Hlavné menu
Produkty v košíku

Čistenie práčky

EKO čistenie práčky je skvelým spôsobom, ako nielen udržiavať čistotu našich odevov, ale aj prispieť k ochrane životného prostredia. Tieto produkty sú špeciálne navrhnuté s ohľadom na prírodu a neobsahujú tvrdé chemikálie a škodlivé látky.
Využívajú prírodné zložky, ako sú sóda bikarbóna, ocot, a prírodné enzýmy, ktoré účinne odstraňujú špinu a nečistoty, a zároveň šetrne pristupujú k odevom aj k životnému prostrediu.
Značka: Tierra Verde
Zmäkčuje vodu a tým chráni práčku pred usadzovaním vodného kameňa. Rozpúšťa tuk a odstraňuje škvrny z textilu, pridáva sa na pranie a namáčanie silne znečistenej bielizne (ponožky, pracovné odevy, uteráky). Pracia sóda je jednou zo základných surovín pri výrobe domáceho pracieho prášku a mydlového s..
9,65 €
Cena bez DPH:8,04 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Systém pre kompletné EKO pranie od Tierra Verde je založený na kombinovaní niekoľkých produktov, vďaka ktorému je pranie šetrné voči ľuďom aj prírode a súčasne zanecháva bielizeň skutočne čistú. Prečo stojí za to vyskúšať náš systém EKO prania?   Jednotlivé produkt..
15,35 €
Cena bez DPH:12,79 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Zmäkčovač tvorí zmes minerálnych a organických látok, ktoré majú schopnosť na seba naviazať minerály z vody, a tým upraviť tvrdosť vody. Účinná látka pracieho prostriedku v takto upravenej vode namiesto minerálov na seba viaže iba nečistoty z bielizne. V textile sa navyš..
7,19 €
Cena bez DPH:5,99 €