Hlavné menu
Produkty v košíku

BIO Esenciálne oleje

BIO esenciálne oleje sú skvostnými darčekmi prírody, ktoré prinášajú mnoho výhod pre našu fyzickú a duševnú pohodu. Tieto oleje sú získané z rôznych rastlinných zdrojov, ako sú kvety, listy, korene a plody, a sú vyrábané prostredníctvom šetrných a ekologických metód.
Majú koncentrované účinky a ich prírodné vône môžu pozitívne ovplyvňovať naše nálady a emocionálny stav. Sú užitočné pre aromaterapiu, relaxáciu, masáže a mnoho ďalších wellness praktík.
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Oleje z borovicovej živice sa označujú aj ako terpentíny. Oplývajú charakteristickou vôňou so sviežimi drevito-živicovými zemitými tónmi.   „Tento esenciálny olej je výborný v zimných zmesiach do aromalampy a difuzéru. Pôsobí proti stresu. Stromy borovice sú všeobecne ..
2,80 €
Cena bez DPH:2,33 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Vôňa esenciálneho oleja z cédra celkovo upokojuje nervový systém. Jeho pravidelná inhalácia navodzuje pocity opory, sily a istoty. Na fyzickej úrovni výrazne posilňuje imunitu, uľavuje pri nachladnutí a pomáha regenerovať telo po chorobe. „Hlavné účinky esenciálneho o..
2,50 €
Cena bez DPH:2,08 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Pravidelná inhalácia citrónového éterického oleja udržuje ľahkú a sviežu myseľ. Na fyzickej úrovni olej uľavuje pri infekciách a dýchacích ťažkostiach. Tradične sa používa ako prostriedok na podporu imunity. Masážne zmesi s týmto esenciálnym olejom uľavujú pri bolestiach..
5,20 €
Cena bez DPH:4,33 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Vôňa oleja je silne upokojujúca až sedatívna a zároveň skvele osviežujúca. Tradične sa olej využíva ako repelentný prostriedok. „V praxi sa využíva pre výrazne osviežujúce, upokojujúce až sedatívne účinky na myseľ. Stačí nakvapkať jednu až dve kvapky do aromalampy ale..
4,40 €
Cena bez DPH:3,67 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Obľúbená typicky sladko citrusová vôňa osviežuje hlavne myseľ. Je mimoriadne vhodná na prevoňanie kancelárie aj bytu. „Citrónová tráva prirodzene posilňuje odvahu a dodáva inšpiráciu. Jej silne upokojujúce účinky na nervový systém pocítite ihneď. Dokáže dve veci súčas..
5,20 €
Cena bez DPH:4,33 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje „Tento olej pôsobí ako svieži vietor prinášajúci nové nápady. Účinne zregeneruje telo po chorobe. Stromy, z ktorých sa olej získava, je možné v účinkoch najviac priblížiť k našej breze,” hovorí Michaela Makulová, profesionálna aromaterapeutka. Esenciálny olej z eukalypt..
5,20 €
Cena bez DPH:4,33 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Napriek tomu, že sú esenciálne oleje z levandule a lavandinu považované predovšetkým za relaxačné oleje vhodné na večerné rozjímanie či zaspávanie, ich účinok na myseľ je viac osviežujúci až stimulačný. V aromaterapii sa tento olej využíva na podporu pri štúdiu či práci...
5,39 €
Cena bez DPH:4,49 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Vôňa mäty priepornej patrí medzi stálice pre kancelárie, učebne a študovne. Energia tohto oleja podnecuje tvorivosť. „Esenciálny olej z mäty je skvelou voľbou ako prevencia proti infekciám, na posilnenie imunity aj dýchacieho ústrojenstva, ale aj pri nádche a chrípke...
3,50 €
Cena bez DPH:2,92 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Sladkosť pomarančovej vône povzbudzuje náladu a prispieva k udržaniu pozitívnej mysle. V domácej kozmetike je tento olej vyzdvihovaný pre rozjasňujúce účinky na pleť. Jeho prírodný čistiaci účinok využijete v domácich čistiacich prostriedkoch. Pravidelná inhalácia Ese..
4,40 €
Cena bez DPH:3,67 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Existuje veľké množstvo chemotypov rozmarínu (chemotyp označuje skupinu rastlín patriacich k rovnakému druhu, ktorý vytvára zreteľne odlišné súbory organických látok). Chemotypy rozlišujeme podľa miesta pôvodu, ktoré sa prejavuje vo vôni. Tento esenciálny olej pochádza z..
5,50 €
Cena bez DPH:4,58 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Tento esenciálny olej sa stal známym fenoménom. Produkcia oleja z listov nižších zelených stromčekov pochádzajúcich z austrálskych plantáží je vysoká a vďaka svojmu širokému využitiu je známy všade na svete. Vôňa oleja je gáfrovitá, svieža a bylinná. Veľmi sa podobá euka..
5,39 €
Cena bez DPH:4,49 €
Značka: Tierra Verde
 Čo je to a ako to funguje „Olej z vavrínu kubébového je ideálny počas dní, kedy chýbajú slnečné lúče. Osviežuje myseľ, výrazne napomáha koncentrácii pri dlhodobom vyťažení a znižuje hladinu stresu. Náročné obdobia pomáha zvládnuť s dobrou náladou a chuťou,” uvádza Michaela Makulová, profesionáln..
5,79 €
Cena bez DPH:4,83 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Keramické koliesko s priemerom 5 cm je alternatíva aromalámp a difuzérov. Stačí len pridať pár kvapiek éterického oleja. Nepotrebuje sviečku ani elektrinu, takže vám môže robiť spoločnosť kedykoľvek. Doštičku ručne vyrobili ľudia v chránenej dielni ZAHRADA 2000. Použi..
2,40 €
Cena bez DPH:2,00 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Kolekcia je zabalená v úhľadnej papierovej krabičke. Obsahuje jedinečnú brožúru Sprievodca voňavým domovom s pútavými informáciami o esenciálnych olejoch a širokej škále ich využitia u vás doma. 7 esenciálnych olejov dopĺňajú pomôcky na výrobu rozmanitých prostriedkov s ..
39,90 €
Cena bez DPH:33,25 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Ste premrznutí a unavení? Vykúzlite si zimnú idylku, stačí túto zmes éterických olejov nakvapkať do aromalampy, difuzéru, masážneho oleja alebo na keramický odparovač. Ak sa vám vôňa zapáči, ponúkame ju aj ako osviežovač vzduchu. Kombinácia pomaranča, korenia a borovi..
7,69 €
Cena bez DPH:6,41 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Vôňa oleja nesúca sa z aromalampy alebo difuzéru prispieva k silnému prehriatiu organizmu, hlavne pri únave alebo chlade. Podnecuje stimuláciu, zaháňa zlú náladu a pôsobí takmer afrodiziakálne. Vôňu Esenciálneho oleja BIO Škorica si znovu zamilujete predovšetkým počas V..
7,00 €
Cena bez DPH:5,83 €