Produkty v košíku

Imunita

Značka: Dr.Uhlí
Malé balenie drveného biocharu (aktívneho uhlia) vo forme prášku so zrnitosťou (frakciou) 0-1mm, pre zdravie vašich domácich maznáčikov. Aktívne uhlie na seba viaže škodliviny a výsledkom je lepšia kondícia vašich miláčikov. Biochar, Biouhel... Sú synonymá pre unikátny prírodný produkt, ktorý vzn..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka: Alavis
Veterinárny prípravok na podporu imunity pre psov a mačky. Podporuje liečbu nádorových ochorení a je vhodný na regeneráciu pečene. Prípravok sa používa tiež ako doplnok pri liečbe močových kameňov. Imunita pokiaľ je zdravá, dokáže všetky nepriateľské a choroboplodné mikroorganizmy eliminovať, preto ..
27,20 €
Cena bez DPH:22,67 €
Značka: Dr.Uhlí
Väčšie, 11 litrové balenie hrubšie drveného biocharu s veľkosťou kúskov biocharu 1-25mm, ktorý sa hodí pre väčšie zvieratá, ako sú kone alebo hospodárske zvieratá. Aktívne uhlie na seba viaže škodliviny, výsledkom je lepšie trávenie, príjemnejší a zdravší život vašich zverencov. Biochar, Biouh..
33,90 €
Cena bez DPH:28,25 €
Značka: Dr.Uhlí
Väčšie balenie drveného biocharu so zrnitosťou (frakciou) 0-1 mm, pre zdravie vašich domácich maznáčikov aj hospodárskych zvierat. Aktívne uhlie na seba viaže škodliviny, výsledkom je lepšie trávenie, príjemnejší a zdravší život vašich zverencov. Toto balenie je ekonomicky výhodné predovšetkým pr..
37,90 €
Cena bez DPH:31,58 €
Značka: Dr.Uhlí
Praktické balenie drveného biocharu vo forme prášku zrnitosti (frakcie) 0-1mm, pre zdravie vašich domácich maznáčikov. Aktívne uhlie na seba viaže škodliviny a výsledkom je lepšia kondícia vašich miláčikov. Hmotnosť 250 gramov vystačí zhruba na 60 dní pre 30kg psa. Biochar, Biouhel... Sú synonymá..
18,90 €
Cena bez DPH:15,75 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov PREVET obsahuje vysoko kvalitné oleje, bylinný komplex a Astaxantín, čo je v súčasnosti najsilnejší známy antioxidant. Úlohou antioxidantov je pohlcovať v tele voľné radikály, ktoré hrajú zásadnú úlohu pri vzniku desiatok ochorení. Medzi tie najzávažnejšie patria ná..
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Aquamin je multiminerálna zložka pochádzajúca zo zvápenatelých morských rias. Táto červená riasa sa získava v čistých vodách severného Atlantiku. Aquamin obsahuje vysoký podiel vápnika, horčíka, selénu, zinku a ďalších 70 minerálnych látok. Vzájomná interakcia me..
9,90 €
Cena bez DPH:8,25 €
Značka: Green Idea
Zdravie v každej kvapke Prípravok obsahuje veľmi silné prírodné antioxidanty, ktoré aktívne odbúravajú voľné radikály. Voľné radikály sa významným spôsobom podieľajú na vzniku mnohých závažných ochorení. Pravidelné užívanie lieku môže prispievať k zníženiu rizika celého radu civilizačných chorôb...
29,90 €
Cena bez DPH:24,92 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Humátové tablety DETOXIN - účinnou látkou sú prírodné humínové a fulvinové kyseliny. Tieto látky sú vysoko biologicky a chemicky aktívne. Pôsobí detoxikačne tým, že s ťažkými kovmi vytvára chelátové zlúčeniny. Druhým mechanizmom účinku je vytvorenie ochranného filmu..
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Humátové tablety PROTECTIN - účinnou látkou sú prírodné humínové a fulvinové kyseliny. Podávanie humínových kyselín preukázateľne znižuje prejavy hnačiek. Naše produkty sú výhradne prírodného charakteru a výrazne posilňujú prirodzené zažívanie všetkých domácich mazn..
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že sú bohaté na nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sú pre telo nenahraditeľné (esenciálne). Oleje obsahujú približne 60 % kyseliny alfa linolénovej, ktorá je prekurzorom omega-3 mastnýc..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov O Pestreci mariánskom je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že je cenným zdrojom esenciálnych mastných kyselín, vitamínov, fytosterolov a antioxidantov. Pomáha zlepšovať kvalitu srsti a kože. Chráni bunky a tkanivá pred oxidatívnym stresom, čím prispie..
6,90 €
Cena bez DPH:5,75 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Betaglukány sú polysacharidy získavané zo živej hlivy ustricovej. Betaglukány sú schopné podporovať a optimalizovať obranné reakcie organizmu. Ide tiež o silné antioxidanty. Znižujú celkové vyčerpanie a únavu. Môžu urýchľovať hojenie po drobných poraneniach, úrazoch..
10,50 €
Cena bez DPH:8,75 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmácie. Biotín s Boswéliou je výživovým doplnkom, ktorý sa podieľa na zlepšenie kvality kože, srsti a pazúrikov. Pri nedostatku biotínu sa srsť stáva matnou, lomivou a dr..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúži na podporu normálnej činnosti pečeňového tkaniva. Bylinný komplex je bohatý na kofeín, vitamíny, minerály a ďalšie cenné látky. Bylinky obsiahnuté v prípravku majú silný antio..
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúži na podporu imunitného systému. Fungujúci imunitný systém je nutný na zabezpečenie všetkých životných funkcií organizmu. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a ďalši..
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúži na podporu pri kašli a prechladnutí. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a ďalšie cenné látky, ktoré slúžia na uľahčenie odkašliavania a tlmenia úporného, dusivého..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Nižšie uvedené suroviny sú historicky známe a možno ich nájsť v literatúre na podporu problémov v genitourinárnom systéme. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a ďalšie cenné látky, ktoré sa používajú na podporu akútnych a chronických zápalov. Potoč..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €