Hlavné menu
Produkty v košíku

Doprava už od 1,90€

Septik a kompost

Eko septik a kompost sú prirodzenými a ekologickými spôsobmi spracovania odpadov, ktoré prispievajú k udržateľnému životnému prostrediuEko septik je ekologickou alternatívou k tradičným septikom, ktorý využíva prirodzené mikroorganizmy na rozklad odpadov a čistenie odpadových vôd. Týmto spôsobom minimalizuje negatívny vplyv na pôdu a vodu a chráni prírodu pred znečisťovaním. Eko kompost je ďalším ekologickým riešením pre spracovanie organického odpadu, ako sú zvyšky potravín, záhradný odpad a podobne. 
Používanie Eko septiku a kompostu je nielen prospešné pre životné prostredie, ale aj pre náš ekonomický rozpočet, pretože nám umožňuje využívať odpadové produkty na prínosný a udržateľný spôsob.
Značka: Tierra Verde
Papierové vrecká na jednoduché skladovanie a vynášanie kuchynského bioodpadu. Kraftový papier je pevný, odolný voči vlhkosti a kompostovateľný. Vyrobené v Českej republike, rozmery 20 x 36 x 16 cm.  Kompostovanie dokáže dôkladne zredukovať obsah smetného koša. Zvyšky zeleniny a ovocia tvoria až p..
5,20 €
Cena bez DPH:4,33 €
Značka: Tierra Verde
Biologicky aktívny prípravok na rozklad organických látok v septikoch, odpadných nádržiach, domácich čističkách vody a suchých záchodoch. Jeho pravidelné používanie napomáha udržovať prirodzenú biologickú rovnováhu v septiku, eliminuje zápach, účinne napomáha rozkladu organických odpadných látok, pa..
15,35 €
Cena bez DPH:12,79 €
Značka: Tierra Verde
Vyvážená zmes bakteriálnych kultúr zmiešaných s enzýmami a živinami pre urýchlenie zrenia záhradného kompostu so zachovaním všetkých jeho živín a hnojných hodnôt. Urýchľuje tvorbu kompostu na niekoľko týždňov. Rozkladný proces v komposte naštartujú rozkladom jednoduchého organického materiálu tzv..
14,95 €
Cena bez DPH:12,46 €