Hlavné menu
Produkty v košíku

Doprava už od 1,90€

Bachove kvapky

Bio Bachove kvapky - Apatia 20ml, pre psov a mačky
-5 %
Značka: cdVet
Pre apatické zvieratá, vysilené po operácii, bez chuti do jedla a pohybu, či unavené po dlhej chorobe. Bachove kvapky Apatie pomáhajú psom a mačkám, v životných situáciách ako je >> Apatia, rezignácia, nechuť do jedla, k pohybu, vysileniu po operácii alebo po dlhej chorobe, keď zvieraťu chýba isk..
22,71 € 23,90 €
Cena bez DPH:18,92 €
Bio Bachove kvapky - Bojazlivosť 20ml, pre psov a mačky
-5 %
Značka: cdVet
Pre bojazlivé zvieratá, ktoré majú strach z nových vecí a situácií, z rôznych zvukov, z iných zvierat či ľudí. Bachove kvapky Bázlivosť pomáhajú psom a mačkám, ktorí nedokážu prekonať svoj strach >> Zo zvukov, z iných zvierat a ľudí, strach z nových vecí a situácií, alebo strach prameniaci zo zlý..
22,71 € 23,90 €
Cena bez DPH:18,92 €
Bio Bachove kvapky - Netolerancia 20ml, pre psov a mačky
-5 %
Značka: cdVet
Pre zvieratá netolerantné, ktoré vyvolávajú boje o moc a vyhrážajú sa ostatným zvieratám v domácnosti. Bachove kvapky Netolerancia pomáhajú psom a mačkám, najmä v situáciách ako je >> Netolerancia, vyvolávanie boja o moc, vyhrážanie ostatným zvieratám v domácnosti. Kvapky obsahujú energizujúce es..
22,71 € 23,90 €
Cena bez DPH:18,92 €
Bio Bachove kvapky - Opustenosť 20ml, pre psov a mačky
-5 %
Značka: cdVet
Pre zvieratá, ktoré hrajú úlohu opustenej obete, sami doma na truc štekajú, mňaukajú alebo poškodzujú byt. Bachove kvapky Opustenosť pomáhajú psom a mačkám, ktorí hrajú úlohu opustenej obete >> Vyžadujú si viac pozornosti ako je nám príjemné. Sami doma potom na truc štekajú, mňaukajú alebo poškod..
22,71 € 23,90 €
Cena bez DPH:18,92 €
Bio Bachove kvapky - Rebélia 20ml, pre psov a mačky
-5 %
Značka: cdVet
Pre rebelujúce zvieratá, ktoré majú tvrdohlavú potrebu určovať si hierarchiu, obhajovať si svoj revír, jedlo. Bachove kvapky Rebelie pomáhajú rebelujúcim psom a mačkám, ktorí majú zatvrdnutú potrebu stále si určovať hierarchiu >> Obhajujú si svoj revír, hračky alebo jedlo. Kvapky obsahujú energiz..
23,83 € 25,08 €
Cena bez DPH:19,86 €
Bio Bachove kvapky - Rivalita 20ml, pre psov a mačky
-5 %
Značka: cdVet
Pre zvieratá, najmä pre psov, s prílišnou bitkou, rivalitou a súperivosťou, s neotesaným správaním. Bachove kvapky Rivalita pomáhajú najmä psom, ale aj mačkám v situáciách ako je >> Prílišná bitka, rivalita a súperivosť, ale aj hrubé a neotesané správanie. Kvapky obsahujú energizujúce esencie z k..
23,83 € 25,08 €
Cena bez DPH:19,86 €
Bio Bachove kvapky - Rozmaznanosť 20ml, pre psov a mačky
-5 %
Značka: cdVet
Pre zvieratá, ktoré odmietajú potravu, bedujú a nadmerne sa usilujú o pozornosť, strácajú chuť do jedla. Bachove kvapky Rozmaznanosť pomáhajú psom a mačkám v situáciách ako je >> Odmietanie potravy, bedovanie, kňučanie, nadmerné usilovanie o pozornosť, strata chuti do jedla. Kvapky obsahujú energ..
22,71 € 23,90 €
Cena bez DPH:18,92 €
Bio Bachove kvapky - Skepsa 20ml, pre psov a mačky
-5 %
Značka: cdVet
Pre skeptické zvieratá, ktoré majú pochybnosti, nedôveru a bezdôvodný strach z ľudí alebo z ďalších zvierat. Bachove kvapky Skepsa pomáhajú skeptickým psom a mačkám, najmä v situáciách ako sú >> Pochybnosti voči novému okoliu, nedôvera alebo bezdôvodný strach z ľudí alebo z ďalších zvierat. Kvapk..
21,66 € 22,80 €
Cena bez DPH:18,05 €
Bio Bachove kvapky - Záchrana 20ml, pre psov a mačky
-5 %
Značka: cdVet
Pre zvieratá v strese, ktoré sú vystavené veľkej psychickej záťaži >> Silvester, strata blízkeho človeka. Bachove kvapky Záchrana pomáhajú psom a mačkám, ktorí potrebujú rýchlu prvú pomoc a upokojenie v rôznych situáciách >> Stres, panika, Silvester, tragická udalosť, strata blízkeho človeka, náv..
21,75 € 22,90 €
Cena bez DPH:18,13 €
Bio Bachove kvapky - Závislosť 20ml, pre psov a mačky
--5 %
Značka: cdVet
Pre zvieratá, ktoré nevedia, čo chcú, uprostred noci vyžadujú maznanie, chcú k pánovi a hneď inam. Bachove kvapky Závislosť pomáhajú psom a mačkám pri nočnej nespavosti >> Zviera vyžaduje maznanie uprostred noci, chce do postele, neustále chodí dovnútra a von (nevie, čo chce, ale chce to hneď). K..
24,22 € 23,17 €
Cena bez DPH:20,18 €
Bio Bachove kvapky - Značkovanie 20ml, pre psov a mačky
-5 %
Značka: cdVet
Pre zvieratá, najmä pre mačky, ktoré značkujú z protestu na základe zmenenej životnej situácie. Bachove kvapky Značkovanie pomáhajú psom a najmä mačkám, ktoré začali byť nečistotné z protestu (kalejú) >> spúšťačom často býva nová či zmenená situácia. Kvapky obsahujú energizujúce esencie z kvetov ..
21,75 € 22,90 €
Cena bez DPH:18,13 €