ecolife.sk
Produkty v košíku

Kvetinové vody

Prírodné kvetinové vody, často nazývané aj kvetinovými hydrolátmi.Sú to výrobky vyrobené z kvetín a rastlín. Tieto vody majú prírodný pôvod a vyrábajú sa pri destilácii kvetov a bylín. Sú široko používané v kozmetike, aromaterapii a starostlivosti o pleť a vlasy pre svoje voňavé a terapeutické vlastnosti. Prírodné kvetinové vody sú všeobecne považované za šetrné pre pokožku a medzi ich najväšie výhody patria: hydratácia, upokojenie a zmiernenie začervenania, výživa a osvieženie, regulácia mazových žliaz, predchádzanie starnutiu pleti, ľahké a rýchle vstrebávanie, prírodná vôňa a univerzálnosť. Vo väčšine prípadov sú vhodné pre rôzne typy pleti.
Značka: Modrá Púpava
100%-ný vodný destilát (hydrolát) z kvetov levandule – jemný prírodný produkt s mnohými univerzálnymi výhodami pre pokožku a rozmanitými možnosťami použitia (napríklad ako prírodná pleťová voda, pleťové tonikum). Bio kvalita Kvetinová voda Levanduľa je veľmi jemný prírodný produkt s mnohými unive..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Značka: Modrá Púpava
100%-ný vodný destilát (hydrolát) z čerstvých lupienkov ruže damascénskej - jemný prírodný produkt s mnohými univerzálnymi výhodami pre pokožku a rôznymi možnosťami použitia (napr. pleťová voda, tonikum...). Bio kvalita. Kvetinová voda Ruža výborne pomáha pri hydratácii, obnove, upokojení i čiste..
12,80 €
Cena bez DPH:10,67 €
Značka: Modrá Púpava
Vodný destilát (hydrolát) z kvetov horského harmančeka – prírodná pleťová voda/ pleťové tonikum s mnohými univerzálnymi výhodami pre pokožku a rôznymi možnosťami použitia. Bio kvalita. Kvetinová voda Harmanček je jemný prírodný produkt, ktorý výborne napomáha pri rozjasňovaní, upokojení i čistení..
12,50 €
Cena bez DPH:10,42 €