Produkty v košíku

Doplnky stravy

Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov PREVET obsahuje vysoko kvalitné oleje, bylinný komplex a Astaxantín, čo je v súčasnosti najsilnejší známy antioxidant. Úlohou antioxidantov je pohlcovať v tele voľné radikály, ktoré hrajú zásadnú úlohu pri vzniku desiatok ochorení. Medzi tie najzávažnejšie patria ná..
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Aquamin je multiminerálna zložka pochádzajúca zo zvápenatelých morských rias. Táto červená riasa sa získava v čistých vodách severného Atlantiku. Aquamin obsahuje vysoký podiel vápnika, horčíka, selénu, zinku a ďalších 70 minerálnych látok. Vzájomná interakcia me..
9,90 €
Cena bez DPH:8,25 €
Značka: Green Idea
Zdravie v každej kvapke Prípravok obsahuje veľmi silné prírodné antioxidanty, ktoré aktívne odbúravajú voľné radikály. Voľné radikály sa významným spôsobom podieľajú na vzniku mnohých závažných ochorení. Pravidelné užívanie lieku môže prispievať k zníženiu rizika celého radu civilizačných chorôb...
29,90 €
Cena bez DPH:24,92 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Humátové tablety DETOXIN - účinnou látkou sú prírodné humínové a fulvinové kyseliny. Tieto látky sú vysoko biologicky a chemicky aktívne. Pôsobí detoxikačne tým, že s ťažkými kovmi vytvára chelátové zlúčeniny. Druhým mechanizmom účinku je vytvorenie ochranného filmu..
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Humátové tablety PROTECTIN - účinnou látkou sú prírodné humínové a fulvinové kyseliny. Podávanie humínových kyselín preukázateľne znižuje prejavy hnačiek. Naše produkty sú výhradne prírodného charakteru a výrazne posilňujú prirodzené zažívanie všetkých domácich mazn..
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov modernej fytofarmácie. Lososový olej je exkluzívny prírodný výživový doplnok  pre vašich psov. Je bohatým zdrojom Omega 3, 6 nenasýtených mastných kyselín a ďalších hodnotných látok. Pri pravidelnom po..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Značka: Green Idea
KĹBY, CHRUPAVKY, VÄZY Veterinárny prípravok pre psov MSM alebo metylsulfónylmetán je prírodná, najlepšie vstrebateľná organická zlúčenina síry. Biologicky aktívna síra je potrebná pre správne fungovanie organizmu. Pri zlých stravovacích návykoch a zvýšenej miere stresu klesá hladina síry v tel..
6,50 €
Cena bez DPH:5,42 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že sú bohaté na nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sú pre telo nenahraditeľné (esenciálne). Oleje obsahujú približne 60 % kyseliny alfa linolénovej, ktorá je prekurzorom omega-3 mastnýc..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov O Pestreci mariánskom je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že je cenným zdrojom esenciálnych mastných kyselín, vitamínov, fytosterolov a antioxidantov. Pomáha zlepšovať kvalitu srsti a kože. Chráni bunky a tkanivá pred oxidatívnym stresom, čím prispie..
6,90 €
Cena bez DPH:5,75 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Betaglukány sú polysacharidy získavané zo živej hlivy ustricovej. Betaglukány sú schopné podporovať a optimalizovať obranné reakcie organizmu. Ide tiež o silné antioxidanty. Znižujú celkové vyčerpanie a únavu. Môžu urýchľovať hojenie po drobných poraneniach, úrazoch..
10,50 €
Cena bez DPH:8,75 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmácie. Biotín s Boswéliou je výživovým doplnkom, ktorý sa podieľa na zlepšenie kvality kože, srsti a pazúrikov. Pri nedostatku biotínu sa srsť stáva matnou, lomivou a dr..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúži na podporu normálnej činnosti pečeňového tkaniva. Bylinný komplex je bohatý na kofeín, vitamíny, minerály a ďalšie cenné látky. Bylinky obsiahnuté v prípravku majú silný antio..
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúži na podporu imunitného systému. Fungujúci imunitný systém je nutný na zabezpečenie všetkých životných funkcií organizmu. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a ďalši..
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúži na podporu pri kašli a prechladnutí. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a ďalšie cenné látky, ktoré slúžia na uľahčenie odkašliavania a tlmenia úporného, dusivého..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Nižšie uvedené suroviny sú historicky známe a možno ich nájsť v literatúre na podporu problémov v genitourinárnom systéme. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a ďalšie cenné látky, ktoré sa používajú na podporu akútnych a chronických zápalov. Potoč..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúži na utlmenie psa pri zvýšených prejavoch stresu. Bylinný komplex tlmí psa v prípadoch, keď je zviera vystavené väčšej stresovej záťaži (preprava, ošetrenie, adaptácia na nové p..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Upokojte svoje šteniatko a podporte relaxáciu Naše upokojujúce žuvacie doplnky podporujú relaxáciu prostredníctvom účinnej zmesi melatonínu, koreňa valeriány lekárskej, koreňa zázvoru a ďalších prirodzene upokojujúcich prvkov. Upokojujúce maškrty sú určené na situačné použitie u psov prejavujúcic..
32,90 €
Cena bez DPH:27,42 €
Značka: cdVet
Za studena lisovaný olej je hodnotným zdrojom omega-3 mastných kyselín a výživovou podporou v raste. Omega-3 mastné kyseliny patria medzi základné živiny. Vzhľadom na to, že si ich telo psa a mačky nedokáže samo vytvoriť, musia byť prijímané potravou. Lososový olej je vďaka svojmu šetrnému spraco..
8,60 €
Cena bez DPH:7,17 €