Hlavné menu
Produkty v košíku

Mydlá

Mydlá
Prírodné mydlá sú skvelou voľbou pre tých, ktorí túžia po prirodzených a účinných produktov pre svoju pokožku. Tieto mydlá sú vyrobené z prírodných zložiek, ako sú rastlinné oleje, bylinné výťažky a esenciálne oleje, ktoré poskytujú jemnú a účinnú starostlivosť.
Značka: Ponio
Ručne vyrobené mydlo, ktoré vás okamžite prenesie do krajiny plnej relaxu a pokoja. Jeho jemná a hydratačná pena sa stará o vašu pokožku, aby sa cítila svieža a zdravá po celý deň. Obsahuje prírodné zložky ako bambucké maslo, esenciálny olej levandule, kajeputu a citrónovej verbeny (Aloysia Triphyll..
4,79 €
Cena bez DPH:3,99 €
Značka: Ponio
Ide o veľmi krémové, hebké a najpevnejšie mydlo v našej ponuke. Bambucké maslo je ideálne pre suchú pokožku, ktorú zjemňuje, chráni ju pred nepriaznivými vplyvmi počasia, vráskami a má protizápalové účinky. Zvyšok mydlovej hmoty tvorí kokosový olej, ktorý v tomto pomere kožu nevysušuje, ale naopak h..
3,50 €
Cena bez DPH:2,92 €
Značka: Ponio
Aloe kapské je ručne vyrábané mydlo, ktoré obsahuje cenné kapské aloe, vybrané vegánske oleje a maslá (ako napríklad kakaové maslo) a esenciálny olej levandule. Toto mydlo je veľmi jemné a zvláčňujúce, vďaka čomu vašu pokožku dokonale hydratuje a zanecháva ju hebkú a vláčnu. Naviac vďaka prítomnosti..
4,70 €
Cena bez DPH:3,92 €
Značka: Ponio
Prírodné ručne robené mydlo vhodné aj pre veľmi citlivú pokožku, keďže mydlová hmota je zložená z 85% olivového oleja, ktorý šetrne čistí a zjemňuje. Ďalších 15% tvorí kokosový olej, ktorý v tomto pomere kožu nevysušuje, ale naopak hydratuje a tvorí dostatok peny.V závere procesu pridávame kvalitný ..
3,50 €
Cena bez DPH:2,92 €
Značka: Ponio
Mydlo obsahuje iba kvalitné oleje a maslá, k tomu kvantum vanilkových luskov, preto je vhodné aj pre ľudí s pokožkou citlivou na prírodné silice. Spôsob výroby je podstatne dlhší ako u klasických mydiel, aj preto je zaradené medzi "mydlové luxusnosti". Mydlá vyrábame ručne tradičnou metódou za st..
5,00 €
Cena bez DPH:4,17 €
Značka: Ponio
Mydlo s rakytníkovej rady so sladkou vôňou ideálnou pre jarné a letné obdobie (pre obalenie vystresovaných nervov "cukrom" celoročne). V mydle dominuje sladká zložka ylangu a klinčeka, v kombinácii s rakytníkom v nej cítiť aj ovocné tóny a patrí medzi sýtejšie. Vhodné na relaxáciu, uvoľnenie stresu ..
4,70 €
Cena bez DPH:3,92 €
Značka: Ponio
Ichtamolové mydlo - ako názov napovedá - obsahuje ichtamol (ichtiol, ammonium bituminosulfonate...) farmaceutickej kvality. Ichtamol patrí medzi bituminózne dechty a vďaka svojim antiseptickým, antimikrobiálnym a antimykotickým účinkom je často využívaný na liečbu kožných problémov. Druhou kľúčov..
4,50 €
Cena bez DPH:3,75 €
Značka: Ponio
Pačuli má regeneračné a protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú udržiavať pokožku mladistvú a zdravú. Cyprus je známy pre svoj tonizačný a zvláčňujúci účinok na pokožku, ktorý pomáha eliminovať celulitídu a strie. Cedrové drevo poskytuje antiseptický účinok a zlepšuje krvný obeh pokožky. Citr..
4,70 €
Cena bez DPH:3,92 €
Značka: Ponio
Mydlo z rakytníkovej rady s výraznejšou vôňou, sviežou, citrusovo - bylinkovou - ak neviete, čo dať mužovi, ktorý nemá rád drevité vône, tak skúste toto mydlo.   Esenciálne oleje z čajovníka a citrónovej trávy pôsobia antisepticky a upokojujúco - pomáhajú bojovať proti baktériám a zároveň uvoľň..
4,39 €
Cena bez DPH:3,66 €
Značka: Ponio
Kľúčovou zložkou rakytníkového jemného mydla je rakytníkový olej, získaný šetrnou a ekologickou CO2 extrakciou z organického rakytníka. Takýto olej je špecifický svojím zložením, obsahuje veľké množstvo kyseliny palmitoolejovej - nazývanej aj omega-7. Palmitoolejová kyselina pokožku ošetruje, napomá..
3,50 €
Cena bez DPH:2,92 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Na povrchu zlatisto hnedé, vnútri svetlo až tmavo zelené, na dotyk mastné, plus špecifická zemitá vôňa – tak vyzerá jemné mydlo z čisto prírodných surovín, ktoré aleppskí mydlári vyrábajú už takmer 4 000 rokov z olivového a vavrínového oleja. Olivový olej ošetruje a z..
4,50 €
Cena bez DPH:3,75 €
Značka: Chistee
Použitie: Naneste na ruky a opláchnite vodou. 100 % prírodné zloženie efektívne odstraňuje mastnotu a baktérie a napomáha udržiavať vaše ruky čisté a zdravé.  Prostriedok môže pri teplote pod 15 °C zmeniť farbu. Táto zmena nemá vplyv na kvalitu ani vlastnosti prostriedku. Produkty CHISTEE je ľahk..
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €