Hlavné menu
Produkty v košíku

Doprava už od 1,90€

Lekáreň pre Zvieratká

Lekárne pre zvieratá sú špecializované oddelenia lekární, ktoré sa zameriavajú na predaj liekov, doplnkov výživy, vitamínov, starostlivostí a ďalších produktov určených pre zdravie a pohodu domácich zvierat. Tieto lekárne môžu ponúkať nasledujúce: Lieky a liečivá, bezreceptové lieky a doplnky stravy. Tieto lekárne sú užitočným zdrojom pre majiteľov zvierat, ktorí potrebujú príslušné produkty, lieky alebo starostlivosť pre svojich domácich miláčikov.
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov PREVET obsahuje vysoko kvalitné oleje, bylinný komplex a Astaxantín, čo je v súčasnosti najsilnejší známy antioxidant. Úlohou antioxidantov je pohlcovať v tele voľné radikály, ktoré hrajú zásadnú úlohu pri vzniku desiatok ochorení. Medzi tie najzávažnejšie patria ná..
8,89 €
Cena bez DPH:7,41 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Aquamin je multiminerálna zložka pochádzajúca zo zvápenatelých morských rias. Táto červená riasa sa získava v čistých vodách severného Atlantiku. Aquamin obsahuje vysoký podiel vápnika, horčíka, selénu, zinku a ďalších 70 minerálnych látok. Vzájomná interakcia me..
9,89 €
Cena bez DPH:8,24 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre mačky Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov modernej fytofarmácie. Čistič očného okolia Topvet je určený k dôkladnému vyčisteniu znečisteného očného okolia. Dôležité, a to nielen z estetického hľadiska, je pravidelné, najlepšie každodenné, čist..
5,89 €
Cena bez DPH:4,91 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov modernej fytofarmácie. Čistič očného okolia Topvet je určený na dôkladné vyčistenie znečisteného očného okolia. Dôležité, a to nielen z estetického hľadiska, je pravidelné, najlepšie každodenné, čisten..
5,89 €
Cena bez DPH:4,91 €
Značka: Green Idea
Pre aktívny život Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmacie. Prípravok obsahuje zmes rastlinných enzýmov, bylinných extraktov a bioaktívnych látok. O vyššie uvedených látkach je známe, že pomáhajú pri rekonvalescencii po úrazoch a operáciá..
33,99 €
Cena bez DPH:28,33 €
Značka: Green Idea
Aktívny pohyb bez bolesti Originálna receptúra spája chondroprotektívne stavebné látky (glukosamín sulfát, chondroitín sulfát) a unikátny bylinný komplex (šišiak bajkalský, bršlice kozia noha, praslička roľná vňať, stavba vňať). Uvedené komponenty sú vhodné na preventívne a regeneračné použitie u..
29,99 €
Cena bez DPH:24,99 €
Značka: Green Idea
Zdravie v každej kvapke Prípravok obsahuje veľmi silné prírodné antioxidanty, ktoré aktívne odbúravajú voľné radikály. Voľné radikály sa významným spôsobom podieľajú na vzniku mnohých závažných ochorení. Pravidelné užívanie lieku môže prispievať k zníženiu rizika celého radu civilizačných chorôb...
29,99 €
Cena bez DPH:24,99 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Humátové tablety DETOXIN - účinnou látkou sú prírodné humínové a fulvinové kyseliny. Tieto látky sú vysoko biologicky a chemicky aktívne. Pôsobí detoxikačne tým, že s ťažkými kovmi vytvára chelátové zlúčeniny. Druhým mechanizmom účinku je vytvorenie ochranného filmu..
8,89 €
Cena bez DPH:7,41 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Humátové tablety PROTECTIN - účinnou látkou sú prírodné humínové a fulvinové kyseliny. Podávanie humínových kyselín preukázateľne znižuje prejavy hnačiek. Naše produkty sú výhradne prírodného charakteru a výrazne posilňujú prirodzené zažívanie všetkých domácich mazn..
8,89 €
Cena bez DPH:7,41 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmácie. Originálna kompozícia kondicionéru s rastlinnými výťažkami pre pravidelnú starostlivosť o srsť. Bylinný komplex srsť vyživuje, regeneruje a zlepšuje ich rozčesáva..
6,89 €
Cena bez DPH:5,74 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov modernej fytofarmácie. Lososový olej je exkluzívny prírodný výživový doplnok  pre vašich psov. Je bohatým zdrojom Omega 3, 6 nenasýtených mastných kyselín a ďalších hodnotných látok. Pri pravidelnom po..
7,89 €
Cena bez DPH:6,58 €
Značka: Green Idea
KĹBY, CHRUPAVKY, VÄZY Veterinárny prípravok pre psov MSM alebo metylsulfónylmetán je prírodná, najlepšie vstrebateľná organická zlúčenina síry. Biologicky aktívna síra je potrebná pre správne fungovanie organizmu. Pri zlých stravovacích návykoch a zvýšenej miere stresu klesá hladina síry v tel..
6,89 €
Cena bez DPH:5,74 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmácie. Olej je určený pre psov s kožnými problémami. Originálna receptúra pokožku vyživuje, hydratuje a chráni pred vonkajším prostredím. Bylinná kompozícia pokožku zvlá..
8,89 €
Cena bez DPH:7,41 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že sú bohaté na nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sú pre telo nenahraditeľné (esenciálne). Oleje obsahujú približne 60 % kyseliny alfa linolénovej, ktorá je prekurzorom omega-3 mastnýc..
11,89 €
Cena bez DPH:9,91 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov O Pestreci mariánskom je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že je cenným zdrojom esenciálnych mastných kyselín, vitamínov, fytosterolov a antioxidantov. Pomáha zlepšovať kvalitu srsti a kože. Chráni bunky a tkanivá pred oxidatívnym stresom, čím prispie..
6,89 €
Cena bez DPH:5,74 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre mačky Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmácie. Originálna kompozícia rastlinných výťažkov napomáha ľahkému rozčesanie srsti. Prípravok obsahuje babassu olej, jakon, grapefruit a vysokomolekulárny cukor. Bylin..
6,89 €
Cena bez DPH:5,74 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmácie. Originálna kompozícia rastlinných výťažkov napomáha ľahkému rozčesaniu srsti. Prípravok obsahuje babassu olej, jakon, grapefruit a vysokomolekulárny cukor. Bylinn..
6,89 €
Cena bez DPH:5,74 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre mačky Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmácie. Originálna kompozícia šampónu s rastlinnými výťažkami pre pravidelnú starostlivosť o srsť mačiek. Bylinný komplex srsť vyživuje, regeneruje a zlepšuje jej rozčes..
6,89 €
Cena bez DPH:5,74 €