ecolife.sk
Produkty v košíku

Gély, Oleje, Doplnky

Značka: Jack N` Jill
Máme presne to, čo si objednala Zúbková víla. Detskú zubnú niť bez plastov. Pomáhame rodičom starať sa o zúbky svojich detí a odovzdať im v tomto smere zvládnuteľné návyky. Ako dospeláci vieme, aké je dôležité používať zubnú niť ako prevenciu proti nepríjemnému zubnému kazu. Preto prichádza..
4,95 €
Cena bez DPH:4,13 €
Značka: Jack N` Jill
Uľahčite prerezávanie zúbkov vášmu bábätku s gélom Jack N'Jill! Tento gél s čisto prírodným zložením upokojuje podráždené a opuchnuté ďasná a prináša úľavu od nepokoja, ktorý s prerezávaním zúbkov prichádza. Vlastnosti: Prírodné zložky: Harmanček a nechtík upokojujú a regenerujú ďasná. ..
9,95 €
Cena bez DPH:8,29 €
Značka: Jack N` Jill
Hľadáte šetrný a efektívny spôsob, ako čistiť ďasná a prvé zúbky vášho dieťaťa? Obrúsky Jack N'Jill sú vyrobené zo 100% jemnej bavlny s obsahom xylitolu a sú ideálne pre túto úlohu. Vlastnosti: Maximálne bezpečné: Vyrobené z prírodných materiálov, bez škodlivých chemikálií. Úplne rozlo..
7,95 €
Cena bez DPH:6,63 €
Značka: Nobilis Tilia
Detský úsmev je nenahraditeľný. Postarajte sa prírodnou cestou o to, aby ho doplnili žiarivé zúbky. Prírodný nepenivý gél s harmančekom a nechtíkom pomáha pri pravidelnej starostlivosti chrániť pred vznikom zubného kazu a kameňa. Poriadok v puse udržiava predovšetkým propolis spolu s extraktom z gra..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka: Nobilis Tilia
Pomôžte vašim mrzutým anjelikom zvládnuť prerezávanie zúbkov s úsmevom. Zmes éterických olejov harmančeka a levandule uľavuje od pocitov tlaku vyvolaných prerezávaním prvých zúbkov a láskavo sa stará o dojčenskú pokožku počas tohto obdobia. Tíši plač a navodzuje pocity spokojnosti a pokoja...
5,90 €
Cena bez DPH:4,92 €