Produkty v košíku

Hudobné nástroje

Značka: Janod
Hudobná sada pre deti od 18 mesiacov, obsahuje xylofón, tamburínu, flautu a kastanety. Koncert sa čoskoro začne! Buďte pripravení zimprovizovať melódiu s touto rozkošnou sadou 5 drevených nástrojov. Táto farebná súprava je ideálna na skúšanie hudby a napodobňovanie starších, poteší deti od 18 mes..
29,90 €
Cena bez DPH:24,92 €
Značka: Janod
Máte doma malého hudobníka a hľadáte pre neho originálny darček? Máme pre vás riešenie! Originálna a kvalitná gitara so 6 kovovými strunami a má 64cm. Nástroje podporujú rozvoj hudobného cítenia a zmyslu pre rytmus vašich ratolestí, a vďaka ich rôznorodosti celej vašej rodinke určite ponúknu hodiny ..
39,90 €
Cena bez DPH:33,25 €
Značka: Janod
Drevená gitara ukulele pre deti od 3 rokov s reálnym zvukom rozvíja hudobné cítenie a rytmus. Prebuďte zmysly vašich detí a doprajte im radosť z hudobnej improvizácie! Originálne a kvalitné detské ukulele s farebými bodkami má 4 nylonové struny. Nástroje podporujú rozvoj hudobného cítenia a zmysl..
28,90 €
Cena bez DPH:24,08 €
Značka: Janod
Drevený xylofón s 12 železnými klávesmi a 2 paličkami. Červená, žltá, zelená, oranžová, modrá… "Konfety", kompletný rad hudobných nástrojov s pop-rockovými návrhmi! "Confetti" prebúdza všetky zmysly a predstavuje najmladších hudobníkov do radov hudobnej improvizácie. Nástroje podporujú rozvoj ..
19,90 €
Cena bez DPH:16,58 €
Značka: Janod
Červená, žltá, zelená, oranžová, modrá… "Konfety", kompletný rad hudobných nástrojov s pop-rockovými návrhmi! "Confetti" prebúdza všetky zmysly a predstavuje najmladších hudobníkov do radov hudobnej improvizácie. Nástroje podporujú rozvoj hudobného cítenia a zmyslu pre rytmus vašich retolestí, a ..
14,90 €
Cena bez DPH:12,42 €
Značka: Janod
Petrofarebný drevený hudobný nástroj - zvuk dažďa je originálnym darčekom pre detičky každého veku! "Zvuk dažďa" poskytne vašim malým hudobníkom, ako aj najmenším ratolestiam množstvo zábavy. Nástroje podporujú rozvoj hudobného cítenia a zmyslu pre rytmus vašich ratolestí, a vďaka ich rôznorodosti..
12,90 €
Cena bez DPH:10,75 €
Značka: Janod
Pestrofarebné drevené rumbagule sú originálnym darčekom pre detičky každého veku! Rumbagule poskytnú detičkám množstvo zábavy a zároveň sú bezpečnou hračkou aj pre úplne najmenších, pretože vďaka originálnemu tvaru sú vhodné aj pre malé detské rúčky. Nástroje podporujú rozvoj hudobného cítenia a zmy..
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €
Značka: Janod
Aj vaše dieťa rado robí hluk, a má rado čokoľvek čo vydáva zvuk? Tak potom je táto farebná tamburína pre vás ako stvorená! Pestrá, bodkovaná tamburína je ľahko prenosná a vaše dieťa sa s ňou môže zahrať kdekoľvek. Naučte svoje dieťa zahrať stály alebo funky rytmus, hrať pomaly, či rýchlo, pomocou..
14,90 €
Cena bez DPH:12,42 €
Značka: Janod
Pestrofarebná detská fúkacia harmonika poteší každého malého hudobníka! Nástroje podporujú rozvoj hudobného cítenia a zmyslu pre rytmus vašich ratolestí, a vďaka ich rôznorodosti celej vašej rodinke určite ponúknu hodiny plné zábavy. Vhodné pre deti od 3 rokov...
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €
Značka: Janod
Nádherný farebný hudobný set pre malých hudobníkov je potom pre vás to pravé! Hudobný set obsahuje xylofón, tamburínu, flautu a kastanety. Nástroje podporujú rozvoj hudobného cítenia a zmyslu pre rytmus vašich ratolestí, a vďaka ich rôznorodosti celej vašej rodinke určite ponúknu hodiny plné zába..
32,90 €
Cena bez DPH:27,42 €
Značka: Janod
Drevený elektronický klavír pre deti od 3 rokov. Obsahuje noty 4 piesní. Tento 18-klávesový elektornický klavír je dokonale stabilný a jeho veľkosť je ideálna pre mladších hráčov. Jeho zvuk pripomína pravý klavír. Obsahuje noty 4 piesní.  Pre vaše pohodlie, klavír automaticky prejde do pohotov..
75,90 €
Cena bez DPH:63,25 €
Značka: Janod
Veselá drevená hračka zobcová flauta zavedie vaše deti do fantastického sveta hudby a je ideálna pre začinajúcich najmenších hudobníkov. Nástroje podporujú rozvoj hudobného cítenia a zmyslu pre rytmus vašich ratolestí, a vďaka ich rôznorodosti celej vašej rodinke určite ponúknu hodiny plné zábavy. ..
12,90 €
Cena bez DPH:10,75 €
Značka: Janod
Tamburína pre deti od 1,5 roka, rozvíja hudobné cítenie a zmysel pre rytmus. Nechajte levíča Lea, aby vám ukázal rytmy savany s touto peknou farebnou tamburínou. Táto hudobná hračka pomôže vášmu dieťaťu zoznámiť sa so zvukmi a v širšom slova zmysle aj s hudbou. Používa sa obojručne, kombinuje zvu..
14,90 €
Cena bez DPH:12,42 €