Hlavné menu
Produkty v košíku

Doprava už od 1,90€

Magnetické a Puzzle

Značka: Janod
Drevené kocky pre deti od 1 roka. Rozvíjajú jemnú motoriku a koordináciu oko - ruka. Moje prvé kocky - Zvieratká z lesa je zábavná hra zo 4 drevených kociek, z ktorých si môžete vytvoriť 4 portréty lesných zvieratiek (líška, králik, zajac, psík). Viete ako tieto zvieratká vyzerajú? Dokážete ich z..
12,99 €
Cena bez DPH:10,83 €
Značka: Janod
Ustúpte stranou! Malé autá sa blížia! Vytvorme bláznivé preteky s rôznymi vozidlami. Kolízia? Neprepadajte panike, odťahové vozidlo je pripravené pomôcť. Dostaňte sa do cieľa na odovzdávanie trofejí. Táto súprava pozostáva z 24 drevených magnetiek, ktoré sa prilepia na magnetické tabule, chladničky ..
13,99 €
Cena bez DPH:11,66 €
Značka: Janod
Čo sa deje na farme? Rozvíjajte fantáziu u detí a poskladajte s nimi vlastný príbeh s magnetkami s motívom farmy. Učte sa zvieratká a názvy predmetov, zlepšujte priestorovú predstavivosť a jemnú motoriku u najmenších alebo precvičujte množiny a počty so školákmi! Štýlový doplnok na chladničku alebo ..
13,99 €
Cena bez DPH:11,66 €
Značka: Janod
Príďte si vybudovať svoje vlastné mesto! Mladí stavitelia môžu postaviť vežu, obchod s okuliarmi či obchod s topánkami alebo domy... Alebo možno zmrzlinu či sendvič do foodtrucku? Táto sada obsahuje 24 drevených magnetiek, ktoré sa prilepia na magnetické tabule alebo akýkoľvek iný magnetický povrch...
13,99 €
Cena bez DPH:11,66 €
Značka: Janod
Videli ste už peligóna? S touto zmesou vtákov bude vaše dieťa schopné vytvoriť celý rad fantastických zvierat! Tukan, holub, pelikán... dokonca aj oblaky! Táto sada sa skladá z 24 drevených magnetiek, ktoré sa prilepia na magnetické tabule alebo akýkoľvek iný magnetický povrch. Vaše dieťa tak môže p..
13,99 €
Cena bez DPH:11,66 €
Značka: Janod
Vydajte sa na cestu časom do sveta dinosaurov s našimi Dino magnetkami! Veľké príbehy sa dajú vymyslieť so Spinosaurom, Stegosaurom, Pteranodonom a všetkými ostatnými. Táto sada sa skladá z 24 drevených magnetiek, ktoré je možné umiestniť na magnetické dosky, alebo akýkoľvek iný magnetický povrch. ..
13,99 €
Cena bez DPH:11,66 €
Značka: Janod
Nájdite Henriettu, Oriešok a bieleho zajačika v tej istej krabici! Sada troch puzzle, ktorá obsahuje mačku Oriešok, zajaca živiaceho sa mrkvou a roztomilú sliepočku Henriettu. Každé puzzle obsahuje 9 dielikov a priehlbinu na ľahké vyberanie dielikov. Pod každým puzzle je vytlačená šablóna ideálna na..
25,99 €
Cena bez DPH:21,66 €
Značka: Janod
Puzzle I learn čísla pre deti od 3 rokov. Rozvíja jemnú motoriku a sú ideálne na výučbu rátania do 10. Spočítajte počet zvieratiek na puzzle a zoraďte ich v správnom poradí. Nakoniec pridajte drevené číslo podľa počtu zvieratiek. Tento hlavolam je ideálny pre výučbu detí (počítanie do 10) a pr..
18,99 €
Cena bez DPH:15,83 €
Značka: Janod
Táto pekná darčeková krabička obsahuje 4 vkladacie puzzle rôznych obťiažností na tému domácich miláčikov: 2-dielna ryba, 3-dielny pes, 4-dielny papagáj a 5-dielna mačka. Vaše dieťa bude svojím vlastným tempom skladať tieto puzzle, ktorým sa zvyšuje obtiažnosť. Sada sa skladá zo 4 drevených puzzle..
19,99 €
Cena bez DPH:16,66 €
Značka: Janod
Táto pekná darčeková krabička obsahuje 4 vkladacie puzzle rôznych obťiažností na tému záhradných zvieratiek: 2-dielny slimák, 3-dielna korytnačka, 4-dielny zajac a 5-dielny motýľ. Vaše dieťa bude svojím vlastným tempom skladať tieto puzzle, ktorým sa zvyšuje obtiažnosť. Výrobok sa skladá zo 4 dre..
19,99 €
Cena bez DPH:16,66 €
Značka: Haba
Drevené vkladacie puzzle s úchopom Domáce zvieratá pre deti od 1 roka, rozvíjajú jemnú motoriku. Podporte u svojich najmenších detičiek jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, ale aj predstavivosť. Urobte tak s týmto hravým vkladacím puzzle, ktoré je svojou ..
14,99 €
Cena bez DPH:12,49 €
Značka: Janod
Drevené vkladacie puzzle pre deti od 1 roka. Rozvíja pamäť, logické myslenie a jemnú motoriku. Detské drevené vkladacie puzzle s motívom Zvieratká v lese sú typom hračky, ktorú musí mať každé dieťatko od 1 roka. Puzzle majú drevenú úchytku pre trénovanie nožnicového úchytu a ľahkého uchopenia jed..
13,99 €
Cena bez DPH:11,66 €
Značka: Haba
Drevené vkladacie puzzle s úchopom Lesné zvieratá pre deti od 1 roka, rozvíjajú jemnú motoriku. Podporte u svojich najmenších detičiek jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, ale aj predstavivosť. Urobte tak s týmto hravým vkladacím puzzle, ktoré je svojou v..
14,99 €
Cena bez DPH:12,49 €
Značka: Janod
Drevené vkladacie puzzle s úchopom V meste pre deti od 1 roka, rozvíjajú jemnú motoriku. Podporte u svojich najmenších detičiek jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, ale aj predstavivosť. Urobte tak s týmto hravým vkladacím puzzle, ktoré je svojou veľkosťo..
13,99 €
Cena bez DPH:11,66 €
Značka: Janod
Magnetická hračka Moja záhrada pestujeme a sadíme Janod 70 ks magnetiek. Magnetická tabuľa Moja záhrada na zavesenie, na ktorú si detičky môžu pripevňovať krásne magnetky zo záhrady a to až 70ks. Detičky sa s hračkou vedia mnohému naučiť, pestujú si v záhrade svoju zeleninnu a ovocie. Záhradku..
23,99 €
Cena bez DPH:19,99 €
Značka: Janod
Všetko pripravené na hodiny hrania s magnetickou dinosaurou planisférou! Vaše dieťa si užije polohovanie rôznych magnetiek, nachádza sa tu slávny T-Rex, ale aj Triceratops, Stegosaurus, Pteranodón alebo Pterodaktyl... Na planisfére sú tiene, ktoré uľahčujú vkladanie 50 magnetiek na správne miesto..
39,99 €
Cena bez DPH:33,33 €
Značka: Janod
Dokážete umiestniť všetky zvieratká späť tam, kam patria? Táto pekná stojaca alebo závesná magnetická tabuľa sa skladá zo 40 magnetov zvieratiek, ktoré majú ideálnu veľkosť pre ručičky tých najmenších. Vďaka priloženému vzdelávaciemu plagátu môže vaše dieťa popustiť uzdu svojej fantázii, vymýšľať..
27,99 €
Cena bez DPH:23,33 €
Značka: Janod
Zabavte vaše deti skladaním obrázkov z magnetických dielikov podľa predlohy. Magnetická kniha - magnetibook je krásna vzdelávacia hračka vhodná pre deti od 3 do 8 rokov. Magnetická skladačka v tvare knihy má pestrofarebný motív, ktorý detí zaujme na dlhé hodiny. Obsahuje predlohové karty a magnetky,..
19,99 €
Cena bez DPH:16,66 €