ecolife.sk
Produkty v košíku

Almara Soap

Almara Soap
Značka: Almara Soap
Bylinná liečba problematickej pokožky hlavy je prírodný bylinný výplach vlasov vhodný na problematickú pokožku hlavy sprevádzanú svrbením, šupinami a krustami. Vybrané bylinky (šalvia, lopúch, repík, žihľava, nechtík, tymián, breza) sú známe svojimi upokojujúcimi, posilňujúcimi a povzbudzujúcimi úči..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Značka: Almara Soap
Bylinná liečba na posilnenie vlasov a prevenciu vypadávania vlasov je prírodný bylinný oplach na posilnenie vlasov a pokožky hlavy a prevenciu vypadávania vlasov. Vybrané bylinky (breza, praslička, chmeľ, levanduľa, mäta pieporná, rozmarín, žihľava) sú známe svojimi stimulačnými, posilňujúcimi a reg..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Značka: Almara Soap
Dvojdielna keramická mydlenka obdĺžniková biela. Mydelnička dotiahnutá do dokonalosti! Almara Soap Nova mydelničky sme navrhli v spolupráci so skúseným keramikom. Naším cieľom bolo vytvoriť ideálnu misku na mydlo, ktorá by spĺňala dôležité kritériá: odvádzať všetku prebytočnú vodu a umožniť my..
19,90 €
Cena bez DPH:16,58 €
Značka: Almara Soap
Dvojdielna keramická mydelnička obdĺžniková čierna. Mydelnička dotiahnutá do dokonalosti! Almara Soap Nova mydelničky sme navrhli v spolupráci so skúseným keramikom. Naším cieľom bolo vytvoriť ideálnu misku na mydlo, ktorá by spĺňala dôležité kritériá: odvádzať všetku prebytočnú vodu a umožniť..
19,90 €
Cena bez DPH:16,58 €
Značka: Almara Soap
Prírodný olej na pokožku s vôňou, ktorá je pre hmyz nepríjemná. Ošetrujúci telový olej s vonnými esenciami nevyhnutnými pre pobyt v prírode, ktoré vám budú robiť spoločnosť pri kempovaní, na vode alebo v horách. Obsahuje makový a slnečnicový olej, ktoré sú ľahké, dobre sa vtierajú a nezanecháv..
9,90 €
Cena bez DPH:8,25 €
Značka: Almara Soap
Prírodný odličovací olej pre všetky typy pleti. Hovorí sa, že skutočná krása sa nachádza pod povrchom, a to platí aj pre dekoratívnu kozmetiku. Vráťte sa k svojej prirodzenej kráse každý deň s radosťou a prostredníctvom čisto prírodného produktu, ako je tento olejový odličovač vhodný na odstraňov..
21,99 €
Cena bez DPH:18,33 €
Značka: Almara Soap
Dvojdielna keramická mydelnička okrúhla biela. Mydelnička dotiahnutá do dokonalosti! Almara Soap Nova mydelničky sme navrhli v spolupráci so skúseným keramikom. Naším cieľom bolo vytvoriť ideálnu misku na mydlo, ktorá by spĺňala dôležité kritériá: odvádzať všetku prebytočnú vodu a umožniť mydl..
19,90 €
Cena bez DPH:16,58 €
Značka: Almara Soap
Dvojdielna keramická mydelnička okrúhla čierna. Mydelnička dotiahnutá do dokonalosti! Almara Soap Nova mydelničky sme navrhli v spolupráci so skúseným keramikom. Naším cieľom bolo vytvoriť ideálnu misku na mydlo, ktorá by spĺňala dôležité kritériá: odvádzať všetku prebytočnú vodu a umožniť myd..
19,90 €
Cena bez DPH:16,58 €
Značka: Almara Soap
Každý fúzač vie, že starostlivosť o fúzy je nevyhnutnou súčasťou každodennej kozmetickej starostlivosti. Náš 100% prírodný olej na fúzy je starostlivo vytvorený tak, aby poskytoval širokú škálu benefitov: od znižovania svrbenia pokožky, cez podporu zdravšieho a plnšieho rastu až po zvýšený lesk a..
12,49 €
Cena bez DPH:10,41 €
Značka: Almara Soap
Cukrový peeling na pery s vôňou jahôd a pomeranča Pre všetkých, ktorí túžia po zamatovo hebkých plných perách zvádzajúcich k bozku, tu máme náš prírodný peeling na pery s jemnou jahodovou a pomarančovou vôňou. Má úplne prírodné zloženie a ekologický sklenený obal s kovovým viečkom, ktorý po jeho ..
7,99 €
Cena bez DPH:6,66 €
Značka: Almara Soap
Cukrový peeling na pery s vôňou žuvačky Doprajte svojim perám špeciálnu starostlivosť v podobe prírodného peelingu na pery so šťavnatou vôňou žuvačiek. Obsiahnuté ingrediencie perfektne pery vyhladí, vyživí a v prípade potreby predĺži výdrž následne aplikovaného rúžu. Obsahuje BIO trstinový cu..
6,90 €
Cena bez DPH:5,75 €
Značka: Almara Soap
Cukrový peeling na pery s karamelovou vôňou Doprajte svojim perám špeciálnu starostlivosť v podobe prírodného peelingu na pery s lahodnou karamelovou vôňou. Zložky pery dokonale vyhladia a vyživia a v prípade potreby predĺžia výdrž následne naneseného rúžu.  Obsahuje BIO trstinový cukor, kokos..
6,90 €
Cena bez DPH:5,75 €
Značka: Almara Soap
Cukrový peeling na pery s vôňou kakaa Pre všetkých, ktorí túžia po zamatovo jemných a plných perách, ktoré lákajú k bozkávaniu, máme náš cukrový peeling na pery. Má úplne prírodné zloženie a ekologickú sklenenú nádobu s kovovým uzáverom, ktorú môžete po použití znovu použiť. Cukrový peeling na..
6,90 €
Cena bez DPH:5,75 €
Značka: Almara Soap
Cukrový peeling na pery s kokosovou vôňou Doprajte svojim perám špeciálnu starostlivosť v podobe prírodného peelingu na pery so sladkou kokosovou vôňou. Zložky obsiahnuté v zložení dokonale vyhladia a vyživia pery a v prípade potreby predĺžia trvanlivosť následne naneseného rúžu.  Obsahuje BIO..
6,90 €
Cena bez DPH:5,75 €
Peeling na telo a tvár - Sweet Coffee 110g
-10 %
Značka: Almara Soap
Prírodný kávový peeling na telo a tvár Kávový peeling má úplne prírodné zloženie, obsahuje zložky v BIO kvalite a je zabalený v ekologickej sklenenej nádobke s kovovým viečkom. Po spotrebovaní peelingu ho môžete použiť napríklad na bezobalové nakupovanie. Peeling pomáha odstraňovať odumreté ko..
8,99 € 9,99 €
Cena bez DPH:7,49 €
Značka: Almara Soap
Prírodná maska na tvár pre zrelú, suchú a citlivú pleť Pleťová maska Ružový íl & ruža (Pink Face) je určená pre suchú, citlivú a zrelú pleť. Obsahuje ružový íl, ktorý má čistiace a upokojujúce účinky, prášok z plodu šípku bohatý na vitamín C a prášok z ruže damašskej. Ruža krásne upokojuje a nádh..
7,99 €
Cena bez DPH:6,66 €
Značka: Almara Soap
Prírodná prášková maska na tvár pre mastnú a problematickú pleť Čierna maska, po ktorej vám pleť nesčernie, ale naopak sa rozjasní! Pleťová maska Aktívne uhlie & žihľava (Clean Face Black) obsahuje iba štyri, zato účinné látky, vďaka ktorým bude po použití pokožka vyčistená, hladká a tonizovan..
7,99 €
Cena bez DPH:6,66 €
Značka: Almara Soap
Prírodná maska na tvár s peelingovým účinkom Morský íl a pemza (Bright Face) je maska s peelingovým účinkom vhodná pre všetky typy pleti (okrem extrémne citlivej pleti, ktorú by mohla mechanicky podráždiť). Obsahuje marocký íl obohatený o výťažky zo šiestich bylín, zelený íl a pemzu v prášku. Mar..
7,99 €
Cena bez DPH:6,66 €