Hlavné menu
Produkty v košíku

Odstraňovače škvŕn

Prírodné odstraňovače škvŕn spoľahlivou a ekologickou voľbou pre účinné čistenie a ošetrovanie odevov a povrchov. Tieto výrobky sú vyrobené z prírodných zložiek, ako sú enzýmy, bylinné výťažky a esenciálne oleje, ktoré účinne odstraňujú škvrny a nečistoty.
Neobsahujú tvrdé chemikálie ani toxické zlúčeniny, čo ich robí bezpečnými pre použitie na rôznych materiáloch a povrchoch. Ich prírodné zloženie je šetrné k oblečeniu, čím minimalizuje riziko poškodenia textílií.
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Mleté pracie mydlo zo 100% olivového oleja bez palmového oleja a živočíšnych zložiek. Naše olivové mydlo sa vyrába z čistého gréckeho (oblasť Kalamati) olivového oleja (mastné kyseliny), ku ktorému sa pridá zásada (hydroxid sodný alebo hydroxid draselný) tak, aby došl..
5,50 €
Cena bez DPH:4,58 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Mydlové vločky z klasického pracieho mydla (pôvodné "mydlo s jelením lojom"). Klasické mydlo sa vyrába z tuku (mastné kyseliny), ku ktorému sa pridá zásada (hydroxid sodný alebo hydroxid draselný) tak, aby došlo k tzv. saponifikácii – zmydelneniu. Mydlo znižuje povrchové..
6,05 €
Cena bez DPH:5,04 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Mydlo vyrobené zo 100% olivového oleja s prídavkom citrónového extraktu. Citrónový extrakt má bieliaci účinok a pomáha odstraňovať škvrny. Na čo sa používa   Olivové mydlo si poradí s bežnými organickými škvrnami (mastnota z jedla, mastnota z pokožky na golieroch..
5,39 €
Cena bez DPH:4,49 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Puer alebo perkarbonát sodný je pracia sóda (uhličitan sodný) obohatená kyslíkom. Pri aktivácii teplou vodou sa uvoľňuje kyslík a tvorí peroxid vodíka, ktorý má bieliaci účinky (rozjasňuje zašednutú bielu farbu, prevencia šednutia bielizne). Puer sa za veľkého šumenia a ..
6,95 €
Cena bez DPH:5,79 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Umývanie riadu:   Gél na riad s BIO citrónovou silicou (110 ml) Upratovanie: Univerzálny čistič na umývateľné povrchy (110 ml) Citrónový gél na vodný kameň (110 ml) Pomarančový odmasťovač – koncentrát (110 ml) Čistič skiel s BIO pomarančovou a citrone..
21,49 €
Cena bez DPH:17,91 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Systém pre kompletné EKO pranie od Tierra Verde je založený na kombinovaní niekoľkých produktov, vďaka ktorému je pranie šetrné voči ľuďom aj prírode a súčasne zanecháva bielizeň skutočne čistú. Prečo stojí za to vyskúšať náš systém EKO prania?   Jednotlivé produkt..
15,35 €
Cena bez DPH:12,79 €
Značka: Tierra Verde
Inovatívny produkt Umývanie v kocke na použitie v celej domácnosti. Účinne čistí bežne zašpinený riad, šetrne umýva povrchy (nerez, keramika, lamino, drevo a sklo) a perie jemnú bielizeň. Pri práci s ním vás bude sprevádzať svieža citrusová vôňa bio esenciálneho oleja z vavrínu kubébového. Pri vý..
8,89 €
Cena bez DPH:7,41 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Vločky z pracieho mydla s prídavkom hovädzej žlče. Žlč obsahuje rôzne druhy enzýmov, ktoré majú schopnosť rozkladať tuky a bielkoviny. Sú veľmi účinné pri odstraňovaní škvŕn a nečistôt najmä organického pôvodu (mastnota, ovocie, zelenina, krv, atrament, tráva, červené ví..
6,85 €
Cena bez DPH:5,71 €
Značka: Tierra Verde
Čo je to a ako to funguje Pracie mydlo s prídavkom hovädzej žlče, ktorá obsahuje rôzne druhy enzýmov rozkladajúcich tuky a bielkoviny. Na čo sa používa Veľmi účinné v odstraňovaní škvŕn a nečistôt (mastnota, krv, atrament, mazivo, tráva, červené víno, ovocné a zeleninové šťavy, hlina, pot ..
2,89 €
Cena bez DPH:2,41 €