Hlavné menu
Produkty v košíku

Akciová ponuka

PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť
-30 %
Značka: Ecolife
Znížte prejavy starnutia pleti na minimum vďaka PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť Mlado a zdravo vyzerajúca pleť nemusí byť výsadou len žien, ktoré nedávno oslávili dvadsiatku. Starnutie je síce prirodzenou súčasťou života, no našťastie dnes už existujú doplnky stravy, ktoré jeho prejavy zreduku..
19,53 € 27,90 €
Cena bez DPH:16,28 €
PYCNOGENOL® Senná nádcha & Astma PYCNOGENOL® Senná nádcha & Astma
-30 %
Značka: Ecolife
Nedovoľte sennej nádche znižovať kvalitu vášho života Nedovoľte sennej nádche viac strpčovať váš život niekoľko týždňov či mesiacov v roku. Zbavte sa raz a navždy jej typických príznakov, ku ktorým patrí pocit plného nosa, kýchania, slzenie či kašľanie. Alergické prejavy sennej nádchy ako aj aler..
21,98 € 31,40 €
Cena bez DPH:18,32 €
PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie
-33 %
Značka: Ecolife
Vysoké pracovné nasadenie Skúškové obdobie či ukončenie štúdia si vyžadujú špičkovú mozgovú aktivitu. Podporte preto vašu pamäť, sústredenie sa, schopnosť riešiť problémy a rečový prejav unikátnym doplnkom stravy PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie Kognitívne schopnosti stimuluje borovicou kôrou  ..
17,76 € 26,50 €
Cena bez DPH:14,80 €
PYCNOGENOL® Menopauza PYCNOGENOL® Menopauza
-29 %
Značka: Ecolife
Dajte nepríjemným pocitom počas perimenopauzy červenú Menopauza je prirodzený proces vyskytujúci sa v živote každej ženy. Jej príchodu však predchádza prechodné obdobie perimenopaza, ktoré priemerne trvá asi štyri roky. Počas nich sa musí každá žena popasovať s nepríjemnými pocitmi ako sú návaly ..
19,10 € 26,90 €
Cena bez DPH:15,92 €
FLEX COLLAGEN kĺby & pohyb FLEX COLLAGEN kĺby & pohyb
-17 %
Značka: Ecolife
FLEX COLLAGEN Kĺby & Pohyb spolu s Boswelliou vás zbavia bolestí kĺbov a kostí Opotrebovanie kĺbov či bolesť bedier nepatria len do bežného slovníka seniorov. Čoraz častejšie sa s podobnými komplikáciami stretávajú i mladšie ročníky. Pravidelné športové aktivity ako behanie a posilňovanie sa toti..
15,75 € 18,90 €
Cena bez DPH:13,13 €
SKIN COLLAGEN Premium SKIN COLLAGEN Premium
-15 %
Značka: Ecolife
K bezchybnému vzhľadu vám pomôže kolagén v práškovej forme Krásna pleť bez vrások, akné a ďalších nedokonalostí už nemusí byť nedosiahnuteľným snom. Drahé kozmetické krémy s prítomnosťou kolagénu totiž nedokážu do pokožky preniknúť natoľko, aby sa na nej prejavila trvalá zmena. Najlepšiu vec, ..
23,21 € 27,30 €
Cena bez DPH:19,34 €
VLÁKNINA Spokojné trávenie VLÁKNINA Spokojné trávenie
-23 %
Značka: Ecolife
3 druhy unikátnych vláknin v 1
VLÁKNINA Spokojné trávenie naštartuje proces chudnutia, ale aj celkového zdravia Popracujte na svojom novom JA, schudnite a podporte tak nielen fyzické, ale aj duševné zdravie vďaka vláknine. Tá napriek tomu, že je nenahraditeľným spojencom pri prevencii niekoľkých ochorení vrátane správneho fung..
26,90 € 34,90 €
Cena bez DPH:22,42 €
HAIR AnaGain + Camu Camu na Rast Vlasov HAIR AnaGain + Camu Camu na Rast Vlasov
-30 %
Značka: Ecolife
Padanie vlasov patrí medzi prirodzený a fyziologický jav. Problém ale predstavuje nadmerné vypadávanie vlasov bez ohľadu na pohlavie či vek. Medzi najčastejšie príčiny patria nedostatok potrebných vitamínov a minerálov, hormonálne zmeny a stres. Riešením však môžete byť jedinečný prírodný vlasový st..
19,54 € 27,90 €
Cena bez DPH:16,28 €
BETAKAROTÉN Aloe Vera & Vitamín C + E BETAKAROTÉN Aloe Vera & Vitamín C + E
-23 %
Značka: Ecolife
Zdravá forma provitamínu A s výraznými účinkami na ľudské zdravie v jednom balení s ďalšími silnými antioxidantmi. Betakarotén je červeno-oranžový pigment, ktorý sa nachádza v rade rastlín, v ovocí a zelenine. V ľudskom tele sa betakarotén mení na provitamín A.  Takže organizmus si ho z neho doká..
8,40 € 10,90 €
Cena bez DPH:7,00 €
NUKLEOTIDY & Betaglukán NUKLEOTIDY & Betaglukán
-25 %
Značka: Ecolife
NUKLEOTIDY & Betaglukán poskytujú účinnú ochranu pred vírusmi Pripravte sa na sezónu chrípky už teraz a prežite jeseň spolu s jarou bez zdravotných ťažkostí! Účinnú ochranu pred vírusovými ochoreniami, ku ktorým patrí aj Covid 19, vám poskytne unikátne spojene nukleotidov a betaglukánu v našom vý..
19,90 € 26,50 €
Cena bez DPH:16,58 €
VITAMÍN D3 2000 I.U. s postupným uvoľňovaním VITAMÍN D3 2000 I.U. s postupným uvoľňovaním
-25 %
Značka: Ecolife
Vitamín D3 sa prejavuje najmä v silných kostiach a zdravých zuboch D vitamín je tak pre ľudský organizmus nevyhnutný predovšetkým pre lepšie vstrebávanie a využitie vápnika. No jeho miesto je dôležité i pri budovaní imunitného systému a predchádzaní niektorým druhom rakoviny. Zvýšte príjem Vit..
5,18 € 6,90 €
Cena bez DPH:4,32 €
VITAMÍN C 1000 s výťažkom zo šípok a vitamínom B2 VITAMÍN C 1000 s výťažkom zo šípok a vitamínom B2
-25 %
Značka: Ecolife
VITAMÍN C 1000 s výťažkom zo šípok a vitamínom B2 Je jednoznačne najznámejším zo skupiny vitamínov a v domácnosti by ho mala mať každá jedna rodina. Jeho prirodzeným zdrojom je čerstvé ovocie a zelenina. Ide o jeden z najdôležitejších vitamínov v ľudskom tele s množstvom pozitívnych účinkov na ná..
5,18 € 6,90 €
Cena bez DPH:4,32 €
VITAMÍN C 500 s postupným uvoľňovaním VITAMÍN C 500 s postupným uvoľňovaním
-25 %
Značka: Ecolife
Vitamín C poznajú už malé deti Je súčasťou našich lekárničiek a siahame po ňom najmä vtedy, keď na nás lezie choroba. Vitamín C však patrí medzi najpôsobivejšie vitamíny so širokým spektrom účinkov. Ľudskému organizmu dodáva celý rad podmanivých benefitov a keďže si ho telo nevie vyrobiť samo, je..
5,18 € 6,90 €
Cena bez DPH:4,32 €
SELÉN s postupným uvolňovaním SELÉN s postupným uvolňovaním
-25 %
Značka: Ecolife
SELÉN s postupným uvoľňovaním Ak patríte k vegetariánom či vegánom určite v rámci doplnkov stravy neobíďte selén. Tento  esenciálny minerál získavaný prostredníctvom stravy totiž hrá hlavnú rolu v dôležitých procesoch v tele ako je metabolizmus či správne fungovanie štítnej žľazy. Preto ak prirod..
5,18 € 6,90 €
Cena bez DPH:4,32 €
ZINOK V CHELÁTOVEJ VÄZBE ZINOK V CHELÁTOVEJ VÄZBE
-25 %
Značka: Ecolife
ZINOK V CHELÁTOVEJ VÄZBE s postupným uvoľňovaním Radostné očakávanie nového člena rodiny sa spája so zníženým množstvom minerálov a vitamínov v tele. Podobne sú na tom i ľudia, ktorých životnú filozofiu tvorí vegánstvo či vegetariánstvo. Ak k ním patríte i vy, tak vám v tele okrem iného  chýba je..
5,18 € 6,90 €
Cena bez DPH:4,32 €
Regeneračný balzam – Hebké Nôžky
-3 %
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Tento balzam odporúčame použiť po kúpeli a vmasírovať malé množstvo do navlhčenej pokožky.  Vďaka svojim zložkám balzam hĺbkovo regeneruje popraskanú a suchú pokožku nôh, popraskané päty a suché lakte či iné miesta na tele. Regeneračný balzam zjemňuje pokožku, vyhladzuje ju a chráni ju p..
8,66 € 8,90 €
Cena bez DPH:7,22 €