnou vzpruhou pre situácie, kedy sa cítite pod psa či bez energie. Prebúdza zmysly, povznáša náladu, posilňuje sebaistotu a rozjasní vašu myseľ...
6,60 €
Cena bez DPH:5,50 €
Značka: Nobilis Tilia
Buďte v pohode, nech už vás na cestách stretne čokoľvek. Cestovanie vás často núti opustiť vašu komfortnú zónu, čo môže byť vzrušujúce, ale aj frustrujúce. Sada štyroch inhalačných tyčiniek proti nevoľnosti, únave, stresu a nádche pomáha lepšie zvládnuť akúkoľvek negatívnu situáciu, od psychického n..
22,90 €
Cena bez DPH:19,08 €
Značka: Nobilis Tilia
Zmes éterických olejov Joga balans synergicky namiešaná v jemnom olejovom základe v bio kvalite, vyrovnáva zdanlivé protiklady v nás. Podporuje všetko dobré, čo prináša jogová prax. Podnecuje pocit jednoty a harmónie, zmäkčuje stuhnuté a posilňuje všetko vzácne na mnohých úrovniach nášho tela aj emo..
15,90 €
Cena bez DPH:13,25 €