Hlavné menu
Produkty v košíku

Doprava už od 1,90€

Oči / Uši

Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre mačky Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov modernej fytofarmácie. Čistič očného okolia Topvet je určený k dôkladnému vyčisteniu znečisteného očného okolia. Dôležité, a to nielen z estetického hľadiska, je pravidelné, najlepšie každodenné, čist..
5,89 €
Cena bez DPH:4,91 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov modernej fytofarmácie. Čistič očného okolia Topvet je určený na dôkladné vyčistenie znečisteného očného okolia. Dôležité, a to nielen z estetického hľadiska, je pravidelné, najlepšie každodenné, čisten..
5,89 €
Cena bez DPH:4,91 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre mačky Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov modernej fytofarmácie. Ušné liehové kvapky očista sú určené k dôkladnému vyčisteniu znečisteného zvukovodu a vonkajšieho ucha. Prípravok intenzívne rozpúšťa kožný maz. Pokožka vonkajšieho zvukovodu je..
5,89 €
Cena bez DPH:4,91 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov. Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov modernej fytofarmácie. Ušné kvapky sú určené na dôkladné čistenie nečistého zvukovodu a vonkajšieho ucha. Prípravok intenzívne rozpúšťa maz a pokožka vonkajšieho zvukovodu je po ošetrení dokonale čist..
5,89 €
Cena bez DPH:4,91 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre mačky Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov modernej fytofarmácie. Ušné olejové kvapky prevent sú určené pre pravidelnú, preventívnu starostlivosť. Slúži na dôkladnej očiste vonkajšieho zvukovodu. Pokožka vonkajšieho zvukovodu je po ošetrení je..
8,89 €
Cena bez DPH:7,41 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov modernej fytofarmácie. Ušné kvapky prevent sú určené pre pravidelnú, preventívnu starostlivosť. Slúži na dôkladnú očistu vonkajšieho zvukovodu. Pokožka vonkajšieho zvukovodu je po ošetrení jemná a vláč..
8,89 €
Cena bez DPH:7,41 €
Čistič uší Roztoč Ex 20ml - pre psy a mačky
-5 %
Značka: cdVet
Olej z eukalyptu na čistenie uší pre psov a mačky, hubí roztoče a svrab, upokojuje uši. Prírodný prípravok z oleja citrónového eukalyptu, ktorý spoľahlivo odpudzuje a ničí roztoče, najmä ušný svrab, eliminuje aj bakteriálne infekcie. Čistič uší je vhodný aj na bežné čistenie. Vďaka jemnému éteric..
17,44 € 18,36 €
Cena bez DPH:14,54 €
Kvapky do očí - Očná starostlivosť 20ml, pre psy a mačky
-5 %
Značka: cdVet
Kvapky do očí z ružovej vody zo silíc okvetných plátkov ruží, šetrná starostlivosť o oči a očné okolie. Kvapky do očí pre psy a mačky z ružovej vody zo silíc okvetných plátkov ruží od výrobcu cdVet, ktorý rozumie prirodzenej starostlivosti o zvieratá. Tieto hodnotné kvapky zaisťujú starostlivosť ..
17,58 € 18,51 €
Cena bez DPH:14,65 €
Kvapky do uší - Pre psy 20ml, Levanduľové
-5 %
Značka: cdVet
Kvapky do uší s levanduľovým olejom na hĺbkové čistenie a starostlivosť. Vhodné aj pri napadnutí roztočmi. Ošetrujúci prírodný prípravok na hĺbkové čistenie a starostlivosť o uši. Kvapky do uší obsahujú hodnotné bylinné oleje (čajovníkový, mandľový, neemový, pelargónový a levanduľový), ktoré veľm..
17,28 € 18,19 €
Cena bez DPH:14,40 €
Kvapky do uší jemné - Ušná starostlivosť 20m, pre psy a mačky
-5 %
Značka: cdVet
Kvapky do uší na čistenie, ošetrovanie a starostlivosť, tiež pre citlivé alebo alergické psy a mačky. V prípadoch, keď má pes dlhé uši, alebo mačka dlhšiu srsť v ušnej oblasti, býva starostlivosť o uši ťažšia, je ťažšie zbaviť sa ušného mazu a môže dôjsť až k upchatiu zvukovodu. Kvapky do uší sú ..
15,93 € 16,77 €
Cena bez DPH:13,28 €
Značka: Karlie
Bezpečnostné vatové tyčinky na čistenie uší pre psy a mačky. Tyčinky zo 100% bavlny sú špeciálne upravené na bezpečné čistenie uší psov a mačiek. Rozšírená vatová zóna zabraňuje príliš hlbokému zasunutiu tyčinky do zvukovodu. Uši čistíme vždy bezpečne, najlepšie pomocou kvapiek do uší a tyčinkami..
2,83 €
Cena bez DPH:2,36 €
Značka: Vet’s Best
Vlhčené hygienické obrúsky s výťažkom z Aloe Vera na čistenie okolia očí psov a mačiek. Čistiace jednorazové obrúsky z jemnej buničiny. Vlhčené obrúsky „Eye round pads“ sú okrúhle, obsahujú výťažok z Aloe Vera a pomáhajú odstraňovať nečistoty a slzné škvrny. Obrúsky používame na efektívnejšie čis..
7,44 €
Cena bez DPH:6,20 €
Značka: Vet’s Best
Vlhčené hygienické obrúsky s výťažkom z Aloe Vera na čistenie uší, ktoré sa nasadzujú na prst. Čistiace jednorazové obrúsky z jemnej buničiny tvarované do vrecka, ktoré sa navlečie na prst. Vlhčené obrúsky „Clean Ear finger pads“ s výťažkom z Aloe Vera pomáhajú odstraňovať ušný maz a iné nečistot..
7,44 €
Cena bez DPH:6,20 €