Hlavné menu
Produkty v košíku

Doprava už od 1,90€

Gumové vitamíny

Gumové vitamíny pre telo, vlasy a pleť sú populárným spôsobom, ako dopĺňať potrebné vitamíny a minerály, ktoré prispievajú k celkovému zdraviu a kráse. Patrí sem vitamín C, D, B-komplex, biotín, zinok, železo, vápnik a mnoho ďalších. Tieto vitamíny sú obľúbené nielen pre svoju jednoduchosť a príjemnú chuť, ale aj pre svoju účinnosť.Je dôležité poznamenať, že gumové vitamíny sú ľahko prenosné a chutné, čo môže zvýšiť motiváciu ľudí dodržiavať denné dávkovanie vitamínov a minerálov. Sú bežne dostupné v rôznych príchutiach a tvaroch, čo ich robí atraktívnymi.
Gumené vitamíny Be accepted™ - Pre vnútornú vyváženosť 60ks, čučoriedka
-11 %
Značka: LoVely Life
Gumené vitamíny pre vnútornú vyváženosť be accepted™ ti pomôžu zvládnuť striedanie nálad, ktoré so sebou prináša dospievanie. Napomáhajú dosiahnuť efekt relaxácie, eliminujú napätie a zlepšujú náladu. Účinne bojujú proti únave či vyčerpaniu. Popasuješ sa s akýmkoľvek citovým rozpoložením a budeš ..
24,89 € 27,99 €
Cena bez DPH:20,74 €
Značka: LoVely Life
Gumené vitamíny pre zdravú pleť be admired™ ti dodajú množstvo potrebných živín, ktoré ťa zbavia nedostatkov na tvojej tvári. Krásnu pokožku bez nedokonalostí ti zaručí: jód a biotín – pre udržanie zdravej pokožky, vitamín C – prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii pokožky..
17,99 €
Cena bez DPH:14,99 €
Značka: LoVely Life
Gumené vitamíny pre doplnenie energie be ambitious™ ti pomôžu nadobudnúť vnútornú silu. Podporujú viac funkcií organizmu naraz (imunitu, vitalitu a energiu, stres, stav pokožky, vlasov, nechtov, kostí...). Energiu pre dobytie sveta ti dodá: vitamín B6 a B12 – prispievajú k správnej látkovej..
19,99 €
Cena bez DPH:16,66 €
Značka: LoVely Life
Gumené vitamíny pre silné vlasy be appreciated™ pre dlhšie a krajšie vlasy. Nechaj svoje vlasy zažiariť a získaj dlhšie a očarujúce vlasy. Receptúra, ktorá zmení tvoju rutinu starostlivosti o vlasy: biotín – pre oslnivú krásu a zdravé vlasy, jód – prispieva k udržaniu zdravej vlasovej pokožk..
17,99 €
Cena bez DPH:14,99 €
Značka: LoVely Life
Gumené vitamíny pre vnútorný pokoj be assured™ ti pomôžu vyrovnať sa so zlými vibráciami. Podporia sústredenie, koncentráciu a pocit vnútornej pohody, znižujú nervové vypätie. Priaznivo ovplyvňujú duševné zdravie a dobrý spánok, bojujú proti stresu, podporujú koncentráciu a znižujú mieru únavy a vyč..
19,99 €
Cena bez DPH:16,66 €
Značka: LoVely Life
Gumené vitamíny pre podporu vnútornej sily be encouraged™ ti dodajú dostatok energie na zvládnutie všetkých náročných situácií, ktoré so sebou tehotenstvo a materstvo prináša. Skvelou mamou zdravého bábätka budeš aj vďaka: vitamín B12 - prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorb..
23,99 €
Cena bez DPH:19,99 €
Značka: LoVely Life
Gumené vitamíny pre udržanie vitality be refreshed™ pre podporu zdravia ti dodávajú dostatok sily a energie, aby si sa cítila skvelo čo najdlhšie. Podporia imunitu, prirodzenú obranyschopnosť organizmu a zdravie horných dýchacích ciest. Prispievajú k normálnej funkcii dýchacieho a imunitného systému..
19,99 €
Cena bez DPH:16,66 €
Gumené vitamíny Be strengthened™ - Pre zdravé telo 60ks, malina
-8 %
Značka: LoVely Life
Gumené vitamíny pre zdravé telo be strengthened™ ti dodávajú živiny, ktoré potrebuješ aby si sa cítila fit. Podporia obranyschopnosť organizmu a zdravie horných dýchacích ciest. Majú pozitívny účinok na nervovú sústavu, napomáhajú znižovať oxidačný stres krviniek. Zdravú a vo forme ťa udrží: ..
21,99 € 23,99 €
Cena bez DPH:18,33 €
Značka: LoVely Life
Gumené vitamíny pre správny vývoj bábätka v brušku be sure™ ti dodajú všetky potrebné živiny, ktoré ty a tvoje rastúce dieťatko potrebujete. Udržujú rovnováhu črevnej mikroflóry, zabraňujú premnoženiu škodlivých baktérií, pomáhajú pri trávení potravy. K tomu, aby tvoje bábätko prišlo na svet zdra..
23,99 €
Cena bez DPH:19,99 €
Značka: LoVely Life
Gumené vitamíny pre udržanie balansu be understood™ podporia tvoju vnútornú silu v každom náročnom období. Uchovať si životný balans aj pri dávke každodenného stresu ti umožní: vitamín B12 –  prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, podporuje psychické funkcie, znižu..
19,99 €
Cena bez DPH:16,66 €