Hlavné menu
Produkty v košíku

O nás

Milujte svoje zdravie je motto, ktorým sa riadime pri vzniku každého nového produktu. Aby ste s nimi boli spokojní, dbáme najmä na kvalitu surovín, funkčnosť a bezpečnosť našich výživových doplnkov. Veríme, že ak si na tom dáme záležať, skutočne pomôžeme vášmu zdraviu, životnému štýlu a postaráme sa o vaše spokojné trávenie či rozžiarenú a krásnu pleť.

Utužovanie zdravia vás však nemôže stáť všetky úspory, a preto je pre nás nesmierne dôležité, aby ste si u nás kúpili kvalitné doplnky za priaznivé ceny.

Suroviny získavame od overených dodávateľov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s vytváraním receptúr a výrobou výživových doplnkov. Tým sa to ale ani zďaleka nekončí. Celý proces podlieha prísnej kontrole, a to hneď od vstupu surovín do skladu, presunu až po expedíciu k vám domov. A presne takto vznikajú výživové doplnky značky EcoLife, ktoré navyše neprecestujú polovicu sveta, pretože sa vyrábajú priamo na Slovensku.

Skúsení dodávatelia a lokálna výroba

Rovnako ako na lokálnu výrobu kladieme dôraz aj na zloženie doplnkov – nenájdete v nich umelé farbivá, arómy ani konzervačné látky. Výživový doplnok má totiž vášmu telu pomôcť a nie ho znečisťovať umelými prídavkami. Keď už vieme, že zloženie aj účinky sú také, aké majú byť, prichádza na rad balenie. Aj v tomto ohľade vám chceme ponúknuť to najlepšie, preto kapsuly vkladáme do tubičiek z biofotonického skla MIRON Violetglass. Unikátny materiál odráža nežiaduce slnečné lúče, čím ochráni prírodný produkt vo vnútri pred vyprchaním účinných látok. Vďaka tomu máte istotu, že vám výživové doplnky vydržia naozaj dlho, a to so všetkými skvelými účinkami.

Zloženie bez umelých prísad a unikátne balenie

Aj keď si dávame záležať na zložení a balení výživových doplnkov, treba povedať, že veľa za nás robí príroda a veda.

V našej ponuke nájdete produkty z prírodných extraktov, napríklad vzácny Pycnogenol®, ktoré v desiatkach štúdií doporučujú aj vedci. Sme radi, že práve my vám môžeme ponúknuť tieto prírodné vzácnosti a pomôcť tak vašej fyzickej i psychickej pohode.

Spojenie prírody s vedou

Budeme radi, ak nám zostanete verní.

Váš EcoLife