Hlavné menu
Produkty v košíku

Umývanie v umývačke

Produkty pre umývanie v umývačke sú praktickým a efektívnym spôsobom, ako zabezpečiť dokonalú čistotu nášho riadu a kuchynských pomôcok. Tieto výrobky sú špeciálne navrhnuté, aby zvládali aj tie najťažšie nečistoty a mastnotu, čím nám ušetria čas a úsilie pri umývaní.
Produkty pre umývanie v umývačke obsahujú prírodné enzýmy, soľ a iné bezpečné zložky, ktoré účinne odstraňujú nečistoty a zároveň chránia naše riady pred poškodením.
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Gél do umývačky so zdokonaleným umývacím výkonom a zároveň maximálne šetrným zložením je ideálnym riešením, ak: chcete umývať už pri 40 °C. Výrobok je vďaka svojmu zloženiu účinný už od tejto teploty. je pre vás prírodné zloženie prostriedkov, ktoré denne používate,..
7,95 €
Cena bez DPH:6,63 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Prostriedok slúži na záverečnú fázu umývania v umývačke. Obsiahnutá kyselina citrónová, lieh a rastlinný tenzid pomáhajú rozpúšťať minerálne usadeniny z vody na riade. Vďaka svojmu jednoduchému zloženiu bez syntetických parfumov a rozjasňovačov umožní vašim jedlám aj náp..
5,95 €
Cena bez DPH:4,96 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Prášok do umývačky so zdokonaleným umývacím výkonom a zároveň úplne odbúrateľný v prírode je ideálnym riešením, ak:   budete umývať pri teplote vyššej ako 55 °C. Výrobok je vďaka svojmu zloženiu účinný práve od tejto teploty. Obsiahnutý perkarbonát sodný sa pri..
9,45 €
Cena bez DPH:7,88 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Čistý 100 % chlorid sodný, bez prímesi jódu, fluóru a protihrudkujúcich látok pridávaných do bežnej kuchynskej soli, zaisťuje prítomnosť sodíka, ktorý pomáha jednoduchej regenerácii iónového výmenníka. Toto zmäkčovacie zariadenie zachytáva ióny vápnika a horčíka, čím zmä..
4,80 €
Cena bez DPH:4,00 €