ecolife.sk
Produkty v košíku

Soľ do kúpeľa

Prírodné soli do kúpeľa sú skvelým doplnkom pre relaxáciu a starostlivosť o telo. Tieto soli môžu byť minerálne soli alebo morská soľ, ktoré sú obvykle obohatené o prírodné látky, ako sú éterické oleje, bylinky, alebo minerály, čo pridáva ďalšie liečebné a relaxačné vlastnosti do kúpeľa. Niektoré soli môžu mať liečivé účinky na pokožku, napríklad zmäkčujúcu a hydratujúcu. Zamerajte sa na tie, ktoré sú pre vašu pokožku prospešné.
Značka: Beauty Jar
Hydratačné kúpeľové kryštály s kokosovým olejom. Navodzuje pohodu a relaxáciu pri každodennej kúpacej rutine...
6,20 €
Cena bez DPH:5,17 €
Značka: Beauty Jar
Relaxačné kúpeľové kryštály s levanduľovým olejom. Navodzuje pohodu a relaxáciu pri každodennej kúpacej rutine...
6,20 €
Cena bez DPH:5,17 €
Značka: Beauty Jar
Máte radi dlhé kúpele v horúcej vode? Vytvorte si kúpele priamo u seba doma. Šumivá guľa do kúpeľa Beauty Jar Bomb Set vám po dlhom dni zaistí zaslúžený relax. Pri rozpúšťaní vo vode uvoľní jemné bublinky a premení tak kúpeľ na uvoľňujúci rituál, ktorý z vás odplaví stres a zanechá telo a myseľ v ha..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka: Almara Soap
Luxusná soľ do kúpeľa so sladkou orientálnou vôňou Soľ do kúpeľa Evening Ritual bola vytvorená pre váš každovečerný kúpeľ. Dovoľte si snívať a pociťte všeobjímajúcu vôňu hrejivých tónov javora a vanilky. Vďaka tejto delikátne-orientálnej vôni sa váš kúpeľ stane opojným rituálom a dokonalým relaxo..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka: Almara Soap
Luxusná soľ do kúpeľa s kvetinovo-ovocnou vôňou Soľ do kúpeľa Night Passion bola vytvorená pre váš každovečerný kúpeľ. Zmyselná, parfémová vôňa navodí tú najpríjemnejšiu večernú atmosféru. Nechajte sa uniesť noblesnou kompozíciou ovocno-kvetinovej vône s citrusovými tónmi, lesnými plodmi, zimolez..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka: Almara Soap
Luxusná soľ do kúpeľa s vôňou malín a jahôd Soľ do kúpeľa Raspberry Spa bola vytvorená pre váš každovečerný kúpeľ. Zažite sladko ovocné kúpele plné šťavnatých letných bobúľ. Táto čistá intenzívna vôňa vás pohladí ovocnými tónmi a sladkým závanom neskorého leta. Obsahuje jemnú morskú soľ, epsom..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka: Almara Soap
Luxusná soľ do kúpeľa s ružami a vôňou geránie Kráľovná medzi kráľovnými! Ponorte sa do ružovo sfarbeného kúpeľa plného luxusu a kvetov panovníčky všetkých kvetov - ruže. Po namočení okvetné plátky rozkvitnú ako tá najkrajšia záhrada z vašich snov a vy si na ružiach takmer ustelete! Podmaní si..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka: Almara Soap
Soľ do kúpeľa na upokojenie pokožky pri ekzéme a lupienke Pokiaľ máte trápenie s pokožkou, táto kúpeľová soľ je pre vás ako stvorená. Môžete si ju užiť prostredníctvom kúpeľa celého tela, alebo len na namáčanie niektorých častí pokožky. Teda je vhodná aj pre tých z vás, ktorí nemajú vaňu. Má úpln..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka: Almara Soap
Luxusná soľ do kúpeľa s levanduľou pre pokojný spánok Chystáte sa do postele? Nepodceňujte dôkladnú prípravu! Doprajte si pred spaním horúci kúpeľ so soľou do kúpeľa s kvetmi levandule, ktorá je vhodným priateľom na navodenie pokoja a pohody. Uvoľnite sa a ponorte sa do teplej vody plnej jemne..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka: Almara Soap
Relaxačná bylinná soľ do kúpeľa na uvoľnenie a duševný pokoj Čo je po ťažkom dni lepšie ako relaxačný kúpeľ? Pokiaľ sa potrebujete uvoľniť a načerpať nové sily, pripravte si ju s touto upokojujúcou soľou. Má úplne prírodné zloženie a ekologický sklenený obal s kovovým viečkom, ktorý po jej spotre..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka: Two Cosmetics
Pre tých, ktorí si chcú spestriť oddych vo vani, šup šumivku do vody. Síce nevytvorí obrovskú penu a bubliny, ale postará sa o lepšiu očistu pokožky aj v intímnych partiách. Neutralizuje kyseliny v pokožke, zbaví ju mastnoty a potu. Mandľový olej - vyživuje pokožku. Jahody s malinami - dodávaj..
3,50 €
Cena bez DPH:2,92 €
Značka: Two Cosmetics
Šumivka do kúpeľa s výťažkami a sviežou vôňou citrusov s povzbudzujúcim účinkom. Už si sa kúpala v obrovskej citrusovej limonáde? So šumivkou do kúpeľa Lemonade to môžeš zažiť a príjemne sa osviežiť. Okrem toho, že výťažky z citrusov a sóda bikarbóna zbavia tvoju pokožku prebytočnej mastnoty, dokona..
3,50 €
Cena bez DPH:2,92 €
Značka: Musk
Soľ do kúpeľa je zmesou himalájskej a epsomskej soli v kombinácii s levanduľovým a eukalyptovým esenciálnym olejom. Soľ priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo, uvoľnuje svalstvo. Zloženie: Sodium Chloride (himalájska soľ), Magnesium Sulfate (Epsomská soľ), Lavandula Angustifolia Flower Oil (EO..
5,00 €
Cena bez DPH:4,17 €
Značka: Musk
Soľ do kúpeľa je zmesou himalájskej a epsomskej soli v kombinácii s levanduľovým esenciálnym olejom. Soľ priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo, má upokojujúce účinky. Zloženie: Sodium Chloride (himalájska soľ), Magnesium Sulfate (Epsomská soľ), Lavandula Angustifolia Flower Oil (EO levanduľa)..
5,00 €
Cena bez DPH:4,17 €
Značka: Musk
Soľ do kúpeľa je zmesou himalájskej a epsomskej soli v kombinácii so zmesou vianočných esenciálnych olejov. Soľ priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo. Uvedená cena je za jedno balenie soli do kúpeľa. Zloženie: Sodium Chloride (himalájska soľ), Magnesium Sulfate (Epsomská soľ), Abies Sibiri..
5,00 €
Cena bez DPH:4,17 €
Potrebuješ po náročnom a hektickom dni relax? Dopraj si kúpeľ s MARK bath tea BODY GLOW! Uvoľní nielen tvoje fyzické, ale aj psychické napätie a naladí ťa na zdravý a pokojný spánok. Magnéziová soľ v kombinácii so soľou z Mŕtveho mora uvoľní stuhnuté svalstvo po športovej či fyzickej námahe, upokojí..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Dopraj si po náročnom dni zaslúžený relax a ukradni si chvíľku pre seba! Kúpeľ s MARK bath tea BODY RELAX ti pomôže zabudnúť na každodenné starosti. Epsomská soľ v kombinácii so soľou z Mŕtveho mora uvoľní stuhnuté svalstvo po športovej či fyzickej námahe, upokojí kŕče a zmierni bolesť v kĺboch a sv..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €