Hlavné menu
Produkty v košíku

Tierra Verde

Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Biologicky aktívny prípravok na rozklad organických látok v septikoch, odpadných nádržiach, domácich čističkách vody a suchých záchodoch. Na čo sa používa Jeho pravidelné používanie napomáha udržovať prirodzenú biologickú rovnováhu v septiku, eliminuje zápach, účin..
15,35 €
Cena bez DPH:12,79 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Aviváž funguje podobne ako kondicionér na vlasy: uhladí vlákno tým, že ho obalí. Bielizeň zo syntetických materiálov zbaví statického náboja, prevonia ho a na dotyk zjemní. Tieto pozitívne efekty sú ale vykúpené tým, že je pokožka v kontakte s účinnou látkou, ktorá ju m..
6,90 €
Cena bez DPH:5,75 €
Značka: Tierra Verde
Tvrdosť štětín: mäkká - soft Dĺžka kefky: 18 cm Rukoväť kefky je vyrobená z brúseného bambusu. Vďaka ergonomickému tvaru vám skvele padne do ruky. Mäkké štetinky sa šetrne postarajú o váš chrup. Sú vyrobené zo zmesi nylonu a rastlinného plastu, ktorého zdrojom je ricínový olej. Neobsahujú škod..
3,15 €
Cena bez DPH:2,63 €
Značka: Tierra Verde
Tvrdosť štetín: stredná - medium Dĺžka kefky: 18 cm Rukoväť kefky je vyrobená z brúseného bambusu. Vďaka ergonomickému tvaru vám skvele padne do ruky. Mäkké štetinky sa šetrne postarajú o váš chrup. Sú vyrobené zo zmesi nylonu a rastlinného plastu, ktorého zdrojom je ricínový olej. Neobsahujú ..
3,00 €
Cena bez DPH:2,50 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Sódu bicarbónu asi nie je potrebné zvlášť predstavovať – určite ju všetci poznáte ako súčasť prášku do pečiva alebo ako liek na pálenie záhy. Vedeli ste ale, že táto sóda (POZOR - NEZAMIEŇAŤ SO SÓDOU NA PRANIE, ide o rozdielne látky!) má i mnohostranné uplatnenie pri eko..
3,39 €
Cena bez DPH:2,83 €
Značka: Tierra Verde
Ako sa používa DÁVKOVANIE: Preventívne: 1 odmerka týždenne V prípade upchatého odpadu: 1 odmerka denne do spriechodnenia potrubia. NÁVOD NA POUŽITIE: Vsypte odmerku prášku do 250 ml vlažnej vody, premiešajte a po 45 min. roztok vlejte do výlevky. Ideálne aplikujte na noc, aby mala zmes možnosť..
13,50 €
Cena bez DPH:11,25 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Základom nášho čistiaceho prášku je mletý vápenec (pôsobí ako jemné abrazívum), sóda bikarbóna (rozpúšťa nečistoty, jemné abrazívum, pohlcuje pachy) a prášok z mydlových orechov (obsahuje prírodný saponín, ktorý odmasťuje). Vďaka ekologickému zloženiu je skvelou voľbou a..
3,69 €
Cena bez DPH:3,08 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Aj keď kalíšok poctivo vyvárate, môže po čase zmeniť farbu. Prášok na báze sódy bikarbóny a perkarbonátu kalíšok dokonale vyčistí, aby vám mohol slúžiť dlhé roky.  Ako sa používa   Pravidelne po každom cykle: Priveďte k varu asi 300 ml vody, pridajte lyžičku práš..
5,39 €
Cena bez DPH:4,49 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Veľa z nás dnes chodí po svete so svojou vlastnou fľašou v ruke. Čistič fliaš výborne odstraňuje biofilm a vápenaté usadeniny, ktoré sa tvoria vo vnútri nádob na tekutiny. Pohlcuje pachy a rozpúšťa tuky. Schválené Štátnym zdravotným ústavom pre použitie na dojčenské f..
7,19 €
Cena bez DPH:5,99 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Čistič na báze prírodných tenzidov a kyseliny citrónovej bleskurýchlo likviduje usadeniny na umývadlách, vaniach, sprchových kútoch, vaňových zástenách a vodovodných batériách. Uľahčí vám aj údržbu všetkých umývateľných hladkých plôch (nerezové drezy, obklady, dlažby, to..
6,15 €
Cena bez DPH:5,13 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje   Prostriedok na čistenie okien a ďalších sklenených povrchov má vynikajúci účinok na špinavé a mastné povrchy. Okrem toho krásne prevonia priestor vďaka obsahu BIO esenciálnych olejov. Na vnútorných stranách okien funguje aj bez predchádzajúceho umytia a dá sa aplik..
5,79 €
Cena bez DPH:4,83 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Citrónový gél na vodný kameň s citrónovou silicou na vodný kameň a minerálne usadeniny. Skvele funguje na usadeniny na keramike, vodovodných kohútikoch, vaniach či toaletách. Gélová konzistencia umožní prípravok naniesť a nechať pôsobiť aj na neprístupných miestach. N..
5,65 €
Cena bez DPH:4,71 €
Značka: Tierra Verde
Tvrdosť štětín: mäkká - soft Dĺžka kefky: 15,5 cm Rukoväť kefky je vyrobená z brúseného bambusu. Vďaka ergonomickému tvaru vám skvele padne do ruky. Mäkké štetinky sa šetrne postarajú o váš chrup. Sú vyrobené zo zmesi nylonu a rastlinného plastu, ktorého zdrojom je ricínový olej. Neobsahujú šk..
3,19 €
Cena bez DPH:2,66 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Biologicky úplne odbúrateľný dezinfekčný prostriedok, ktorý na rozdiel od konvenčných prípravkov neobsahuje chlór ani iné problematické chemické zložky. Účinnou látkou je koncentrovaný etanol, ktorý sa po aplikácii vyparí, nezanecháva nežiadúce stopy a nepôsobí žieravo a..
8,85 €
Cena bez DPH:7,38 €
Značka: Tierra Verde
Guľatú kefu z neošetreného bukového dreva s prírodnými agávovými štetinami využijete všade tam, kde je pri umývaní riadu treba dôkladne pritlačiť (hrnce, panvice, plechy na pečenie, zapekacie misy).  Zväzky odolných vlákien vyčistia aj horšie dostupné miesta. Kefa dobre padne do ruky, a keď ju p..
6,85 €
Cena bez DPH:5,71 €
Značka: Tierra Verde
Dôkladne vyčistiť najmä dlhé a úzke poháre býva oriešok. Kefa z hebkých konských žiní s dlhou rukoväťou si s takouto úlohou hravo poradí. Skúste ho v kombinácii s naším Citrónovým gélovým čističom pre bezkonkurenčné výsledky pri umývaní pohárov. Aby vám kefa dlho vydržala, uchovávajte ju na sucho..
8,05 €
Cena bez DPH:6,71 €
Značka: Tierra Verde
Vďaka výmenným hlaviciam Vám táto kefa môže slúžiť celé roky. Jej prepracovaný tvar, ktorý uľahčuje umývanie, aj príjemný dotyk dreva si rýchlo obľúbite. Aby Vám kefa dlho vydržala, uchovávajte ju na suchom mieste. Dĺžka rukoväte kefy: 20 cm, priemer hlavice v najširšej časti: 7 cm. PEFC certi..
4,50 €
Cena bez DPH:3,75 €
Značka: Tierra Verde
Pred prvým použitím natrite drevenú rukoväť olejom. Uchovávajte na suchom mieste. Znečistenú kefu vložte do misky, zasypte práškom PUERa prelejte horúcou vodou. Nechajte chvíľu pôsobiť. Délka štětky: 35,5 cm, průměr: 8 cm.  ..
8,95 €
Cena bez DPH:7,46 €