Hlavné menu
Produkty v košíku

Aviváže

Prírodné aviváže sú skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú svoje prádlo jemne a prirodzene oživiť. Tieto výrobky sú vyrobené z prírodných zložiek, ako sú rastlinné výťažky a éterické oleje, ktoré dodávajú prádlu príjemnú vôňu a mäkkosť.
Prírodné aviváže neobsahujú tvrdé chemikálie ani umelé látky, čo zaručuje, že sú šetrné k oblečeniu a minimalizujú riziko podráždenia. Ich prírodné zloženie robí z aviváží vhodné a bezpečné pre celú rodinu.
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Aviváž funguje podobne ako kondicionér na vlasy: uhladí vlákno tým, že ho obalí. Bielizeň zo syntetických materiálov zbaví statického náboja, prevonia ho a na dotyk zjemní. Tieto pozitívne efekty sú ale vykúpené tým, že je pokožka v kontakte s účinnou látkou, ktorá ju m..
6,90 €
Cena bez DPH:5,75 €
Značka: Cleanee
Koncentrovaná aviváž s prírodným zložením - jemný balzam s príjemnou sviežou vôňou. Je určená pre všetky typy bielizne okrem funkčnej a športovej. Je vyrobená výlučne zo šetrných látok, neobsahuje žiadne škodlivé fosfáty, optické zjasňovače ani farbivá, je teda vhodná aj na použitie so septikmi a do..
8,50 €
Cena bez DPH:7,08 €