ecolife.sk
Produkty v košíku

Bylinné Sirupy a Extrakty

Bylinné prírodné sirupy sú tekuté extrakty, ktoré sú vyrobené zo zmesi bylín, rastlín, kvetov, korenia a iných prírodných zložiek. Majú potenciálne zdravotné výhody v závislosti od ich zloženia a použitia. Medzi najznámejšie patria: Podpora imunitného systému Zmiernenie kašľa Zmiernenie prechladnutia Podpora tráviaceho systému Zmiernenie stresu a úzkost Antioxidantová ochrana Zlepšenie kardiovaskulárneho zdravia Podpora zdravej pokožky. Často nastanú situácie, kde bylinné sirupy môžu byť vhodnou voľbou pred liekmi, najmä ak ide o mierne zdravotné problémy alebo preventívnu starostlivosť.
Značka: Hanus
Indikácie: akútne a chronické infekcie dýchacích ciest, nádcha, kašeľ, angína, bronchitída Účinky: podporné zvýšenie nešpecifickej imunity organizmu obsahuje vitamín C bez konzervačných látok neškodný pre detský chrup a jeho vývin vhodný pre diabetikov Dávkovanie: Prípravok podáv..
5,65 €
Cena bez DPH:4,71 €
Značka: Hanus
Extrakt z čerstvej kvitnúcej vňate rastliny Echinacea purpurová obsahuje látky, ktoré zlepšujú prirodzené obranné vlastnosti ľudského organizmu voči infekciám. Prípravok sa odporúča vnútorne používať v nasledovných prípadoch: zvýšené riziko ochorenia na chrípku a chorôb z prechladnutia in..
6,85 €
Cena bez DPH:5,71 €
Značka: Herbadent
Silná obranyschopnosť nás ochráni pred útokom vírusov a baktérií, a preto je základom pevného zdravia. Na zimnú vlnu ochorení sa môžete dobre pripraviť so sirupom, ktorý obsahuje prírodných špecialistov na posilnenie imunity, ktorými sú známy rakytník a echinacea úzkolistá, ako i rozchodnica ružová,..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Značka: Herbadent
Sladový sirup s obsahom železa podporuje krvotvorbu, čím prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Podporuje tiež normálne fungovanie imunitného a metabolického systému. Extrakt z kôry chinínovníka a horca žltého pomáha tráveniu, čo v prítomnosti železitých komplexov umožňuje ľudskému telu ľahšie ..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Značka: Herbadent
Psychický pokoj a kvalitný spánok sú základom dobrej kondície. Na pomoc si môžete vziať sirup na nervy, v ktorom nájdete napríklad mätu, aromatickú levanduľu, chmeľ, medovku, teda bylinky, ktoré pomáhajú so spánkom. Silnú zostavu bylín dopĺňa hloh, ktorý upokojuje a pomáha normálnej funkcii nervovej..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Značka: Herbadent
Rozhodené trávenie dokáže potrápiť, preto je dobré sa oň starať i preventívne. Lahodný sirup na podporu trávenia alebo upokojenia tráviacich ťažkostí obsahuje extrakt z byliniek, ktoré sa využívajú pre svoj blahodarný vplyv na tráviacu sústavu. Patrí k nim dobre známa púpava, žiarivo oranžový nechtí..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Značka: Herbadent
Pri zahlienení môžete siahnuť po novom sirupe s extraktom z bylín, ktoré podporujú dýchací systém a uľahčujú vykašliavanie. Nechýba preto skorocel, vhodný i na podporu imunitného systému, šípka, lipa, jablčník či pľúcnik. Vyvážená receptúra prináša dokonalé spojenie blahodarných bylín, ktoré vám pom..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Značka: Herbadent
Sladový sirup s vysokým obsahom aktívnej formy železa podporuje krvotvorbu, čím prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Podporuje tiež normálne fungovanie imunitného a metabolického systému. Komplex látok, vitamínov a bylinného extraktu obsiahnutých v sirupe je zvolený tak, aby zvyšoval vstrebávate..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Značka: Herbadent
Kvapky z bylín HERBADENT slúžia na starostlivosť o sliznice a pokožku a ich upokojenie. Používajú sa pri podráždení, zápalových prejavoch či drobných odreninách. Podporujú prirodzené prostredie, dezinfikujú, zmierňujú bolesť a pomáhajú udržovať epitel bez zápalu. V ústach prinesú svieži a voňavý dy..
9,90 €
Cena bez DPH:8,25 €
Značka: Herbadent
Suchý kašeľ patrí k obzvlášť nepríjemným prejavom ochorenia dýchacích ciest. V boji za pokojné dýchanie vám pomôže sirup s divozelom, ibištekom, bazou čiernou a slezom – bylinkami prispievajúcimi k normálnej funkcii dýchacieho systému. Bylinný extrakt obsahuje i bazu čiernu a šípky, ktoré navyše pom..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €