ecolife.sk
Produkty v košíku

Janod

Značka: Janod
Deco XXL sada s aktivitami Herbár od 8 rokov Jesenné krokusy na lúkach... Predstavujeme dokonalú aktivitu pre romantické deti! Táto remeselná súprava - ideálna pre nadšencov prírody a dekorácie - umožňuje vyrobiť 6 krásnych výtvorov z kvetov, ktoré boli na tento účel vysušené! Objavte túto súprav..
26,90 €
Cena bez DPH:22,42 €
Značka: Janod
Kreslenie do vane pre deti od 3 rokov, hračka ktorá poteší všetky deti a podporí ich kreativitu aj pri kúpaní. Staňte sa umelcom vo vašej kúpeľni. Hračka do vane, ktorá poteší všetky deti a podporí ich kreativitu aj pri kúpaní. Balenie obsahuje 6ks umývateľných pasteliek vhodných na vaňu i kac..
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €
Značka: Janod
Magnetibook Moduloform Magnetická kniha Magneti'Book Moduloform je zaujímavá skladačka v knihe vhodná pre deti od 3 do 8 rokov. Skladačka s magnetmi má originálny a maximálne zaujímavý dizajn, ktorý upúta každého malého nezbedníka. Zabavte vaše deti skladaním obrázkov z magnetických dielikov podľ..
19,99 €
Cena bez DPH:16,66 €
Značka: Janod
Sada Výroba šperkov Kvety 6 ks od 6 rokov Šperky, vďaka ktorým sa budete usmievať! Táto kreatívna sada umožňuje deťom vo veku 6 rokov a starším vyskúšať si výrobu 6 korálkových kvetinových šperkov: ideálna dielňa na výrobu vlastných šperkov na stimuláciu kreativity a precíznosti tých najmenších...
13,80 €
Cena bez DPH:11,50 €
Značka: Janod
Tajný zápisník so zámkom Magická škola Každý pravý čarodejnícky učeň potrebuje tajnú knihu kúziel! S touto kreatívnou sadou pre deti od 7 rokov sú tajomstvá a kúzla dobre zachované! S ich 96-stranovým tajným zápisníkom si môžu zapísať ingrediencie svojich čarovných elixírov alebo si nakresliť fant..
15,90 €
Cena bez DPH:13,25 €
Značka: Janod
XXL Kreatívna sada s aktivitami Magická škola od 7 rokov Je čas na deň plný zábavy v magickej škole! S touto multifunkčnou kreatívnou súpravou na tému čarodejníkov a čarodejníc môžu deti vo veku 7 a viac rokov vytvoriť 8 očarujúcich výtvorov. Na programe pre ich zasvätenie stať sa skutočným kúzelní..
25,90 €
Cena bez DPH:21,58 €
Značka: Janod
7 kamienkov na maľovanie 1 hárok nálepiek, 1 drevená tyčinka, 2 nádobky s farbami, 1 štetec  a 1 brožúra s pokynmi a obrázkami. Pre deti od 6 rokov..
15,90 €
Cena bez DPH:13,25 €
Značka: Janod
Všetci sme už počuli o lapačoch snov, ale počuli ste už o lapači slnka? Jeho lesklé prvky umožňujú, aby sa slnečné lúče odrážali a rozptyľovali krásne svetlo a svetlé body v ktorejkoľvek miestnosti, v ktorej sa nachádza. Táto kreatívna sada umožňuje vytvorenie slnečného lapača podľa krokov v prilože..
22,90 €
Cena bez DPH:19,08 €
Značka: Janod
Vytvorte čarodejnícke učňovské šperky! S touto súpravou na výrobu šperkov môžu deti od 8 rokov vyrobiť 8 výtvorov na tému mágie: 4 prstene, 3 náramky a 1 náhrdelník. Tieto šperky so svojím podmanivým šarmom a perleťovým efektom ponoria najmenších do sveta kúziel a záhad. Výrobou vlastných čarodejníc..
18,90 €
Cena bez DPH:15,75 €
Značka: Janod
Štipka hviezd, štipka flitrov, dotyk perál! Táto kreatívna sada vám umožní vyrobiť si vlastné čarovné elixíry v malých fľaštičkách s použitím množstva ingrediencií a knihy kúziel s magickými receptami! Obsahuje 10 plastových fľaštičiek so zátkami, 2 tuby piesku, 20 akrylových guľôčok, 1 kúzlo čarovn..
21,90 €
Cena bez DPH:18,25 €
Značka: Janod
Abrakadabra! Táto kreatívna súprava vám umožní vyrobiť 3 čarodejnícke prútiky. Obsahuje strieborný trblietavý predrezaný list, 1 holografický predrezaný list, 1 vytlačený predrezaný list, 1 priehľadný predrezaný list, fialový tyl, 45 hviezdicových a mesačných flitrov, 6 samolepiacich flitrov, 1 čier..
11,80 €
Cena bez DPH:9,83 €
Značka: Janod
Táto čelenka je dokonalým zavŕšením každého maškarného kostýmu alebo príbehu o čarodejníkoch! Táto kreatívna sada vám umožní vyrobiť čelenku na tému čarodejníkov. Obsahuje 1 čiernu saténovú čelenku, 2 predrezané obliečky s potlačou, 1 modrú saténovú stuhu, 1 striebornú flitrovú stuhu, 1 predrezaný h..
11,80 €
Cena bez DPH:9,83 €
Značka: Janod
Sú to nádherné drevené šperky! S touto kreatívnou súpravou si deti vo veku 4 a viac rokov ľahko vyrobia peknú súpravu: 2 prstene, 1 náhrdelník a 1 náramok. Na tému džungle sú tieto 4 drevené šperky rovnako príjemné na tvorenie, ako aj na nosenie pre najmenších! Výroba šperkov s korálkami umožňuje de..
12,90 €
Cena bez DPH:10,75 €
Značka: Janod
Vytvorte si vlastné super-silové náramky! Každý náramok má svoju vlastnú superschopnosť: jemnosť, pokoj, šťastie, ochranu, intuíciu, mágiu, šťastie, silu, priateľstvo, lásku, sebavedomie, sny, radosť a pohodlie. Táto sada vám umožní vyrobiť 8 náramkov s veľkými korálkami a kúzlami. Dôvera, radosť al..
21,90 €
Cena bez DPH:18,25 €
Značka: Janod
Papierové umenie sa stretáva s podmorským svetom! Táto kreatívna sada na voľný čas umožňuje deťom vo veku 7 a viac rokov zostaviť 2 truhlice a 18 zvieratiek z morského dna. Pod oceánom ležia tajomné truhlice s pokladmi a zábavné morské živočíchy! S touto kreatívnou sadou si deti rozvíjajú svoj..
8,80 €
Cena bez DPH:7,33 €
Značka: Janod
Aká pekná pestrofarebná ryba! Táto kreatívna sada umožňuje deťom vo veku od 7 rokov a viac vytvoriť 12 závesných papierových rýb, ideálne na výrobu girlandy na morskú tému alebo ako malé prekvapenie, napríklad 1. apríla! Táto kreatívna sada podporuje osobitý umelecký prejav, trpezlivosť a zmys..
8,80 €
Cena bez DPH:7,33 €
Značka: Janod
Táto kreatívna súprava vám umožní vytvoriť 2 pekné dúhové náramky a jeden náhrdelník. Postupujte podľa návodu na vytvorenie šperkov krok za krokom. Krabička obsahuje: 2 nite z bavlny, 34 dúhovo farebných korálikov na navliekanie, 8 príveskov, zapínanie na náhrdelník a návod. Táto aktivita je vhodná ..
12,80 €
Cena bez DPH:10,67 €
Značka: Janod
Sada na výrobu šperkov pre deti od 7 rokov v peknom darčekovom balení. Obsahuje materiál na výrobu 2 ks šperkov. Táto kreatívna súprava vám umožní vytvoriť 2 pekné náhrdelníky s príveskom v tvare flaštičky naplnenej "dobrotami". Postupujte podľa návodu na vytvorenie náhrdelníkov krok za krokom. K..
12,80 €
Cena bez DPH:10,67 €