ecolife.sk
Produkty v košíku

Koreniny

Koreniny sú prírodné látky, ktoré sa používajú na dochutenie potravín, aby získali špecifickú chuť alebo arómu. Sú kľúčovými ingredienciami v kuchyni a pridávajú rôznorodosť do jedál. Niektoré koreniny sú získavané z rastlinných koreňov, semienok, kôry alebo plodov. Každá kultúra a kuchyňa má svoje vlastné obľúbené koreniny a koreniace zmesi, ktoré pridávajú charakter a unikátnu chuť do pokrmov.
Koreniny sú nevyhnutnou súčasťou kuchyne.
Značka: Bylinca
Jemne pálivá chuť dodá vášmu grilovaniu ten správny šmrnc! Potrite korením mäso alebo vytvorte zmes oleja a korenia a pastu pred grilovaním votrite do mäsa. Korenie barbecue sa väčšinou používa na väčšie alebo celé kusy mäsa ako prasiatko, morka alebo bravčová pliecko s kosťou. Hodí sa však na väčši..
3,41 €
Cena bez DPH:2,84 €
Značka: Bylinca
Tradičné Perníkové korenie v BIO kvalite sa skvele hodí ako na perníčky, tak do koláčov, sušienok aj na ochutenie vianočných nápojov. Zloženie: Škorica*, klinčeky*, aníz*, kardamóm*, koriander*; *=bio Súčasťou balenia je aj náš originálny kolíček, tak nezabudnite vrecko opäť dobre uzavrieť, ab..
4,10 €
Cena bez DPH:3,42 €
Značka: Bylinca
Púpavová zmes do mlieka. Silný koreň smotánky lekárskej obsahuje mnoho živín a prospešných látok. V kombinácii s mliekom a korením vznikne jedinečný nápoj s jemnou chuťou, ktorá niekomu môže pripomenúť detstvo a krupicovú kašu. Zloženie: Púpava koreň 55%, Škorica kôra, Klinček drvený, Muškátový o..
3,89 €
Cena bez DPH:3,24 €
Značka: Bylinca
Repová zmes do mlieka. Kúsky sušenej repy a korenia vytvoria spoločne s mliekom a maslom lahodný ružový nápoj, ktorý Vás prekvapí svojou sladkou chuťou. Jemné korenie dodáva nápoju orientálny nádych. Zloženie: Červená repa kúsky 60%, Klinček drvený, Kardamóm drvený, Škorica kôra, Korenie biely dr..
3,89 €
Cena bez DPH:3,24 €
Značka: Bylinca
Zlatá zmes do mlieka, kurkuma, škorice a korenie - kombinácia, ktorá Vám nielen zachutí, ale v chladnejších mesiacoch Vás krásne prehreje. Užite si príjemné chvíľky zababušenie v deke so šálkou horúceho zlatého nápoja. Zloženie: Kurkuma mletá BIO (India), Škorica cejlónska mletá BIO (Srí Lanka), ..
3,98 €
Cena bez DPH:3,32 €
Značka: Bylinca
Skvelý Zeleninový vývar bude vhodným pomocníkom v kuchyni nielen do polievok, ale aj do omáčok a ďalších pokrmov. Zvýrazní chuť aj vôňu. Čisto rastlinný, bezlepkový, bez glutamátu, pridaných zvýrazňovačov chuti a stužených tukov. Zloženie: Jedlá morská soľ 42%, cukor trstinový*, karotka*, cibuľa*..
6,16 €
Cena bez DPH:5,13 €