ecolife.sk
Produkty v košíku

Prírodné parfémy

Prírodné parfémy neobsahujú syntetické chemikálie, čo znamená, že sú šetrné k našej pokožke a zdraviu. Sú vyrobené z prírodných zložiek, ako sú esenciálne oleje, kvetinové vody a bylinné extrakty, ktoré nám prinášajú príjemný a harmonický zážitok.
Ich jemné a čisté vône ladia s prírodou, dodávajúc nám pocit pohody a harmónie.
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Pre trvácnejšiu vôňu kombinujte s ostatnými produktami z kolekcie Fruity. SENSES by Kvitok je kolekcia produktov vzácnych prírodných vôní, ktoré kombinujú čisté esenciálne oleje podľa princípov umenia parfumérstva pre vytvorenie nezabudnuteľného zážitku pri používaní. Olejový parfém s..
16,50 €
Cena bez DPH:13,75 €
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Pre trvácnejšiu vôňu kombinujte s ostatnými produktami z kolekcie Glamorous. SENSES by Kvitok je kolekcia produktov vzácnych prírodných vôní, ktoré kombinujú čisté esenciálne oleje podľa princípov umenia parfumérstva pre vytvorenie nezabudnuteľného zážitku pri používaní. Olejový parfé..
16,50 €
Cena bez DPH:13,75 €
Značka: Kvitok
Jedinečná a príťažlivá ženská vôňa Lovely vás v úvode priláka ľahkým a sviežim citrusovo-malinovým závanom, aby vás neskôr úplne dostala srdcom tvoreným omamnou vôňou ružových kvetov. Základ dotvárajú drevité akcenty, vďaka ktorým sa budete cítiť ako na prechádzke ružovým sadom. Naša kolekcia ..
16,50 €
Cena bez DPH:13,75 €
Značka: Kvitok
Čistá zelená kompozícia vrchných tónov spearmintu s nádychom citrusov ľahko prechádza do korenistej kombinácie horkého pomaranča a čierneho korenia, aby sa na záver rozvinul drevitý základ santalového dreva a pačuli. V každodennom zhone života vás táto unisex vôňa Thunder zahalí do oparu daždivéh..
16,50 €
Cena bez DPH:13,75 €
Značka: Kvitok
Citrusové akordy v kombinácii so zeleným jablkom prepožičiavajú parfému Universe ľahkú sviežosť, vďaka čomu je vhodný ako pre ňu, tak aj pre neho. Kvetinové tóny v srdci dopĺňajú drevitú arómu pačuli, santalového dreva a vanilky v základe za vzniku extravagantnej explózie sviežich vôní, ktorá dod..
16,50 €
Cena bez DPH:13,75 €
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Pre trvácnejšiu vôňu kombinujte s ostatnými produktami z kolekcie Fruity. SENSES by Kvitok je kolekcia produktov vzácnych prírodných vôní, ktoré kombinujú čisté esenciálne oleje podľa princípov umenia parfumérstva pre vytvorenie nezabudnuteľného zážitku pri používaní. Toaletný parfém ..
23,90 €
Cena bez DPH:19,92 €
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Pre trvácnejšiu vôňu kombinujte s ostatnými produktami z kolekcie Glamorous. SENSES by Kvitok je kolekcia produktov vzácnych prírodných vôní, ktoré kombinujú čisté esenciálne oleje podľa princípov umenia parfumérstva pre vytvorenie nezabudnuteľného zážitku pri používaní. Toaletný parf..
23,90 €
Cena bez DPH:19,92 €
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Pre trvácnejšiu vôňu kombinujte s ostatnými produktami z kolekcie Lovely. Naša kolekcia s označením SENSES by KVITOK® prináša potešenie nielen pre vaše telo, ale aj pre vaše zmysly. Vzácne prírodné vône kombinujú čisté esenciálne oleje a rastlinné extrakty podľa princípov umenia parfumér..
23,90 €
Cena bez DPH:19,92 €
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Pre trvácnejšiu vôňu kombinujte s ostatnými produktami z kolekcie Thunder. Naša kolekcia s označením SENSES by KVITOK® prináša potešenie nielen pre vaše telo, ale aj pre vaše zmysly. Vzácne prírodné vône kombinujú čisté esenciálne oleje a rastlinné extrakty podľa princípov umenia parfumé..
23,90 €
Cena bez DPH:19,92 €
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Pre trvácnejšiu vôňu kombinujte s ostatnými produktami z kolekcie Universe. Naša kolekcia s označením SENSES by KVITOK® prináša potešenie nielen pre vaše telo, ale aj pre vaše zmysly. Vzácne prírodné vône kombinujú čisté esenciálne oleje a rastlinné extrakty podľa princípov umenia parfum..
23,90 €
Cena bez DPH:19,92 €
Značka: Kvitok
Ak váhate s kúpou parfému alebo iného výrobku z našej kolekcie Senses by Kvitok, vyskúšajte najprv vzorku. Set obsahuje 5 ks vzoriek toaletného parfému, 1 ks z každej vône: Glamorous Fruity Lovely Thunder Universe..
10,00 €
Cena bez DPH:8,33 €