Hlavné menu
Produkty v košíku

Pranie

Eko produkty na pranie sú šetrnou voľbou pre účinné a ekologické čistenie vašich odevov. Tieto prírodné a šetrné pracie prostriedky neobsahujú agresívne chemikálie, namiesto toho sa spoľahajú na prírodné zložky, ktoré účinne odstraňujú špinu a zápach, a zároveň zachovávajú farby a tkaniny. Eko produkty na pranie sú šetrné k pokožke a vhodné aj pre ľudí s citlivou pokožkou, čo ich robí ideálnou voľbou pre celú rodinu.
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Aviváž funguje podobne ako kondicionér na vlasy: uhladí vlákno tým, že ho obalí. Bielizeň zo syntetických materiálov zbaví statického náboja, prevonia ho a na dotyk zjemní. Tieto pozitívne efekty sú ale vykúpené tým, že je pokožka v kontakte s účinnou látkou, ktorá ju m..
6,90 €
Cena bez DPH:5,75 €
Značka: Cleanee
Koncentrovaná aviváž s prírodným zložením - jemný balzam s príjemnou sviežou vôňou. Je určená pre všetky typy bielizne okrem funkčnej a športovej. Je vyrobená výlučne zo šetrných látok, neobsahuje žiadne škodlivé fosfáty, optické zjasňovače ani farbivá, je teda vhodná aj na použitie so septikmi a do..
8,50 €
Cena bez DPH:7,08 €
Značka: Cleanee
Hygienický prírodný čistiaci prostriedok zložený výhradne z prírodných látok, výťažkov z rastlín a prírodných olejov. Je unikátny svojim antimikrobiálnym a silným antioxidačným účinkom a navyše skvelými čistiacimi schopnosťami. Prípravok si skvele poradí s nežiaducou špinou a odolnými škvrnami na vš..
8,79 €
Cena bez DPH:7,33 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Mleté pracie mydlo zo 100% olivového oleja bez palmového oleja a živočíšnych zložiek. Naše olivové mydlo sa vyrába z čistého gréckeho (oblasť Kalamati) olivového oleja (mastné kyseliny), ku ktorému sa pridá zásada (hydroxid sodný alebo hydroxid draselný) tak, aby došl..
5,50 €
Cena bez DPH:4,58 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Naše „pracie“ orechy dozrievajú v podhorí Himalájí na severe Indie. V tamojších lesoch bežne rastú stromy Sapindus mukorossi, plodiace mydlové orechy. Ich šupky miestni obyvatelia odnepamäti používajú na pranie bielizne a očistu tela. Indické ženy tento malý zázrak príro..
14,55 €
Cena bez DPH:12,13 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Mydlové vločky z klasického pracieho mydla (pôvodné "mydlo s jelením lojom"). Klasické mydlo sa vyrába z tuku (mastné kyseliny), ku ktorému sa pridá zásada (hydroxid sodný alebo hydroxid draselný) tak, aby došlo k tzv. saponifikácii – zmydelneniu. Mydlo znižuje povrchové..
6,05 €
Cena bez DPH:5,04 €
Značka: Tierra Verde
Na čistenie a úspornejšiu prevádzku umývačiek riadu, práčok, varných kanvíc, kávovarov. Skvele vyčistí usadený vodný kameň z WC, roztok odporúčame na čistenie kúpeľňových a kuchynských povrchov. Úsporný oproti tekutým prípravkom - kupujete len prášok, nie je nutné baliť vodu. Ako sa používa Pr..
9,69 €
Cena bez DPH:8,08 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Mydlo vyrobené zo 100% olivového oleja s prídavkom citrónového extraktu. Citrónový extrakt má bieliaci účinok a pomáha odstraňovať škvrny. Na čo sa používa   Olivové mydlo si poradí s bežnými organickými škvrnami (mastnota z jedla, mastnota z pokožky na golieroch..
5,39 €
Cena bez DPH:4,49 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Plákadlo zabraňuje šednutiu bielizne, ktoré je spôsobené praním v tvrdej vode. Šednutie spôsobujú mydlové zložky pracích prostriedkov zrazené s minerálmi vo vode. Plákadlo vláknam vracia prirodzené vlastnosti (uteráky opäť sajú) a vzhľad (farby sú jasnejšie). Prostriedok..
6,45 €
Cena bez DPH:5,38 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Používate aviváž? A viete, že jej hlavnou úlohou je obaliť a uhladiť vlákna textilu, čo väčšinou zaisťujú chemikálie doplnené umelými farbivami a parfumami? Plákadlo svojou kyslou reakciou neutralizuje zásaditý prací roztok, čo je dôležité najmä pre ľudí s citlivou po..
6,45 €
Cena bez DPH:5,38 €
Značka: Pánbach
Čistiace prostriedky PÁNBACH vynikajú aktívnymi povrchovými látkami z čisto prírodných surovín. Vyrábame ich inovatívnou technológiou, ktorá častice aktívnych látok polarizuje a vytvára silné polarizované ióny, ktoré ľahko prenikajú medzi častice nečistôt a dôkladne ich odstránia z akéhokoľvek povrc..
9,98 €
Cena bez DPH:8,32 €
Značka: Cleanee
Jemný prací gél na farebnú i bielu detskú bielizeň so zníženou dermálnou dráždivosťou voči citlivej pokožke. Je určený na pranie všetkých druhov bielizne s výnimkou vlny a prírodného hodvábu. Je vhodný pre všetky typy práčok. Preniká šetrne do vlákien a odstraňuje účinne najmä nečistoty biologického..
10,39 €
Cena bez DPH:8,66 €
Značka: Cleanee
Koncentrovaný prací gél na farebnú bielizeň šetrný voči citlivej pokožke. Je určený na pranie všetkých druhov bielizne. Nie je vhodný na pranie vlny a prírodného hodvábu. Je vhodný pre všetky typy práčok. Preniká hlboko do vlákien na odstránenie aj tých najodolnejších škvŕn. Obsahuje aktívne zložky,..
11,50 €
Cena bez DPH:9,58 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Základom tohto pracieho gélu je výťažok z mydlových orechov. Tento prací gél sme vyvinuli na najšetrnejšie pranie športového textilu, najmä bielizne z dutých vlákien a mikrovlákien. Plne zachová funkčnosť všetkých špeciálnych materiálov používaných na moderné športové ob..
9,25 €
Cena bez DPH:7,71 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Základom nášho pracieho gélu je výťažok z mydlových orechov, získaný najšetrnejšou metódou extrakcie za studena. Vďaka prídavku lanolínu udržuje vlákna vlny pružné aj pri opakovanom praní. Lanolín je látka, ktorá sa prirodzene stará o srsť oviec a zaisťuje tepelnoizolačn..
9,25 €
Cena bez DPH:7,71 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Tento prací gél obsahuje zvýšený podiel extraktu z mydlových orechov. Po novom sme pridali prírodné tenzidy, ktoré si výborne poradia s nečistotami. Výsledkom je krásne čistá bielizeň bez dráždivých chemických látok. Koncentrovaná podoba gélu je navyše skvelým riešením p..
7,39 €
Cena bez DPH:6,16 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Obľúbený prací gél s levanduľovou silicou vďaka novému inovovanému zloženiu vyperie ešte efektívnejšie. A pritom stále maximálne ohľaduplne voči ľudskému zdraviu a s minimálnym dopadom na prírodu. Preto sa môže pochváliť prestížnym certifikátom Ecogarantie. Šetrnejšie je..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Obľúbený prací gél s pomarančovou silicou vďaka inovovanému zloženiu vyperie ešte efektívnejšie. A pritom stále maximálne ohľaduplne voči ľudskému zdraviu a s minimálnym dopadom na prírodu. Preto sa môže pochváliť prestížnym certifikátom Ecogarantie. Šetrnejšie je už len..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €