Hlavné menu
Produkty v košíku

Prírodné parfémy

Prírodné parfémy neobsahujú syntetické chemikálie, čo znamená, že sú šetrné k našej pokožke a zdraviu. Sú vyrobené z prírodných zložiek, ako sú esenciálne oleje, kvetinové vody a bylinné extrakty, ktoré nám prinášajú príjemný a harmonický zážitok.
Ich jemné a čisté vône ladia s prírodou, dodávajúc nám pocit pohody a harmónie.
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Pre trvácnejšiu vôňu kombinujte s ostatnými produktami z kolekcie Fruity. SENSES by Kvitok je kolekcia produktov vzácnych prírodných vôní, ktoré kombinujú čisté esenciálne oleje podľa princípov umenia parfumérstva pre vytvorenie nezabudnuteľného zážitku pri používaní. Olejový parfém s..
16,50 €
Cena bez DPH:13,75 €
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Pre trvácnejšiu vôňu kombinujte s ostatnými produktami z kolekcie Fruity. SENSES by Kvitok je kolekcia produktov vzácnych prírodných vôní, ktoré kombinujú čisté esenciálne oleje podľa princípov umenia parfumérstva pre vytvorenie nezabudnuteľného zážitku pri používaní. Toaletný parfém ..
19,69 €
Cena bez DPH:16,41 €
Značka: Kvitok
NÁŠ TIP: Pre trvácnejšiu vôňu kombinujte s ostatnými produktami z kolekcie Glamorous. SENSES by Kvitok je kolekcia produktov vzácnych prírodných vôní, ktoré kombinujú čisté esenciálne oleje podľa princípov umenia parfumérstva pre vytvorenie nezabudnuteľného zážitku pri používaní. Toaletný parf..
19,50 €
Cena bez DPH:16,25 €