Hlavné menu
Produkty v košíku

Blog RSS

16 jan Príčiny reduntia vlasov a ich riešenie
0 53
Ľudia strácajú vlasy každý deň. Preto ak vám vypadne 50 až 100 pramienkov, nemusíte si robiť zbytočné vrásky na čele. V prípade ale, že každé ráno vyčesávate celé hory vlasov, mali by ste zvýšiť pozor..
01 dec Zlepšite zdravie a krásu vaších vlasov
0 58
Krásne a zdravé vlasy sú snom asi každého z nás. Ich znížená hustota a nadmerné vypadávanie je však bežnou realitou čoraz väčšieho počtu žien i mužov. A to nielen tých skôr narodených, ale aj mladších..
19 okt Optimalizujte zdravie mozgu pre efektívne štúdium a vysoké pracovné výkony
0 72
Optimalizujte zdravie mozgu pre efektívne štúdium a vysoké pracovné výkony Diéta, spánok, dostatok pohybu a pitný režim nie sú len kľúčom k fyzickému zdraviu a atraktivite, ale aj základom pre výkonn..
17 okt Ako kolagén podporuje vlasy, nechty a pleť
0 67
Ako kolagén podporuje vlasy, nechty a pleť Priznajme si, že každá z nás sa z času na čas zamyslí nad tým, aké by to bolo mať zdravšie a pevnejšie vlasy, silné nechty a mlado vyzerajúcu pleť. Tajomstv..
17 okt Nukleotidy podporujú
0 75
Nukleotidy podporujú „SOFTVÉROVÝ SYSTÉM“ DNA a imunitu Nukleotidy sú stavebným kameňom DNA a nenahraditeľnou súčasťou pri bunkovom delení. V našom tele sa tvoria a zanikajú takmer neustále. Problém s..
12 okt Ako si zabezpečiť silnú imunitu? Tipy na posilnenie imunity
0 39
Imunita je obranný systém ľudského organizmu. V ideálnom prípade existuje v harmónii s trávením aj s ostatnými funkciami v našom tele. To, že máme oslabenú imunitu, nezistíme  hneď, avšak sú isté nepo..
12 sep Nepodceňujte prípravu pokožky na leto - zdravé opaľovanie zabráni hyperpigmentácii i iným ochoreniam kože
0 32
Nepodceňujte prípravu pokožky na leto, zdravé opaľovanie zabráni hyperpigmentácii i iným ochoreniam kože Opaľovanie so sebou prináša veľa pozitívnych pocitov. Pobyt na slnku sa spája s relaxom, zdrav..
12 sep Ako si poradiť s pigmentovými fľakmi a hyperpigmentáciou v letnom období
0 44
Ako si poradiť s pigmentovými fľakmi a hyperpigmentáciou v letnom období Opaľovanie je skvelý spôsob ako dodať telu endorfíny, vitamín D i dosiahnuť atraktívny odtieň pokožky. Všetky tieto príjemné p..
17 aug Zlepšite trávenie a naštartujte metabolizmus
0 37
Súčasné náročné životné tempo príliš nepraje zdravému tráveniu a silnej imunite. Jeme nesprávne, v zlom čase, nezdravé jedlo a niekedy sa najesť úplne zabudneme. A to je obrovská chyba! Jesť vedome pl..
17 aug Vitamíny – zdroj sily, energie a zdravia
0 42
Už od detstva počúvame, že máme konzumovať dostatok vitamínov. Učíme sa, ktoré potraviny obsahujú aké vitamíny, ktoré ich neobsahujú a na čo sú aké vitamíny dobré. Sú to cenné informácie, ktoré sa nám..
20 máj Výživoý zázrak Nukleotidy ochránia telo pred útokom vírusov počas celého roka
0 52
Výživový zázrak Nukleotidy ochránia telo pred útokom vírusov Nukleotidy sú výživovým zázrakom, na ktorý odborníci začali upozorňovať len pred niekoľkými desiatkami rokov.  Ich príjem a výkon v ľudsko..
20 máj Vláknina pomôže zdravému tráveniu a chráni aj pred rakovinou
0 47
Naše zdravie sa začína a končí v tráviacom trakte. Ovplyvňuje totiž imunitu a obranné mechanizmy organizmu. Platí, že ak je v poriadku trávenie, funguje aj všetko ostatné. A na to, aby nám dobre trávi..
Zobrazé 1 do 12 z 30 (3 strán)