Hlavné menu
Produkty v košíku

Septik a kompost

Eko septik a kompost sú prirodzenými a ekologickými spôsobmi spracovania odpadov, ktoré prispievajú k udržateľnému životnému prostrediu
Eko septik je ekologickou alternatívou k tradičným septikom, ktorý využíva prirodzené mikroorganizmy na rozklad odpadov a čistenie odpadových vôd. Týmto spôsobom minimalizuje negatívny vplyv na pôdu a vodu a chráni prírodu pred znečisťovaním.
Eko kompost je ďalším ekologickým riešením pre spracovanie organického odpadu, ako sú zvyšky potravín, záhradný odpad a podobne. 
Používanie Eko septiku a kompostu je nielen prospešné pre životné prostredie, ale aj pre náš ekonomický rozpočet, pretože nám umožňuje využívať odpadové produkty na prínosný a udržateľný spôsob.
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Biologicky aktívny prípravok na rozklad organických látok v septikoch, odpadných nádržiach, domácich čističkách vody a suchých záchodoch. Na čo sa používa Jeho pravidelné používanie napomáha udržovať prirodzenú biologickú rovnováhu v septiku, eliminuje zápach, účin..
15,35 €
Cena bez DPH:12,79 €
Značka: Tierra Verde
Na čo sa používa Rozkladný proces v komposte naštartujú rozkladom jednoduchého organického materiálu tzv. mezofilné baktérie, ktorým vyhovujú teploty 20-45 °C. Akonáhle teplota presiahne 45 °C, aktivuje sa skupina termofilných baktérií, ktoré pokračujú v započatom rozklade zložitejších materiálov..
14,95 €
Cena bez DPH:12,46 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Kompostovanie dokáže dôkladne zredukovať obsah smetného koša. Zvyšky zeleniny a ovocia tvoria až polovicu objemu odpadov z domácností. Dôležité je skladovanie bioodpadu vyladiť. V bežnom plastovom vrecku sa totiž zaparí, plesnivie a zapácha. Následné vysypávanie slizkýc..
4,79 €
Cena bez DPH:3,99 €