Produkty v košíku

Na kĺby

Živočíšny kolagén je bielkovina získavaná z tkaniva zvierat, ako sú hydina, ryby a hovädzie dobytok. Tento typ kolagénu je veľmi podobný kolagénu prítomnému v ľudskom tele, a preto sa často používa ako prísada v potravinách a doplnkoch s cieľom podporiť zdravie kĺbov a pokožky. Doplnky so živočíšnym kolagénom  sú vhodné prostriedky na podporu zdravia kĺbov, chrupaviek a pokožky. Môžu pomôcť pri zlepšovaní pohyblivosti kĺbov a zmiernení bolesti, ktorá je spojená s ochoreniami, ako je osteoartritída. Taktiež sa tvrdí, že živočíšny kolagén môže pomôcť pri obnove chrupaviek.
Značka: Alavis Maxima™
Zoznámte sa s legendou! Podľa Vašich hodnotení jeden z najsilnejších chondroprotektívnych doplnkov stravy na kĺby všetkých čias. Konská legenda pre športovcov. Legendárny TRIPLE BLEND nemusí chutiť, ale pomáha! Obľúbená prášková forma nášho najsilnejšieho a medzi aktívnymi ľuďmi a športovca..
54,10 €
Cena bez DPH:45,08 €
Značka: Barny’s
Barny's® DIAeffect je kombinovaný výživový doplnok obsahujúci patentom chránenú aktívnu zložku Reducose® - vodný extrakt z listov moruše bielej (Morus alba, L.) štandardizovaný na 4,5 % deoxynojirimycínu, esenciálnu aminokyselinu L-leucín a organicky viazaný chróm vo forme pikolinátu chromitého. ..
18,10 €
Cena bez DPH:15,08 €
Značka: Barny’s
Prečo Barny's® ACTIVenzym? ACTIVenzym od Barny's® je rastlinný výživový doplnok obsahujúci unikátny komplex rastlinných enzýmov novej generácie vo vylepšenej kvalite s vyššou aktivitou enzýmov pre všetkých, ktorí chcú zostať vitálni a aktívni. Ideálny výživový doplnok pre zlepšenie kondície, na d..
37,20 €
Cena bez DPH:31,00 €
Značka: Barny’s
Masť s látkou Celadrin a mentolom na namáhané kĺby a natiahnuté svaly. CeladrinTM masť forte je určená na pokožku, z ktorej sa lokálne penetráciou uvoľňujú látky, pri vmasírovaní do pokožky priaznivo pôsobiace na oblasť krčnej chrbtice, chrbta a svalov. Patentovaná látka Celadrin® (US Patent #..
10,10 €
Cena bez DPH:8,42 €
Značka: Barny’s
Inovo 5 forte je vhodné na dlhodobejšiu, 2- 3 mesačnú kúru, podľa rozsahu opotrebenia kĺbov, chrupiek a šliach. V kombinácii s Roboflexom dokáže zmierniť citeľné prejavy opotrebeného kĺbu.  Pri každej ponúknutej kombinácii výživových doplnkov na kĺby sa snažíme ponúknuť vám indikácie, podľa ktorý..
26,90 €
Cena bez DPH:22,42 €
Značka: Barny’s
Spojenie skúseností tradičnej čínskej medicíny a poznatkov západnej vedy.  Horúca novinka s INOVOvaným zložením.  Barny´s Inovo s bylinami MIX8 je kombinovaný rastlinný a živočíšny výživový doplnok, ktorý obsahuje glukózamín sulfát, MSM, kolagén II.typu, štandardizované extrakty boráka lekársk..
19,50 €
Cena bez DPH:16,25 €
Značka: Barny’s
Najefektívnejšía kombinácia od Barny's nielen pre profi športovcov.  Suplementácia na báze chondroprotektívnych látok a silného protizápalového efektu. Inovo 5 forte je komplexná kĺbová výživa, ktorá získala ocenenie - najlepší kĺbový preparát podľa dTest 2016.  Barny's® Inovo 5 forte preds..
38,40 €
Cena bez DPH:32,00 €
Značka: Barny’s
KlokanTM je kombinovaný živočíšny a vitamínový výživový doplnok obsahujúci 3 druhy kolagénu, glukózamín a chondroitín sulfát, kyselinu hyalurónovú a vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k prirodzenej funkcii chrupaviek a kostí. Chrupavka je spojivové tkanivo, ktoré sa skladá z..
16,50 €
Cena bez DPH:13,75 €
Značka: Barny’s
Pre podporu zdravia. Kvalitné lyofilizované kolostrum vhodné pre deti aj dospelých. Barny´s® Kozie Kolostrum je kombinovaný živočíšny a minerálny výživový doplnok, ktorý obsahuje kozie kolostrum vysokej akosti a minerálnu látku horčík, ktorý prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, zohráva úlo..
26,60 €
Cena bez DPH:22,17 €
Značka: Barny’s
Pocit uvoľnených svalov je na nezaplatenie! Pri nepríjemných pocitoch v oblasti krku, ramien a chrbta vyskúšajte silu aloe, chmeľu a vitamínov B6, C a D. Barny´s® RoboFlex™ Forte – je kombinovaný rastlinný a vitamínový výživový doplnok, ktorý obsahuje rastlinné extrakty z chmeľu obyčajného, al..
6,30 €
Cena bez DPH:5,25 €
Značka: Barny’s
MSM (methylsulfonylmethan) je prirodzená forma organickej síry, tretieho najdôležitejšieho minerálu v tele. COLLYSS™ a CARTIDYSS™ Kolagén je jedným z najdôležitejších štrukturálnych proteínov v tele, ktoré tvoria 25% až 35% všetkých bielkovín v tele. Kolagén je dôležitou súčasťou šliach, väziv..
25,80 €
Cena bez DPH:21,50 €
Značka: Barny’s
Silná koncentrácia látky MSM a komplex vitamínov a minerálnych látok v spoločnom balení za výhodnú cenu.  Balenie obsahuje SiouX™ MSM Super Forte a ULTRA-C IMUNO COMPLEX ako darček úplne zadarmo!  Kombinácia obľúbených výživových doplnkov pre podporu správnej funkcii imunitného systému a správ..
26,80 €
Cena bez DPH:22,33 €
Značka: Barny’s
Legenda je len jedna, Barny’s® Triple blend extra silný 700g Obľúbená prášková forma najsilnejšieho a medzi aktívnymi ľuďmi a športovcami najžiadanejšieho výživového doplnku na chrupavky a pohybový aparát. Ekonomické balenie vydrží takmer 3 mesiace.  TRIPLE blend extra silný s arómou a so slad..
26,80 €
Cena bez DPH:22,33 €
Značka: Barny’s
Legenda je len jedna, Barny’s® Triple blend extra silný 700g Obľúbená prášková forma najsilnejšieho a medzi aktívnymi ľuďmi a športovcami najžiadanejšieho výživového doplnku na chrupavky a pohybový aparát. Ekonomické balenie vydrží až niekoľko mesiacov.  TRIPLE blend extra silný s arómou a so ..
55,60 €
Cena bez DPH:46,33 €
Značka: Ecolife
Flex Collagen - Kĺby & pohyb 50ks: Zmiernite bolesť a stuhnutosť kĺbov Hľadáte účinný spôsob, ako zmierniť bolesť a stuhnutosť kĺbov a zlepšiť ich pohyblivosť? Flex Collagen - Kĺby & pohyb 50ks je komplexný výživový doplnok, ktorý vám v tom môže pomôcť. 4 najlepšie vlastnosti Flex Collagenu: ..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €