ecolife.sk
Produkty v košíku

Alavis Maxima™

Doplnky stravy ALAVIS™ MAXIMA

Poznáme len jeden štandard kvality - ten najvyšší!

 

alavis-maxima-konsky-kolagen

ALAVIS™ renomovaná značka vo veterinárnej medicíne

Veterinári, ktorí ju používajú pre svojich štvornohých pacientov, súhlasia, že kvalita, šetrnosť a účinnosť každého veterinárneho prípravku ALAVIS™ je mimoriadne vysoká a bezkonkurenčná. Vďaka tomu je ALAVIS™ možno jediným veterinárnym prípravkom vo svojej kategórii, ktorý sa podáva drahým závodným koňom, aby im pomohol vyhrávať ešte pred samotným štartom.

Nastal však nečakaný vývoj. Vynikajúca povesť ALAVIS™ sa rýchlo rozšírila a začala sa móda užívania veterinárnych prípravkov ľuďmi. Naším cieľom však zostáva, aby prípravky pre kone zostali určené výhradne pre kone.

Triple blend Extra Silný | Alavis Maxima Hyaluronic acid Gummies | Alavis Maxima Spaľovač tukov

Najlepšia kĺbová výživa

Z tohto dôvodu sme uviedli na trh humánne doplnky stravy pod značkou ALAVIS™ MAXIMA. Táto rada je určená pre aktívnych a športovo zameraných ľudí, a budeme ju premyslene a kvalitne rozširovať. Naša sesterská značka BARNY‘s ponúka širšie portfólio kvalitných humánnych doplnkov stravy.

Tento krok predstavuje významný posun pre značku ALAVIS™ od veterinárnych prípravkov k humánnym doplnkom stravy. Výskum, vývoj, klinické štúdie a mnohé laboratórne testy každej šarže prebiehajú dôkladne, aby sme zabezpečili, že zákazníci dostanú za svoje peniaze len to najlepšie.

 

vyživa-kĺbov-alavis-maxima

alavis-maxima-ecolife-klby-vyvoj

Pri doplnkoch stravy je všetko jednoduchšie, omnoho jednoduchšie.

My však nechceme a nebudeme robiť kvalitatívne rozdiely medzi „doplnkami stravy“ a „veterinárnymi prípravkami“ s overenou kvalitou a účinnosťou. Naše skúsenosti, postupy a normy už dlho uplatňujeme pri našej sesterskej značke BARNY‘s. Zákazník bol, je a bude pre nás vždy na prvom mieste, preto si do nášho tímu vyberáme nielen špičkových odborníkov, ale aj ľudí so srdcom na správnom mieste. Preto si môžete byť istí, že ak by sa nejaký náš produkt dal ešte vylepšiť, určite by sme to urobili!

Sme presvedčení, že vstupom značky ALAVIS™ medzi humánne doplnky stravy v oblasti aktívnej a športovej výživy zvýšime latku kvality a účinnosti týchto produktov.

Značka: Alavis Maxima™
Zoznámte sa s legendou! Podľa Vašich hodnotení jeden z najsilnejších chondroprotektívnych doplnkov stravy na kĺby všetkých čias. Konská legenda pre športovcov. Legendárny TRIPLE BLEND nemusí chutiť, ale pomáha! Obľúbená prášková forma nášho najsilnejšieho a medzi aktívnymi ľuďmi a športovca..
48,90 €
Cena bez DPH:40,75 €
Značka: Alavis Maxima™
Jediný testovaný tribulus na trhu s garantovaným množstvom steroidného saponínu protodioscínu, doložený certifikátom! ALAVIS™ MAXIMA BESTIER Tribulus je kombinovaný rastlinný a minerálny výživový doplnok stravy nie len pre športovcov. Svoju obľubu si našiel aj u menej aktívnych ľudí. Obsahuje vys..
22,80 €
Cena bez DPH:19,00 €
Značka: Alavis Maxima™
Čím je výnimočný a prečo si ho kúpiť? postupné uvoľňovanie aktívnych látok bez žalúdočných problémov nedráždi tráviaci trakt nemá horkú chuť nezapeká špeciálny výrobný proces jedinečná troj-kombinácia extra silných zložiek: L-karnitín, mikroenkapsulovaný kofeín, koncentrovaný extra..
25,60 €
Cena bez DPH:21,33 €
Značka: Alavis Maxima™
Vysokokvalitná kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný), ktorá sa prirodzene nachádza a vytvára v ľudskom tele.  Je schopná zadržiavať molekuly vody, elektrolyty a iné biochemické látky, s ktorými vytvára komplex. ALAVIS™ MAXIMA HYALURONIC ACID GUMMIES 60 žuvacích tabliet je úzko profilovaný vý..
21,90 €
Cena bez DPH:18,25 €