ecolife.sk
Produkty v košíku

Flex collagen - Kĺby & pohyb 50ks

Flex collagen - Kĺby & pohyb 50ks
Flex collagen - Kĺby & pohyb 50ks
Flex collagen - Kĺby & pohyb 50ks
Flex collagen - Kĺby & pohyb 50ks
Flex collagen - Kĺby & pohyb 50ks
Flex collagen - Kĺby & pohyb 50ks
Flex collagen - Kĺby & pohyb 50ks
Flex collagen - Kĺby & pohyb 50ks
Flex collagen - Kĺby & pohyb 50ks
Flex collagen - Kĺby & pohyb 50ks
Flex collagen - Kĺby & pohyb 50ks
Flex collagen - Kĺby & pohyb 50ks
Flex collagen - Kĺby & pohyb 50ks
Flex collagen - Kĺby & pohyb 50ks
Flex collagen - Kĺby & pohyb 50ks
11,90 €s DPH
Cena bez DPH: 9,92 €
  • Skladom: Skladom, odosielame ihneď
  • U vás doma od zajtra
  • Obj. kód: 04817

Pozitívne účinky FLEX COLLAGEN Kĺby & Pohyb:

  • napomáha regenerácii kĺbov
  • komplexná ochrana pohybového aparátu 
  • zlepšená ohybnosť a telesné funkcie
  • zmiernená bolesť kĺbov
  • menej pocitu stuhnutosti kĺbov

50 kapsúl / balenie / 2 kapsule denne

FLEX COLLAGEN Kĺby & Pohyb spolu s Boswelliou vás zbavia bolestí kĺbov a kostí

Opotrebovanie kĺbov či bolesť bedier nepatria len do bežného slovníka seniorov. Čoraz častejšie sa s podobnými komplikáciami stretávajú i mladšie ročníky. Pravidelné športové aktivity ako behanie a posilňovanie sa totiž podpisujú pod nemilé ťažkosti s kolennými kĺbmi, bedrami a ramenami. Ak preto ráno po zobudení cítite bolesť v spomínaných oblastiach, je na čase začať užívať náš FLEX COLLAGEN Kĺby & Pohyb obohatený o zázračnú živicu stromu Boswellia serrata.

Kolagén vyživuje nielen pleť, ale aj chrupavky

Kolagén sa často nazýva aj bielkovinou mladosti. Má skvelý vplyv na pružnosť a výživu pokožky, ktorá vďaka nemu odoláva prejavom starnutia. Veľmi podobný je jeho efekt aj v prípade kĺbových chrupaviek, šliach a väzív. Kolagén napomáha regenerovať kĺby, zlepšuje ich pohyblivosť a zmierňuje bolesť. Samozrejme súčasťou nášho výživového doplnku FLEX COLLAGEN Kĺby & Pohyb je okrem rybích kolagénových peptidov aj vitamín C, bez ktorého by celý tento proces nemohol fungovať.

Zverte sa do rúk Boswellie

Ďalšou výraznou látkou, ktorú FLEX COLLAGEN Kĺby & Pohyb obsahuje je extrakt Boswellia serrata v našich končinách známy ako Kadidlovník pílovitý. Ide pritom o stredne vysoký strom vyskytujúci sa najmä v Indii a Pakistane. Keď Boswellia dosiahne vek 8 až 10 rokov odoberá sa z nej živica. Tá sa na lekárske účely používa celé stáročia. Má pevné miesto v ajurvédskej medicíne a v západnom svete zas podlieha mnohým štúdiám vďaka jej prínosu pri liečbe chorôb pohybového aparátu.

Boswellia na artritídu, zápaly aj stres

Vo FLEX COLLAGEN Kĺby & Pohyb sú zakomponované deriváty Boswellie v podobe kyseliny 3‐acetyl‐11‐keto‐βboswellovej s kyselinou β-boswellovou. Obe majú blahodarný vplyv pri liečení artritídy, hojení rán a iných zápalov,  ale aj ďalších chorôb. Medzi nich patrí napríklad bolesť hlavy, stres či zhoršené trávenie. Pravidelné užívanie Boswellie sa podľa klinických štúdií dokáže prejaviť na zvýšení celkovej kvality života. Vďaka nej sa tak už viac nemusíte zaoberať nepríjemnými bolesťami kĺbov.

Stačia dve kapsuly denne

Jedno balenie FLEX COLLAGEN Kĺby & Pohyb obsahuje 50 kapsúl. V každej sa nachádza dávka rybích kolagénových peptidov, vitamínu C a Boswellia serrata. Odporúčame pritom denne užívať dve kapsuly, ktoré treba zapiť dostatočným množstvom vody.

 

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a nemali by nahradzovať liečivá. Ak užívate lieky na predpis alebo ste tehotná, poraďte sa o užívaní tohto výživového doplnku s lekárom.

Nutričné hodnoty

25 dávok v balení
Veľkosť 1 dávky : 2 x denne
Počet dávok v balení : 25 dávok v balení
Nutričné hodnoty 1 dávka (2 x denne ) 100 g RVH%*
Rybie kolagénové peptidy (typ II) 700 mg **
Vitamín C (Kyselina L-askorbová) 200 mg 250
Výťažok zo živice kadidlovníka pilovitého (Boswellia serrata) 120 mg **
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
Rybie kolagénové peptidy (typ II), vitamín C (kyselina L-askorbová), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), výťažok zo živice kadidlovníka pilovitého (Boswellia serrata). Kapsula želatínová (želatína, voda, glycerín)
Alergény
RYBY a výrobky z nich
Skladovanie

Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením

Benefity

Bez genetický modifikovaných organizmov

Zloženie Rybie kolagénové peptidy (typ II), vitamín C (kyselina L-askorbová), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), výťažok zo živice kadidlovníka pilovitého (Boswellia serrata). Kapsula želatínová (želatína, voda, glycerín)
Hmotnosť 35 g
Upozornenie Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už udávať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Veríme však, že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch
Balenie 50 kapsúl
Alergény RYBY a výrobky z nich
Benefity Bez genetický modifikovaných organizmov
Odporúčané dávkovanie 2 x denne – 1 kapsula, zapiť vodou. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť
Počet dávok v balení 25 dávok v balení
Veľkosť 1 dávky 2 x denne
Skladovanie Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením
Značka Ecolife

Najčastejšie otázky o tomto produkte.
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Napíšte recenziu

Prosím prihláste sa alebo si vytvorte účet, aby ste mohli vložiť hodntenie

Aby sme zaistili kvalitu a spoľahlivosť recenzií, môžu ich písať iba overení užívatelia, ktorí si produkt zakúpili.