Hlavné menu
Produkty v košíku

Doprava už od 1,90€

Vitamíny

Ľudský organizmus potrebuje viacero vitamínov na správne fungovanie. Vitamíny sú organické látky, ktoré sú nevyhnutné pre mnoho biochemických reakcií v tele a hrajú kľúčovú úlohu pri udržiavaní zdravia a správneho fungovania rôznych orgánov a systémov. Hlavné výhody užívania vitamínov sú: zlepšené zdravie a imunita, zdravý rast a vývoj, zdravá pokožka, vlasy a nechty, zdravé oči, zdravé kosti a zuby, antioxidantová ochrana, zlepšená energetická úroveň. Nedostatok vitamínov v ľudskom tele môže viesť k rôznym zdravotným problémom a ochoreniam označované ako avitaminóza alebo hypovitaminóza.
Značka: Ecolife
VITAMÍN C 1000 s výťažkom zo šípok a vitamínom B2 Je jednoznačne najznámejším zo skupiny vitamínov a v domácnosti by ho mala mať každá jedna rodina. Jeho prirodzeným zdrojom je čerstvé ovocie a zelenina. Ide o jeden z najdôležitejších vitamínov v ľudskom tele s množstvom pozitívnych účinkov na ná..
5,18 €
Cena bez DPH:4,32 €
Značka: Ecolife
Vitamín C poznajú už malé deti Je súčasťou našich lekárničiek a siahame po ňom najmä vtedy, keď na nás lezie choroba. Vitamín C však patrí medzi najpôsobivejšie vitamíny so širokým spektrom účinkov. Ľudskému organizmu dodáva celý rad podmanivých benefitov a keďže si ho telo nevie vyrobiť samo, je..
5,18 €
Cena bez DPH:4,32 €
Značka: Ecolife
Zdravá forma provitamínu A s výraznými účinkami na ľudské zdravie v jednom balení s ďalšími silnými antioxidantmi. Betakarotén je červeno-oranžový pigment, ktorý sa nachádza v rade rastlín, v ovocí a zelenine. V ľudskom tele sa betakarotén mení na provitamín A.  Takže organizmus si ho z neho doká..
8,40 €
Cena bez DPH:7,00 €
Hair AnaGain + Camu Camu 50ks, na rast vlasov
-30 %
Značka: Ecolife
Padanie vlasov patrí medzi prirodzený a fyziologický jav. Problém ale predstavuje nadmerné vypadávanie vlasov bez ohľadu na pohlavie či vek. Medzi najčastejšie príčiny patria nedostatok potrebných vitamínov a minerálov, hormonálne zmeny a stres. Riešením však môžete byť jedinečný prírodný vlasový st..
19,54 € 27,90 €
Cena bez DPH:16,28 €
Značka: Ecolife
NUKLEOTIDY & Betaglukán poskytujú účinnú ochranu pred vírusmi Pripravte sa na sezónu chrípky už teraz a prežite jeseň spolu s jarou bez zdravotných ťažkostí! Účinnú ochranu pred vírusovými ochoreniami, ku ktorým patrí aj Covid 19, vám poskytne unikátne spojene nukleotidov a betaglukánu v našom vý..
26,50 €
Cena bez DPH:22,08 €
Značka: Ecolife
SELÉN s postupným uvoľňovaním Ak patríte k vegetariánom či vegánom určite v rámci doplnkov stravy neobíďte selén. Tento  esenciálny minerál získavaný prostredníctvom stravy totiž hrá hlavnú rolu v dôležitých procesoch v tele ako je metabolizmus či správne fungovanie štítnej žľazy. Preto ak prirod..
5,18 €
Cena bez DPH:4,32 €
Značka: Ecolife
Vitamín D3 sa prejavuje najmä v silných kostiach a zdravých zuboch D vitamín je tak pre ľudský organizmus nevyhnutný predovšetkým pre lepšie vstrebávanie a využitie vápnika. No jeho miesto je dôležité i pri budovaní imunitného systému a predchádzaní niektorým druhom rakoviny. Zvýšte príjem Vit..
5,18 €
Cena bez DPH:4,32 €
Značka: Ecolife
ZINOK V CHELÁTOVEJ VÄZBE s postupným uvoľňovaním Radostné očakávanie nového člena rodiny sa spája so zníženým množstvom minerálov a vitamínov v tele. Podobne sú na tom i ľudia, ktorých životnú filozofiu tvorí vegánstvo či vegetariánstvo. Ak k ním patríte i vy, tak vám v tele okrem iného  chýba je..
5,18 €
Cena bez DPH:4,32 €