Hlavné menu
Produkty v košíku

Doprava už od 1,90€

Doplnky Výživy

Doplnky stravy zohrávajú kľúčovú úlohu pri zachovaní správneho fungovania v našom tele. Starostlivo vyberané produkty obsahujú dôležité vitamíny, minerály, kvalitné výťažky a bylinné sirupy, ktoré napomáhajú nášmu organizmu. V sortimente Ecolife nájdete rôzne prírodné doplnky stravy určené na podporu kĺbov a kostí, posilnenie imunitného systému, detoxikáciu tela, zlepšenie trávenia, skvalitnenia spánku a mnoho ďalších. Okrem toho máme v ponuke doplnky vhodné pre mužov aj pre ženy a široký výber ďalších eko produktov.
Značka: Modrá Púpava
Vďaka užívaniu vaječného kolagénu spolu s ďalšími bioaktívnymi látkami budete mať pružnejšiu pleť, pevnejšie nechty a žiarivejšie vlasy. V klinických štúdiách* s užívaním proteínov z vaječných membrán sa preukázalo: zvýšenie elasticity a pevnosti pokožky, prejasnenie pleti, vybalansovanie tvorby kož..
84,30 €
Cena bez DPH:70,25 €
Vláknina - S probiotikami 30ks, v praktickom balení "so sebou"
-34 %
Značka: Ecolife
Podporte vaše zdravie vďaka tyndalizovaným symbiotikám Vďaka unikátnej spolupráci probiotických kultúr s prírodnými prebiotikami už viac nebudete mať ťažkosti spojené s večnou zápchou, nadúvaním či bolestivým trávením. Harmonické nažívanie probiotík s prebiotikami sa okrem vyriešenia črevných ťaž..
24,90 € 37,90 €
Cena bez DPH:20,75 €
Vláknina - Spokojné trávenie 30ks, v praktickom balení "so sebou"
-36 %
Značka: Ecolife
VLÁKNINA Spokojné trávenie naštartuje proces chudnutia, ale aj celkového zdravia Popracujte na svojom novom JA, schudnite a podporte tak nielen fyzické, ale aj duševné zdravie vďaka vláknine. Tá napriek tomu, že je nenahraditeľným spojencom pri prevencii niekoľkých ochorení vrátane správneho fung..
22,90 € 35,90 €
Cena bez DPH:19,08 €
Flex collagen - Kĺby & pohyb 50ks
-17 %
Značka: Ecolife
FLEX COLLAGEN Kĺby & Pohyb spolu s Boswelliou vás zbavia bolestí kĺbov a kostí Opotrebovanie kĺbov či bolesť bedier nepatria len do bežného slovníka seniorov. Čoraz častejšie sa s podobnými komplikáciami stretávajú i mladšie ročníky. Pravidelné športové aktivity ako behanie a posilňovanie sa toti..
15,75 € 18,90 €
Cena bez DPH:13,13 €
Značka: Ecolife
VITAMÍN C 1000 s výťažkom zo šípok a vitamínom B2 Je jednoznačne najznámejším zo skupiny vitamínov a v domácnosti by ho mala mať každá jedna rodina. Jeho prirodzeným zdrojom je čerstvé ovocie a zelenina. Ide o jeden z najdôležitejších vitamínov v ľudskom tele s množstvom pozitívnych účinkov na ná..
5,18 €
Cena bez DPH:4,32 €
Značka: Ecolife
Vitamín C poznajú už malé deti Je súčasťou našich lekárničiek a siahame po ňom najmä vtedy, keď na nás lezie choroba. Vitamín C však patrí medzi najpôsobivejšie vitamíny so širokým spektrom účinkov. Ľudskému organizmu dodáva celý rad podmanivých benefitov a keďže si ho telo nevie vyrobiť samo, je..
5,18 €
Cena bez DPH:4,32 €
Značka: Ecolife
Zdravá forma provitamínu A s výraznými účinkami na ľudské zdravie v jednom balení s ďalšími silnými antioxidantmi. Betakarotén je červeno-oranžový pigment, ktorý sa nachádza v rade rastlín, v ovocí a zelenine. V ľudskom tele sa betakarotén mení na provitamín A.  Takže organizmus si ho z neho doká..
8,40 €
Cena bez DPH:7,00 €
Hair AnaGain + Camu Camu 50ks, na rast vlasov
-30 %
Značka: Ecolife
Padanie vlasov patrí medzi prirodzený a fyziologický jav. Problém ale predstavuje nadmerné vypadávanie vlasov bez ohľadu na pohlavie či vek. Medzi najčastejšie príčiny patria nedostatok potrebných vitamínov a minerálov, hormonálne zmeny a stres. Riešením však môžete byť jedinečný prírodný vlasový st..
19,54 € 27,90 €
Cena bez DPH:16,28 €
Značka: Ecolife
NUKLEOTIDY & Betaglukán poskytujú účinnú ochranu pred vírusmi Pripravte sa na sezónu chrípky už teraz a prežite jeseň spolu s jarou bez zdravotných ťažkostí! Účinnú ochranu pred vírusovými ochoreniami, ku ktorým patrí aj Covid 19, vám poskytne unikátne spojene nukleotidov a betaglukánu v našom vý..
26,50 €
Cena bez DPH:22,08 €
Značka: Ecolife
Vysoké pracovné nasadenie Skúškové obdobie či ukončenie štúdia si vyžadujú špičkovú mozgovú aktivitu. Podporte preto vašu pamäť, sústredenie sa, schopnosť riešiť problémy a rečový prejav unikátnym doplnkom stravy PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie Kognitívne schopnosti stimuluje borovicou kôrou  ..
26,50 €
Cena bez DPH:22,08 €
Značka: Ecolife
Dajte nepríjemným pocitom počas perimenopauzy červenú Menopauza je prirodzený proces vyskytujúci sa v živote každej ženy. Jej príchodu však predchádza prechodné obdobie perimenopaza, ktoré priemerne trvá asi štyri roky. Počas nich sa musí každá žena popasovať s nepríjemnými pocitmi ako sú návaly ..
19,10 €
Cena bez DPH:15,92 €
Značka: Ecolife
PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfort si poradí s PMS i bolestivou menštruáciou Každá z nás to pozná. Nervozita, potenie, nafúknuté brucho či nezastaviteľná chuť do jedla. Predmenštruačný syndróm  (PMS) s nami vie pekne zamávať a to nás ešte čaká obdobie menštruácie spojené s nepríjemným krvácaním a..
20,90 €
Cena bez DPH:17,42 €
Značka: Ecolife
Nedovoľte sennej nádche znižovať kvalitu vášho života Nedovoľte sennej nádche viac strpčovať váš život niekoľko týždňov či mesiacov v roku. Zbavte sa raz a navždy jej typických príznakov, ku ktorým patrí pocit plného nosa, kýchania, slzenie či kašľanie. Alergické prejavy sennej nádchy ako aj aler..
21,98 €
Cena bez DPH:18,32 €
PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť 50ks
-30 %
Značka: Ecolife
Znížte prejavy starnutia pleti na minimum vďaka PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť Mlado a zdravo vyzerajúca pleť nemusí byť výsadou len žien, ktoré nedávno oslávili dvadsiatku. Starnutie je síce prirodzenou súčasťou života, no našťastie dnes už existujú doplnky stravy, ktoré jeho prejavy zreduku..
19,53 € 27,90 €
Cena bez DPH:16,28 €
Značka: Ecolife
SELÉN s postupným uvoľňovaním Ak patríte k vegetariánom či vegánom určite v rámci doplnkov stravy neobíďte selén. Tento  esenciálny minerál získavaný prostredníctvom stravy totiž hrá hlavnú rolu v dôležitých procesoch v tele ako je metabolizmus či správne fungovanie štítnej žľazy. Preto ak prirod..
5,18 €
Cena bez DPH:4,32 €
Značka: Ecolife
Vitamín D3 sa prejavuje najmä v silných kostiach a zdravých zuboch D vitamín je tak pre ľudský organizmus nevyhnutný predovšetkým pre lepšie vstrebávanie a využitie vápnika. No jeho miesto je dôležité i pri budovaní imunitného systému a predchádzaní niektorým druhom rakoviny. Zvýšte príjem Vit..
5,18 €
Cena bez DPH:4,32 €
Značka: Ecolife
ZINOK V CHELÁTOVEJ VÄZBE s postupným uvoľňovaním Radostné očakávanie nového člena rodiny sa spája so zníženým množstvom minerálov a vitamínov v tele. Podobne sú na tom i ľudia, ktorých životnú filozofiu tvorí vegánstvo či vegetariánstvo. Ak k ním patríte i vy, tak vám v tele okrem iného  chýba je..
5,18 €
Cena bez DPH:4,32 €
Gumené vitamíny Be accepted™ - Pre vnútornú vyváženosť 60ks, čučoriedka
-11 %
Značka: LoVely Life
Gumené vitamíny pre vnútornú vyváženosť be accepted™ ti pomôžu zvládnuť striedanie nálad, ktoré so sebou prináša dospievanie. Napomáhajú dosiahnuť efekt relaxácie, eliminujú napätie a zlepšujú náladu. Účinne bojujú proti únave či vyčerpaniu. Popasuješ sa s akýmkoľvek citovým rozpoložením a budeš ..
24,89 € 27,99 €
Cena bez DPH:20,74 €