Produkty v košíku

Pravé čaje

Pravé čaje pochádzajú z čajovníka Camellia sinensis, čo je vždyzelený ker pôvodom z Ázie. Väčšina známych čajov, ako je čierny čaj, zelený čaj, oolong čaj a biely čaj, sú odvodené práve z listov tejto rastliny. Tu je niekoľko hlavných typov pravých čajov: Čierny čaj, Zelený čaj, Oolong čaj, Biely čaj, Puerh čaj. Všetky tieto čaje majú jedinečné vlastnosti závislé od spracovania a pôvodu. Pravé čaje sú známe nielen pre svoju rozmanitosť chutí, ale aj pre svoje potenciálne zdravotné prínosy, pretože obsahujú antioxidanty a ďalšie látky, ktoré môžu prispieť k celkovému zdraviu.
 
Značka: Bylinca
Tie najlepšie bylinky, bylinné a pravé čaje, korenie, výberová káva, darčekové boxy aj sirupy na jednom mieste! Návod na prípravu: Jednu čajovú lyžičku zalejte horúcou vodou (70 ° C; 150-200ml) a nechajte 2-3 minúty lúhovať. Počas lúhovania je vhodné šálku prikryť. Dobrú chuť! Skladovanie: v s..
3,54 €
Cena bez DPH:2,95 €
Značka: Bylinca
Honeybush "čaj nečaj" veľmi podobný Rooibosu. Pochádza z Juhoafrickej republiky a hovorí sa mu medový ker. Nálev má tmavo oranžovú až červenohnedú farbu a veľmi príjemnú sladkastú chuť s medovou arómou. Honeybush rastie skoro výhradne len v divokej prírode. Rastlina je veľmi citlivá na zloženie pôdy..
5,25 €
Cena bez DPH:4,38 €
Značka: Bylinca
Ženská sila prebudí Vašu energiu koreneným zázvorom, škoricou, klinčekmi a vyváženým sladkým jablkom s osviežujúcimi černicovými listami aj pomarančovou kôrou. Zloženie: Ostružina list, Jablko kúsky, Rooibos BIO (Južná Afrika), Honeybush, Harmanček kvet, Pomarančová kôra, Zázvor koreň, Škorica, K..
4,51 €
Cena bez DPH:3,76 €
Značka: Bylinca
Tie najlepšie bylinky, bylinné a pravé čaje, korenie, výberová káva, darčekové boxy aj sirupy na jednom mieste! Návod na prípravu: Jednu čajovú lyžičku zalejte horúcou vodou (100 ° C; 200 ml) a nechajte 6-8 minút lúhovať. Počas lúhovania je vhodné šálku prikryť Dobrú chuť! Skladovanie: v suchu..
5,52 €
Cena bez DPH:4,60 €
Značka: Bylinca
Assam je vysoko kvalitný čierny čaj so zvláštnym názvom, pochádza z plantáže v preslávenom národnom parku Kaziranga. Hathikuli má jemnú, až mierne slanú chuť. Ocenia ho aj skutoční pôžitkári čajov. Ak túžite po niečom neobvyklom, Assam vás nesklame. Zloženie: Assam GFBOP Hathikuli BIO 100% V b..
6,16 €
Cena bez DPH:5,13 €
Značka: Bylinca
Návod na prípravu lahodného čierneho čaju: Jednu čajovú lyžičku čaju zalejte horúcou vodou (100 ° C; 150-200 ml) a nechajte 3-5 minút lúhovať. Dobrú chuť! Skladovanie: v suchu, chlade a tme. Hmotnosť: 60 gramov Zloženie: Čierny čaj BIO, Biely čaj BIO, bergamotová aróma..
5,58 €
Cena bez DPH:4,65 €
Značka: Bylinca
Tie najlepšie bylinky, bylinné a pravé čaje, korenie, výberová káva, darčekové boxy aj sirupy na jednom mieste! Návod na prípravu lahodného čierneho čaju: Jednu čajovú lyžičku čaju zalejte horúcou vodou (100 ° C; 150-200 ml) a nechajte 3-5 minút lúhovať. Dobrú chuť! Skladovanie: v suchu, chlad..
4,72 €
Cena bez DPH:3,93 €
Značka: Bylinca
„Rukeri“ je časťou Sorwathe tea estate, najvyššie umiestnenej čajovej záhrady v Afrike. Pôvodom čínskej čajovej kríky sú ovplyvnené miestnou klímou a dávajú čaju unikátny chuťový charakter, ktorý je typický pre čaje z Afriky. Rwanda nesklame žiadneho milovníka čiernych čajov. Zloženie: Rwanda OP ..
5,54 €
Cena bez DPH:4,62 €
Značka: Bylinca
Ľahko sladkasté, slivkové tóny Chun Mee sa spoja so sladkou chuťou ruže a maliny. Zmes nebude treba ani dosladzovať. Vyskúšajte, môžete si ho uvariť hneď tromi spôsobmi! Za tepla, za studena alebo aj ako ľadový čaj. Zloženie: Zelený čaj China Chun Mee BIO (krajina pôvodu: Čína) 60%, Ruža okvet..
4,54 €
Cena bez DPH:3,78 €
Značka: Bylinca
Skutočný klasik medzi zelenými čajmi so svojim dymovým zafarbením skvele hodí k sladkej chuti maliny v originálnej zmesi Gunpowder s Malinou. Čaj určite poteší svojimi sviežimi prírodnými tónmi. Vyskúšajte, môžete si ho uvariť hneď tromi spôsobmi! Za tepla, za studena alebo aj ako ľadový čaj. Zlo..
4,54 €
Cena bez DPH:3,78 €
Značka: Bylinca
Rwanda s medovkou, tento netradičný čierny čaj Vás po pracovnom dni osvieži svojou slivkovo-cukrovou chuťou av kombinácii s medovkou dodá chvíľu pokoja po náročnom dni. Vyskúšajte, môžete si ho uvariť hneď tromi spôsobmi! Za tepla, za studena alebo aj ako ľadový čaj. Zloženie: Čierny čaj Rwanda O..
4,84 €
Cena bez DPH:4,03 €
Značka: Bylinca
Rwanda s medovkou, tento netradičný čierny čaj Vás po pracovnom dni osvieži svojou slivkovo-cukrovou chuťou av kombinácii s medovkou dodá chvíľu pokoja po náročnom dni. Vyskúšajte, môžete si ho uvariť hneď tromi spôsobmi! Za tepla, za studena alebo aj ako ľadový čaj. Zloženie: Čierny čaj Rwanda O..
4,82 €
Cena bez DPH:4,02 €
Značka: Bylinca
Žltozelený nálev Senchi v kombinácii s citrónovou trávou bude skvelou príležitosťou na čajový večierok s priateľmi. Vyskúšajte, môžete si ho uvariť hneď tromi spôsobmi! Za tepla, za studena alebo aj ako ľadový čaj. Zloženie: Zelený čaj China Sencha BIO (krajina pôvodu: Čína) 60%, Citrónová trá..
4,54 €
Cena bez DPH:3,78 €
Značka: Bylinca
Deň bez úsmevu je stratený deň! Usmievajúci sa Budha Vám vykúzli na tvári úsmev pomocou príjemne koreneného zázvoru so sviežimi ovocnými akcentmi citrónovej trávy. Zloženie: Zelený čaj China Sencha BIO (Čína), Citrónová tráva, Citrón oplodí, Zázvor koreň, Nechtík okvetí V balení nájdete aj eko..
4,42 €
Cena bez DPH:3,68 €
Značka: Bylinca
Chun Mee je klasický zelený čaj populárny po celom svete. Názov v preklade znamená precízne obočie, pretože lístky tohto čaju pripomínajú tvar obočia čínskych krások. Tento obľúbený zelený čaj inšpiruje pri pohľade na jemne zvinuté, olivovo sfarbené lístky. Jedná sa o pomerne silný zelený čaj, v šál..
5,17 €
Cena bez DPH:4,31 €
Značka: Bylinca
China Gunpowder, klasik medzi zelenými čajmi. Čajové lístky sú stočené do malých guličiek, ktoré pripomínajú pušný prach, odtiaľ teda pochádza názov Gunpowder. Po zaliatí vás čaká svetlý nálev s mierne dymovým sfarbením, po ochutnaní ucítite svieže prírodné tóny. Vyskúšajte aj ako ľadový čaj, osviež..
5,58 €
Cena bez DPH:4,65 €
Značka: Bylinca
Užite si svoju čajovú chvíľku so zmesou pravých čiernych čajov Kráľovské raňajky. Plná chuť s trochou mlieka alebo smotany sa stane jedinečným ranným obradom. Zloženie: Nelliyampathi FBOP* (India), Assam GFBOP Hathikuli* (India), Nevädza okvetia, Nechtík okvetia (*=BIO) V balení nájdete aj eko..
5,98 €
Cena bez DPH:4,98 €
Značka: Bylinca
Bezkofeínový Rooibos BIO v kombinácii s kúskami jabĺčkami bude mať sladkastú, kvetovo orechovú arómu, ktorá určite poteší aj Vaše deti. Vyskúšajte, môžete si ho uvariť hneď tromi spôsobmi! Za tepla, za studena alebo aj ako ľadový čaj. Zloženie: Rooibos BIO (krajina pôvodu: Južná Afrika) 55%, J..
4,92 €
Cena bez DPH:4,10 €