Hlavné menu
Produkty v košíku

Doprava už od 1,90€

BIO Lisované oleje

100% rakytníkový olej lisovaný za studena je významný svojím prirodzeným obsahom vitamínov A, rady B, C, E, F, K, P-rutinu, nenasýtených mastných kyselín omega-3, omega-6 a omega-9, karotenoidov, flavonoidov a ďalších biologicky aktívnych látok. Výhody produktu Rakytník prispieva k prirodze..
29,90 €
Cena bez DPH:24,92 €
100% Rakytníkový olej zo semien, za studena lisovaný, predstavuje prírodný skvost plný výživných látok. Tento olej je získavaný z rakytníkových semien šetrným lisovaním za nízkej teploty, čím sa zachovávajú jeho hodnotné živiny v ich najčistejšej forme. Je považovaný za výnimočný prírodný produkt..
39,90 €
Cena bez DPH:33,25 €
Plody rakytníka sú bohaté na vitamíny, antioxidanty, aminokyseliny a nenasýtené mastné kyseliny OMEGA 3, 6, 7 a 9. Rastlinou budúcnosti bol nazvaný aj preto, že je využiteľný celý bez zvyšku. Pre náš organizmus sú prospešné nielen plody, semená, kvety, ale aj listy, výhonky, kôra a koreň. Plody s..
18,99 €
Cena bez DPH:15,83 €
Značka: Green Idea
Avokádový olej - Persea gratissima Olej lisovaný zo semien avokáda je vysoko kvalitný jedlý olej. Avokádový olej je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, steroly, antioxidanty a vitamíny. Potláča tvorbu zubného povlaku a posilňuje ďasná. Vysoký obsah sitosterolov upravuje normálnu hladinu cholest..
11,80 €
Cena bez DPH:9,83 €
Značka: Green Idea
Chia olej - Salvia hispanica - panenský olej - jednodruhový rastlinný za studena lisovaný olej Chia olej je získavaný lisovaním za studena zo semien šalvie hispánskej. Jedná sa o unikátne vlastnosti a najvyššiu kvalitu. Je bohatý na esenciálne mastné kyseliny, najmä omega 3 (obsah 60%), ktorých j..
10,20 €
Cena bez DPH:8,50 €
Značka: Green Idea
Olivový olej - lisovaný za studena je cenným zdrojom nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a antioxidantov. Lisuje sa z mierne nedozretých olív, vďaka čomu má olej výraznejšiu chuť a vôňu. Je výbornou prísadou do šalátov, nátierok, omáčok a pod. Nie je určený na použitie pri vyšších teplotách. Je..
7,80 €
Cena bez DPH:6,50 €