Hlavné menu
Produkty v košíku

Doprava už od 1,90€

Pleťový

Živočíšny kolagén sa tiež často používa na podporu zdravia pokožky. Kolagén je dôležitou zložkou pokožky a prispeje k jej pevnosti, pružnosti a hydratácii. S vekom hladina kolagénu v tele klesá, čo môže viesť k tvorbe vrások, strate elasticity a iným problémom s pokožkou. Preto sa niektorí ľudia rozhodnú užívať živočíšny kolagén ako doplnok na podporu zdravia pokožky. Najdôležitejšie výhody kolagénu sú: zlepšuje pevnosť a elasticitu pokožky, znižuje vzhľad vrások, zvyšuje hydratáciu, podporuje hojenie rán a popálenín, ochrana pred škodlivými vonkajšími vplyvmi, podpora zdravého vzhľadu vlasov a nechtov, podpora tvorby kolagénu.
Značka: LoVely Life
Morský kolagén krásy be attractive™ je výživový doplnok, ktorý je ideálnou voľbou ako v organizme doplniť účinné látky, aby si sa vždy cítila príťažlivo a aktívne. Vypne a zjednotí pleť, podporuje rast nových vlasov, pevné nechty, regeneruje mäkké tkaniva a omladzuje. Dôsledkom starnutia telo prestá..
39,99 €
Cena bez DPH:33,33 €
Značka: Modrá Púpava
Pre podporu prirodzenej krásy zvnútra. Hydrolyzované proteíny z membrán vaječných škrupín s extraktom z plodov/semien rakytníka rešetliakového. Výživový doplnok vo forme toboliek (obsah fľaštičky 144 toboliek = takmer 2,5 mesiaca kontinuálneho užívania). Vďaka užívaniu vaječného kolagénu sp..
84,30 €
Cena bez DPH:70,25 €