ecolife.sk
Produkty v košíku

Kozmetika pre Zvieratká

Kozmetika pre zvieratá sa používa na starostlivosť o kožu a srsť domácich miláčikov. Ekologická kozmetika pre zvieratá je zameraná na bezpečnosť, zdravie a udržateľnosť.Tieto produkty sú často vyrobené z prírodných a organických zložiek, s minimálnym dopadom na životné prostredie. Eko kozmetika pre zvieratá ponúka zodpovedné a šetrné alternatívy kozmetických produktov, ktoré sa starajú o zdravie a pohodu domácich miláčikov.
Značka: AravaPets
Vlhčené bylinné utierky na labky a telo izraelskej značky Arava majú prémiové zloženie a sú obohatené o 26 minerálov, ktoré pochádzajú z Mŕtveho mora, vitamín E, B5, harmanček, aloe vera, ovos a ďalšie prírodné zložky, ktoré priaznivo pôsobia na telo zvieratka. Harmanček pôsobí protizápalovo, ..
9,98 €
Cena bez DPH:8,32 €
Značka: AravaPets
Labky zvieratka sú veľmi dôležitou časťou. Spájajú ho s povrchom a prenášajú silu pohybu na pevnú podložku. Napriek tomu sú veľmi citlivé na umelé rozpálené povrchy v lete a chemické posypové látky, ktoré ľudia používajú pre svoje pohodlie. Ochranný prírodný krém je výnimočný špeciálnou kombináci..
17,98 €
Cena bez DPH:14,98 €
Značka: Attitude
Aj vaši zvierací miláčikovia si zaslúžia tú najlepšiu starostlivosť. Takú, ktorá neobsahuje škodlivé chemické látky, nezaťažuje planétu a podporí ich krásnu srsť. Vyskúšajte prírodný šampón od kanadskej značky ATTITUDE! Krásna levanduľová vôňa pomáha odstrániť zvieracie pachy a s vašou mačkou, psíko..
14,50 €
Cena bez DPH:12,08 €
Značka: Attitude
Psy, mačky i ďalší chlpáči sú na svojich pánov úplne odkázaní, je preto dôležité dopriať im kvalitnú starostlivosť. Tá sa týka aj kozmetiky, bez ktorej sa nezaobídete hlavne v prípade, že s vašim chlpáčom žijete v jednej domácnosti. Veľa psíkov, mačiek i ďalších zvierat trápi suchá a svrbivá koža, k..
14,50 €
Cena bez DPH:12,08 €
Značka: AravaPets
Hľadáte najprirodzenejší a najbezpečnejší spôsob ako upokojiť podráždenú a poškodenú pokožku Vášho miláčika prírodnou cestou? Bojuje Váš miláčik s vyrážkami, dermatitídami, suchou pokožkou, parazitickými ochoreniami, vypadávaním srsti, prípadne plesňovým ochorením? Objavte jedinečné terapeutické ..
22,80 €
Cena bez DPH:19,00 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Balzam na labky je účinný preventívny prostriedok na ošetrenie kože labiek a na ošetrenie poškodenej kože. Balzam na labky má lokálny ochranný účinok proti nepriaznivým vplyvom prostredia, najmä proti pôsobeniu soli, štrku, dráždivých látok uvoľňovaných z asfaltovýc..
5,80 €
Cena bez DPH:4,83 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre mačky Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov modernej fytofarmácie. Čistič očného okolia Topvet je určený k dôkladnému vyčisteniu znečisteného očného okolia. Dôležité, a to nielen z estetického hľadiska, je pravidelné, najlepšie každodenné, čist..
5,80 €
Cena bez DPH:4,83 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov modernej fytofarmácie. Čistič očného okolia Topvet je určený na dôkladné vyčistenie znečisteného očného okolia. Dôležité, a to nielen z estetického hľadiska, je pravidelné, najlepšie každodenné, čisten..
5,80 €
Cena bez DPH:4,83 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmácie. Originálna kompozícia kondicionéru s rastlinnými výťažkami pre pravidelnú starostlivosť o srsť. Bylinný komplex srsť vyživuje, regeneruje a zlepšuje ich rozčesáva..
6,80 €
Cena bez DPH:5,67 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Liehové tonikum Repellens je určené pre psov v prostredí s výskytom lietajúceho hmyzu a ďalších vonkajších parazitov (komáre, muchy, ovady, blchy, kliešte a ďalšie). Originálna kompozícia rastlinných výťažkov účinne ošetruje kožu a srsť a zároveň pomáha odpudzovať v..
7,80 €
Cena bez DPH:6,50 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre mačky Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmácie. Masť na labky a pazúriky Topvet je luxusný prostriedok na preventívne ošetrenie kože labiek, pazúrikov a ich lôžok. Masť vykazuje lokálny ochranný účinok proti n..
6,80 €
Cena bez DPH:5,67 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmácie. Masť na labky a pazúriky Topvet je luxusný prostriedok na preventívne ošetrenie kože labiek, pazúrikov a ich lôžok. Masť vykazuje lokálny ochranný účinok proti ne..
8,80 €
Cena bez DPH:7,33 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmácie. Olej je určený pre psov s kožnými problémami. Originálna receptúra pokožku vyživuje, hydratuje a chráni pred vonkajším prostredím. Bylinná kompozícia pokožku zvlá..
8,70 €
Cena bez DPH:7,25 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre mačky Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmácie. Originálna kompozícia rastlinných výťažkov napomáha ľahkému rozčesanie srsti. Prípravok obsahuje babassu olej, jakon, grapefruit a vysokomolekulárny cukor. Bylin..
6,80 €
Cena bez DPH:5,67 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmácie. Originálna kompozícia rastlinných výťažkov napomáha ľahkému rozčesaniu srsti. Prípravok obsahuje babassu olej, jakon, grapefruit a vysokomolekulárny cukor. Bylinn..
6,80 €
Cena bez DPH:5,67 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre mačky Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmácie. Originálna kompozícia šampónu s rastlinnými výťažkami pre pravidelnú starostlivosť o srsť mačiek. Bylinný komplex srsť vyživuje, regeneruje a zlepšuje jej rozčes..
6,80 €
Cena bez DPH:5,67 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmácie. Originálna kompozícia šampónu s rastlinnými výťažkami pre pravidelnú starostlivosť o srsť psov. Bylinný komplex srsť vyživuje, regeneruje a zlepšuje ich rozčesáva..
6,80 €
Cena bez DPH:5,67 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmácie. Sprej na starostlivosť o kožu je určený pre psov a prispieva k regenerácii kože po drobných poraneniach. Originálna receptúra bola vyvinutá na starostlivosť o poš..
5,80 €
Cena bez DPH:4,83 €