Hlavné menu
Produkty v košíku

Osviežovače vzduchu

Osviežovače vzduchu sú skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú mať vo svojom domove príjemnú vôňu bez použitia škodlivých chemikálií. Tieto prírodné osviežovače vzduchu sú vyrobené z prírodných zložiek, ako sú esenciálne oleje, bylinné extrakty a citrusové vody, ktoré poskytujú príjemnú a dlhotrvajúcu vôňu.
Neobsahujú umelé vône ani syntetické látky, čo ich robí bezpečnými pre naše zdravie a životné prostredie
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Príjemne korenistá vôňa s nádychom Stredomoria, to je kombinácia sviežeho citróna a posilňujúceho rozmarínu. Použite ju, kedykoľvek potrebujete zahnať únavu, rozprúdiť energiu alebo uľaviť pri prechladnutí. Tento osviežovač má prírodné zloženie bez pridaných chemickýc..
5,65 €
Cena bez DPH:4,71 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Éterické oleje slúžia austrálskym eukalyptom ako prirodzená ochrana pred hladnými bylinožravcami.  Na túto jedovatú potravu sa adaptovali iba koaly a aj tie si starostlivo vyberajú listy s čo najmenším obsahom silíc. Európski osadníci prevzali poznatky o liečivých účink..
5,50 €
Cena bez DPH:4,58 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Levanduľa navodzuje pocit relaxácie, je skvelá na odbúranie vnútorného napätia. Môžete si ju vziať na pomoc pre príjemné zaspávanie. Hodí sa na prevoňanie domova, kancelárie aj verejného priestoru. Vie tiež prekryť pachy, využijete ju napríklad na WC. Levanduľa zároveň p..
5,39 €
Cena bez DPH:4,49 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Sladká vôňa zrelých pomarančov sa hodí vždy, keď potrebujete osviežiť, povzbudiť, zrelaxovať, jednoducho si vniesť do života trochu slnka. Nech je to doma, v práci, v škole alebo kdekoľvek inde. Pomarančová silica navyše prirodzene neutralizuje nežiadúce pachy. Tento ..
5,65 €
Cena bez DPH:4,71 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Prevoňajte si priestor vavrínom kubébovým (Litsea cubeba) a hneď sa vám zdvihne nálada. Vavrín má príjemne sviežu citrusovú vôňu pripomínajúcu žiarivé južné slniečko. Pomáha rozpustiť stres a navracia vnútornú harmóniu. Má energetizujúce účinky a podporuje koncentráciu. ..
5,65 €
Cena bez DPH:4,71 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Osviežovač vzduchu vhodný najmä pre použitie v interiéroch vám spríjemní horúce leto, úmorný deň v práci aj náročné štúdium. Citronelová silica prirodzene potláča nežiaduce pachy, čo môžete využiť v zdieľaných priestoroch, ako sú telocvične, čakárne, šatne alebo sociálne..
5,65 €
Cena bez DPH:4,71 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Osviežovač vzduchu bez umelých parfumov a ďalších syntetických látok vhodný najmä do interiérov.  Jeho príjemnú vôňu si môžete vychutnať doma, v práci aj v zdieľaných priestoroch (čakárne, recepcie, šatne, sociálne zariadenia). Levanduľa a céder patria medzi prírodné rep..
5,65 €
Cena bez DPH:4,71 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Osviežovač vzduchu určený najmä do interiérov. Kombinácia pomaranča a cédru vás poteší, ak preferujete skôr zemité, pánske vône.  Jej upokojujúce pôsobenie si môžete vychutnať doma, v práci aj v zdieľaných priestoroch (cvičebne, čakárne, recepcie, šatne, sociálne zariade..
5,65 €
Cena bez DPH:4,71 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Osviežovač vzduchu bez umelých parfumov a ďalších syntetických látok vhodný hlavne do interiérov. Jeho príjemnú vôňu si môžete vychutnať doma, v práci aj v zdieľaných priestoroch (čakárne, recepcie, šatne). Ak sa vám zapáči, ponúkame ho aj ako zmes éterických olejov. ..
7,19 €
Cena bez DPH:5,99 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Relaxačný kúpeľový balíček si môžete vychutnať sami alebo ho vyslať do sveta ako praktický darček. O vašu pohodu sa postarajú: Sprchový gél Esencia omamnosti – Ylang-ylang & Kardamóm (fľaštička 230 ml) Sprchový gél s šetrným zložením a optimálnym pH zanecháva pokožku..
17,79 €
Cena bez DPH:14,83 €