ecolife.sk
Produkty v košíku

Utierky z mikrovlákna

Utierky z mikrovlákna sú špeciálny typ utierok vyrobených z jemných vlákien z mikrovlákna, obvykle polyesteru alebo polyamidu. Tieto utierky majú niekoľko vlastností, ktoré ich robia obľúbenými pre upratovanie a starostlivosť o domácnosť: vysoká absorpcia, jemnosť, ľahká údržba, nízka vlákenná tvorba, všestrannosť. Používanie utierok z mikrovlákna môže byť šetrnejšie k životnému prostrediu, pretože môžu znížiť potrebu chemických čistiacich prostriedkov a často sú odolné a dlhodobo použiteľné.
Značka: IveKol
Výskumy ukázali, že mikrovlákno dokáže iba pomocou čistej vody odstrániť z povrchov až 99,9% baktérií. Táto suchá mikrovláknová univerzálna utierka dokáže účinne absorbovať akúkoľvek vodu na povrchu a má 8x vyššiu savosť ako iné textílie. Odstraňuje nečistoty v mokrom i suchom stave zo všetkých p..
3,90 €
Cena bez DPH:3,25 €
Značka: IveKol
Je charakteristická mäkkou saténovou až jemnou semišovou väzbou naviac - pevne utkanou. Je známa ako efektívny nástroj na čistenie a leštenie hladkých povrchov ako: CD, okuliare, šošovky fotoaparátov, striebro, hudobné nástroje, kvalitný drevený nábytok, displeje mobilu. Mikrovlákno patrí v súčas..
2,20 €
Cena bez DPH:1,83 €
Značka: IveKol
Táto mikrovláknová utierka s menčestrovou väzbou je unikátna vďaka svojim stieracím a drhnúcim hranám. Absorbuje až osemnásobok svojej váhy za vlhka a je navrhnutá ako najvýkonnejšia utierka na vytieranie podlahy. Je veľmi výkonná pri vytieraní všetkých typov podláh - od parkiet (na sucho) až po ..
5,90 €
Cena bez DPH:4,92 €
Značka: IveKol
Táto utierka má pevne utkanú, mäkkú, jemnú saténovú (semišovú) zakončenú väzbu. Je známa pre viac druhov jedinečného použitia: čistí a leští poháre, okuliare, šošovky fotoaparátov, striebro, hudobné nástroje, kvalitný drevený nábytok či displej mobilu. Je to váš nový priateľ pre najjemnejšie čist..
3,90 €
Cena bez DPH:3,25 €
Značka: IveKol
Táto vysoko kvalitná utierka je veľmi mäkká a jej dlhé väzby zvyšujú jej elektrostatické vlastnosti (má dvakrát hustejšie froté). Jedna strana má dlhšie mäkké vlákna pre maximálne zachytenie prachu, nečistôt a trochu kratší vlas na druhej strane je určený na leštenie. Môžete ju využiť pri odlíčen..
3,90 €
Cena bez DPH:3,25 €
Značka: IveKol
Hladká väzba tejto utierky ju robí vynikajúcou na umývanie okien, skla a lesklých povrchov bez „chémie“ a bez šmúh súčasne. Vysoká savosť eliminuje kvapky vody pri umývaní, ktoré môžu uschnúť a zanechať nepekné škvrny. Táto utierka je prakticky bezchuchvalcová a zanechá vaše sklo a leštené povrch..
3,90 €
Cena bez DPH:3,25 €
Značka: IveKol
Bez mikrovlákna ŠTEFÁNIA je v kuchyni aj skúsený šéf kuchár len obyčajným kuchárom. Staňte sa majstrom vo svojom remesle a gastronomickej záľube a udržujte svoju kuchyňu a nástroje v dokonalej a žiarivej čistote. Vďaka svojej menčestrovej väzbe a stieracím a drhnúcim okrajom dokáže táto utierka a..
5,90 €
Cena bez DPH:4,92 €
Značka: IveKol
Táto mikrovláknová utierka nahradí akékoľvek papierové utierky, ktoré používate v kuchyni a tým chránite životné prostredie. Je vhodná na utieranie pohárov, tanierov, príborov a hrncov bez zanechania akýchkoľvek fľakov a s dosiahnutím lesklého povrchu. Používa sa suchá, nakoľko má veľmi vysokú sa..
5,90 €
Cena bez DPH:4,92 €
Značka: IveKol
Táto mikrovláknová utierka obsahuje zmiešané látky, ktoré sú vyrobené špeciálne na veľmi špecifické využitia. Hladká strana je vyrobená zo zmesy väzieb, je veľmi savá a leštiaca. Hrubá strana tvorená z nylonu a bavlny odstráni škvrny a prilepené zbytky na chúlostivých povrchoch bez poškrabania..
3,90 €
Cena bez DPH:3,25 €
Značka: IveKol
Mikrovlákno patrí v súčasnosti medzi najjemnejšie materiály, no zároveň je i neuveriteľne pevné a silné. Dôvodom je, že „rozdelené“ mikrovlákna obsahujú tisíce „uzlíkov“ na štvorcový centimeter a vysoko kvalitné mikrovláknové tkaniny majú cez 200 000 prameňov vlákna na štvorcový centimeter materiálu..
3,90 €
Cena bez DPH:3,25 €
Značka: IveKol
Mikrovláknová utierka „pásiky“ je vhodná na vyčistenie akýchkoľvek stôp od mastnoty, znečistené teplovzdušné rúry a sporáky. Utierka je výborným pomocníkom nielen do kuchyne, ale aj kúpeľne, pri upratovaní v záhrade (záhradný nábytok, črepníky), v garáži (bicykle, umývanie interiéru auta a pod.)...
3,90 €
Cena bez DPH:3,25 €
Značka: IveKol
Špeciálna utierka s prvotriednou froté väzbou , je charakteristická mimoriadne absorbčnou slučkovou väzbou, ktorá maximalizuje savosť ľahkým sušením riadu, tanierov, kuchynských liniek, drezov a ďalších povrchov v domácnosti. Tisíce drobných uhlov strán doslova “uchopí a roztrhá” nečistotu, špinu..
5,90 €
Cena bez DPH:4,92 €
Značka: IveKol
Táto utierka má zmiešanú väzbu, čo znamená, že ju možno použiť na čistenie či leštenie a na mokro alebo na sucho. Povrch zanecháva bez šmúh a akýchkoľvek zbytkov. Jej zvláštna väzba tvorí užitočný výrobok, ktorý má silnú drhnúcu silu a vynikajúcu savosť. Táto tkanina môže byť použitá na takmer čo..
5,90 €
Cena bez DPH:4,92 €