ecolife.sk
Produkty v košíku

Lekáreň pre Zvieratká

Lekárne pre zvieratá sú špecializované oddelenia lekární, ktoré sa zameriavajú na predaj liekov, doplnkov výživy, vitamínov, starostlivostí a ďalších produktov určených pre zdravie a pohodu domácich zvierat. Tieto lekárne môžu ponúkať nasledujúce: Lieky a liečivá, bezreceptové lieky a doplnky stravy. Tieto lekárne sú užitočným zdrojom pre majiteľov zvierat, ktorí potrebujú príslušné produkty, lieky alebo starostlivosť pre svojich domácich miláčikov.
Značka: Dr.Uhlí
Väčšie, 11 litrové balenie hrubšie drveného biocharu s veľkosťou kúskov biocharu 1-25mm, ktorý sa hodí pre väčšie zvieratá, ako sú kone alebo hospodárske zvieratá. Aktívne uhlie na seba viaže škodliviny, výsledkom je lepšie trávenie, príjemnejší a zdravší život vašich zverencov. Biochar, Biouh..
33,90 €
Cena bez DPH:28,25 €
Značka: Dr.Uhlí
Malé balenie drveného biocharu (aktívneho uhlia) vo forme prášku so zrnitosťou (frakciou) 0-1mm, pre zdravie vašich domácich maznáčikov. Aktívne uhlie na seba viaže škodliviny a výsledkom je lepšia kondícia vašich miláčikov. Biochar, Biouhel... Sú synonymá pre unikátny prírodný produkt, ktorý vzn..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka: Dr.Uhlí
Väčšie balenie drveného biocharu so zrnitosťou (frakciou) 0-1 mm, pre zdravie vašich domácich maznáčikov aj hospodárskych zvierat. Aktívne uhlie na seba viaže škodliviny, výsledkom je lepšie trávenie, príjemnejší a zdravší život vašich zverencov. Toto balenie je ekonomicky výhodné predovšetkým pr..
37,90 €
Cena bez DPH:31,58 €
Značka: Dr.Uhlí
Praktické balenie drveného biocharu vo forme prášku zrnitosti (frakcie) 0-1mm, pre zdravie vašich domácich maznáčikov. Aktívne uhlie na seba viaže škodliviny a výsledkom je lepšia kondícia vašich miláčikov. Hmotnosť 250 gramov vystačí zhruba na 60 dní pre 30kg psa. Biochar, Biouhel... Sú synonymá..
18,90 €
Cena bez DPH:15,75 €
Značka: AravaPets
Objavte najprirodzenejšie, najúčinnejšie a najbezpečnejšie prírodné riešenie prevencie proti blchám a kliešťom pre vašich miláčikov!  Účinný Antiparazitný bylinný obojok je bez nebezpečných pesticídov, s obsahom až 11 účinných bylinných esenciálnych olejov pre psov a šteniatka. Vďaka patentovan..
24,98 €
Cena bez DPH:20,82 €
Betadine dezinfekčný roztok je mikrobicídny prostriedok, ktorý obsahuje liečivo jódovaný povidón. Je to komplex jódu a polyvinylpyrolidonového polyméru, ktorý uvoľňuje jód určitú dobu po aplikácii. Elementárny jód je už dlho známy ako vysoko účinný mikrobicídny prostriedok, ktorý in vitro rýchlo zab..
29,90 €
Cena bez DPH:24,92 €
Značka: AravaPets
Napomáha pri liečbe akútneho a chronického zápalu uší. Je vhodný aj na bežné čistenie uší pre psov a mačky rôzneho veku. Bez dráždenia čistí, vysušuje, odstraňuje kúsky nečistôt a odumretú kožu. Zmierňuje škrabance, začervenanie a bolesť...
16,98 €
Cena bez DPH:14,15 €
Značka: AravaPets
Prémiové zloženie utierok je navrhnuté špeciálne pre psíkov a mačičky s citlivými očami, upokojujú suché a svrbiace oči, zabraňujú vzniku alergií a zanechávajú oči čisté a zdravé. Obsahujú tie najjemnejšie čistiace zložky, obohatené o BIO extrakty harmančeka, aloe vera, púpavy, očianky, vitamínov..
9,98 €
Cena bez DPH:8,32 €
Značka: AravaPets
Jedinečné bylinné utierky sú špeciálne navrhnuté pre citlivé uši vašich domácich miláčikov. Jemne vyčistia špinu a ušný maz, účinne napomáhajú zmierniť svrbenie a ošetrujú suché boľavé miesta po vyrážkach, škrabancoch prípadne po uhryznutí hmyzom. Odstraňujú nepríjemné pachy z okolia uší. Bylinné..
9,98 €
Cena bez DPH:8,32 €
Značka: AravaPets
Tento jemný a upokojujúci kondicionér, srsť vyživí vďaka prírodným zložkám. Zanecháva kožu a srsť čistú, udrží ju zdravú a pružnú. Bylinný kondicionér uľahčujúci česanie obsahuje: Bambucké maslo aktívne hydratuje psiu srsť. Kokos vyživuje srsť a vlasy. Avokádo pôsobí ako prírodné antibi..
15,98 €
Cena bez DPH:13,32 €
Značka: AravaPets
Tento prémiový bylinný ošetrujúci šampón, je výnimočný svojím unikátnym zložením a vysokou koncentráciou až 14-tich aktívnych prírodných látok pre to najlepšie ošetrenie a zdravie pokožky a srsti. Čistí bez vysušovania prirodzeného ochranného filmu pokožky a zároveň účinne odstraňuje staré chlpy pre..
16,98 €
Cena bez DPH:14,15 €
Značka: AravaPets
Tento jedinečný povzbudzujúci kondicionér bol špeciálne navrhnutý na obnovenie, oživenie a omladenie srsti. Obsahuje špeciálnu receptúru ktorá sama vytvára luxusnú penu a naplno využíva silu minerálov z Mŕtveho mora. Jemne hĺbkovo čistí a skrášľuje srsť bez zmývania jej prirodzeného ochranného filmu..
15,98 €
Cena bez DPH:13,32 €
Značka: AravaPets
Tento jedinečný povzbudzujúci šampón bol špeciálne navrhnutý na obnovenie, oživenie a omladenie srsti. Šampón obsahuje špeciálnu receptúru, ktorá sama vytvára luxusnú penu a naplno využíva silu minerálov z Mŕtveho mora. Jemne hĺbkovo čistí a skrášľuje srsť bez zmývania jej prirodzeného ochranného fi..
16,98 €
Cena bez DPH:14,15 €
Značka: AravaPets
Bylinný šampón Aromatherapy je jedinečný terapeutický šampón špeciálne navrhnutý pre vašich štvornohých miláčikov s jedinečnou kombináciou a vysokým obsahom až 31 prírodných zložiek! Unikátna receptúra šampónu s antibakteriálnym, protizápalovým a antimikrobiálnym zložením je vysoko účinná : ..
22,98 €
Cena bez DPH:19,15 €
Značka: AravaPets
Perfektný bylinný šampón s mimoriadnou účinnosťou a aromaterapeutickými výhodami. Tento šampón je vyrobený z olejov, výťažkov zo stromov a rastlín, ktoré vyvinuli najúčinnejší obranný mechanizmus proti škodlivému hmyzu. Tento šampón sa rýchlo a efektívne postará o všetky problémy s blchami a kliešťa..
20,80 €
Cena bez DPH:17,33 €
Značka: AravaPets
Na vašich chlpatých priateľov nie je nič nepríjemnejšie ako kliešte, blchy a iný hmyz, škodcovia či paraziti. Náš Bylinný šampón na blchy a kliešte pre šteniatka z Mŕtveho mora dokáže rýchlo a efektívne zbaviť vašich miláčikov infekcií! Vďaka vysoko účinnému zloženiu až 14 bylín (obsahuje: citrón..
20,80 €
Cena bez DPH:17,33 €
Značka: AravaPets
Tento jemný a upokojujúci šampón, srsť vyživí vďaka prírodným zložkám. Dôkladne vyčistí kožu a srsť, udrží ju zdravú a pružnú. Bambucké maslo aktívne hydratuje psiu srsť. Kokos vyživuje srsť a vlasy. Avokádo pôsobí ako prírodné antibiotikum. Pšeničné klíčky ošetrujú podráždenie pokožky a..
15,98 €
Cena bez DPH:13,32 €
Značka: AravaPets
Nezáleží na tom ako veľmi milujete svojho štvornohého miláčika, je tu niečo, čo nie je príjemné nikomu z nás. Je to charakteristický zápach „mokrého psa“. Tento úžasný šampón eliminujúci pach je tu pre to, aby psa zbavil nielen tohto, ale všetkých nepríjemných pachov. Tajomstvo Bylinný šampón na ..
20,80 €
Cena bez DPH:17,33 €