ecolife.sk
Produkty v košíku

Kamedis

Značka: Kamedis
Kolagén je stavebnou bielkovinou kože. Nachádza sa v jej druhej vrstve dermis (škára), v ktorej tvorí až 75%-ný podiel. Okrem kolagénových vlákien dermis pozostáva aj z vlákien elastických. Tie chránia kožu pred veľkým rozpínaním. Kolagénové vlákna predstavujú oporu kože a zabezpečujú jej hydratáciu..
15,70 €
Cena bez DPH:13,08 €
Značka: Kamedis
PLACENTA liquid má podobné účinky, pôsobiace však na úrovni kože. Jej aplikovaním možno zlepšiť okysličovanie a vyživovanie buniek, čo je základ pre zdravú pokožku. PLACENTA liquid je získavaná inovatívnymi technológiami a je obohatená o biologicky aktívne zložky z buniek ovčej placenty. Tieto bunky..
16,20 €
Cena bez DPH:13,50 €
Značka: Kamedis
Hĺbkovo čistiaci gél čistí a umýva mastnú pokožku náchylnú na tvorbu škvŕn a vyrážok Ľahko penivý gél na tvár, ktorý jemne čistí pokožku náchylnú na tvorbu akné bez toho, aby ju vysušil. Toto bez olejové zloženie pomáha udržiavať pokožku čistú, a zdravú. Špecialistami vytvorená kombinácia rastlín..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Značka: Kamedis
Efektívne pôsobiaci gél aktívne zbavuje pokožku od čiernych bodiek, škvŕn a vyrážok. Klinicky preukázané dosiahnutie jasnejšej zdravšej pokožky už za 12 hodín. GÉL NA LOKÁLNE OŠETRENIE dokáže vyčistiť akútne vyrážky a zároveň vyrovnať produkciu kožného mazu s cieľom zníženia tvorby čiernych bodie..
14,90 €
Cena bez DPH:12,42 €
Značka: Kamedis
Gél na okamžite upokojuje svrbenie a zmierňuje začervenanie a podráždenie pokožky a súčasne hydratuje. Poskytuje upokojenie pokožky s celkovou úľavou. V súlade s múdrosťou tradičnej čínskej medicíny. Obsahuje rastlinné extrakty S obsahom kys. hyalurónovej, bisabololu a glycerínu Bez par..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka: Kamedis
Hĺbkovo hydratujúci gél obnovuje a zvlhčuje extrémne suchú pokožku na chodidlách a pätách. Okamžite regeneruje, vyživuje a upokojuje suché ruky a podráždenú pokožku. Rýchlovstrebateľný krém obnovuje a vyhladzuje popraskané ruky a zafixuje v nich vlhkosť. Obnovuje prirodzenú rovnováhu kožnej barié..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Značka: Kamedis
Krém hydratuje extrémne suchú pokožku a zmierňuje jej začervenanie, svrbenie a podráždenie Klinicky dokázané, že redukuje vzplanutie o 50%. TOPIC SKIN krém na tvár a telo vyživuje a upokojuje extrémne suchú, podráždenú pokožku. Pomáha obnovovať prirodzenú ochrannú vrstvu, ktorá poskytuje dlhodobú..
22,00 €
Cena bez DPH:18,33 €
Značka: Kamedis
Šetrne čistí a upokojuje suchú pokožku a zmierňuje jej začervenanie, svrbenie a podráždenie V súlade s múdrosťou tradičnej čínskej medicíny. Vhodné na: Extrémne suchú pokožku Svrbenie kože Začervenanú a podráždenú pokožku Vhodné pre dospelých a deti od narodenia. Deťom do 3 roko..
19,90 €
Cena bez DPH:16,58 €
Značka: Kamedis
Penový čistiaci gél hydratuje extrémne suchú pokožku a zmierňuje jej začervenanie, svrbenie a podráždenie V súlade s múdrosťou tradičnej čínskej medicíny. Vhodné na: Extrémne suchú pokožku Svrbenie kože Začervenanú a podráždenú pokožku Vhodné pre dospelých a deti od 6 mesiacov. ..
13,20 €
Cena bez DPH:11,00 €
Značka: Kamedis
Krém na rýchlu úľavu hydratuje a upokojuje začervenanú a mastnú pokožku Klinicky preukázaná redukcia svrbenia o 81% za 2 týždne aplikovania a redukcia šupiniek (vločiek) o 85% za 4 týždne aplikovania. Jemný krém, ktorý upokojuje podráždenú pokožku tváre. Poskytuje vyváženú hydratáciu a zmierňu..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Značka: Kamedis
Bohato zvlhčujúci krém zmierňuje začervenanie, hydratuje suchú a šupinatú pokožku Krém je vhodný aj ako doplňujúca denná starostlivosť o pokožku s prejavmi psoriázy a na ošetrenie suchej pokožky. Klinicky sa preukázalo zníženie svrbenia šupinatých lézií o 54% za 4 týždne a o 83% za 6 týždňov a..
18,50 €
Cena bez DPH:15,42 €
Značka: Kamedis
Krém na udržanie rovnováhy upokojuje mastnú pokožku náchylnú na tvorbu škvŕn, vyrážok a akné Je navrhnutý tak, aby vyvažoval produkciu kožného mazu. Tento ľahký hydratačný krém pomáha vyčistiť mastnú problematickú pokožku od vyrážok. Pomáha zabrániť ich opakovanej tvorbe a podporuje zdravú, pružn..
14,00 €
Cena bez DPH:11,67 €
Značka: Kamedis
Mlieko na lokálne použitie zmierňuje odlupovanie, upokojuje a hydratuje pokožku náchylnú na tvorbu lupín Klinicky preukázaná redukcia lupín o 50% už za 2 týždne aplikovania. Mlieko na lokálne použitie poskytuje rýchlu úľavu od lupín a šupín vo vlasovej časti pokožky. Hydratuje a upokojuje podrážd..
18,50 €
Cena bez DPH:15,42 €
Značka: Kamedis
Klinicky preukázané rýchlo pôsobiace náplaste zmenšujú veľkosti škvŕn a vyrážok a upokojujú podráždenú pokožku. V náplasti obsiahnutý upokojujúci patentovaný Clear BOTANIPLEXTM systém je multifunkčným regeneračným systémom pre pleť so sklonom k nedokonalostiam. Produkty Kamedis® sú navrhnuté t..
12,40 €
Cena bez DPH:10,33 €
Značka: Kamedis
Zvláčňujúci a vyživujúci krém obnovuje kožnú bariéru, hydratuje a upokojuje suché a popraskané ruky Okamžite regeneruje, vyživuje a upokojuje suché ruky a podráždenú pokožku. Rýchlovstrebateľný krém obnovuje a vyhladzuje popraskané ruky a zafixuje v nich vlhkosť. Obnovuje prirodzenú rovnováhu kož..
13,20 €
Cena bez DPH:11,00 €
Značka: Kamedis
Šampón zabraňujúci tvorbe a výskytu lupín zmierňuje svrbenie šupinatej a začervenanej pokožky hlavy Klinicky preukázaná redukcia lupín a začervenania o 50% už za 2 týždne aplikovania. A až 91% spotrebiteľov bolo spokojných s rýchlosťou hojenia pokožky na hlave. Šampón upokojuje a čistí pokožku, ..
19,20 €
Cena bez DPH:16,00 €
Značka: Kamedis
Každodenná podpora hydratácie s upokojujúcim BotaniplexTM systémom. S kyselinou hyalurónovou, bez parfumov a farbív. Denný ultra hydratujúci gél obnovuje, zvlhčuje a zjemňuje extrémne suchú a citlivú pokožku. V pokožke zafixuje vlhkosť, aby sa obnovila prirodzená rovnováha pokožky a následne nast..
16,60 €
Cena bez DPH:13,83 €