ecolife.sk
Produkty v košíku

Dr.Uhlí

Značka: Dr.Uhlí
Väčšie, 11 litrové balenie hrubšie drveného biocharu s veľkosťou kúskov biocharu 1-25mm, ktorý sa hodí pre väčšie zvieratá, ako sú kone alebo hospodárske zvieratá. Aktívne uhlie na seba viaže škodliviny, výsledkom je lepšie trávenie, príjemnejší a zdravší život vašich zverencov. Biochar, Biouh..
33,90 €
Cena bez DPH:28,25 €
Značka: Dr.Uhlí
Malé balenie drveného biocharu (aktívneho uhlia) vo forme prášku so zrnitosťou (frakciou) 0-1mm, pre zdravie vašich domácich maznáčikov. Aktívne uhlie na seba viaže škodliviny a výsledkom je lepšia kondícia vašich miláčikov. Biochar, Biouhel... Sú synonymá pre unikátny prírodný produkt, ktorý vzn..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka: Dr.Uhlí
Väčšie balenie drveného biocharu so zrnitosťou (frakciou) 0-1 mm, pre zdravie vašich domácich maznáčikov aj hospodárskych zvierat. Aktívne uhlie na seba viaže škodliviny, výsledkom je lepšie trávenie, príjemnejší a zdravší život vašich zverencov. Toto balenie je ekonomicky výhodné predovšetkým pr..
37,90 €
Cena bez DPH:31,58 €
Značka: Dr.Uhlí
Praktické balenie drveného biocharu vo forme prášku zrnitosti (frakcie) 0-1mm, pre zdravie vašich domácich maznáčikov. Aktívne uhlie na seba viaže škodliviny a výsledkom je lepšia kondícia vašich miláčikov. Hmotnosť 250 gramov vystačí zhruba na 60 dní pre 30kg psa. Biochar, Biouhel... Sú synonymá..
18,90 €
Cena bez DPH:15,75 €