ecolife.sk
Produkty v košíku

Masky na vlasy

Prírodné vlasové masky sú vynikajúcim spôsobom, ako poskytnúť našim vlasom intenzívnu výživu a oživenie. Tieto výrobky sú vyrobené z prírodných zložiek, ako sú rastlinné oleje, výťažky z bylín a esenciálne oleje, ktoré posilňujú vlasy, obnovujú ich štruktúru a dodávajú im nádherný lesk.
Značka: Voono
Máš pocit, že sú tvoje vlasy akoby bez života, že strácajú objem a lesk? Jedným z čisto prírodných produktov, ktorý vám ku krásnej hrive môže dopomôcť je VOONO Amla – prírodná maska a kondicionér na vlasy alebo ako ztmavovač vášho odtieňa. Napríklad zmiešaj odtieň Copper s lyžicou amly a vznikne ti ..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Značka: Voono
Riešiš problém rýchlo sa mastiacich vlasov, neodbytných lupín alebo dokonca chrastičiek na pokožke hlavy? Hair of Gaurí obsahuje blahodarné bylinky, ktoré ti pomôžu odstrániť tieto ťažkosti raz a navždy...
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
VYŽIVUJE. HYDRATUJE. OPRAVUJE. Intenzívna vlasová maska od certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND poskytuje extra starostlivosť a výživu všetkým typom vlasov. Dokáže preniknúť hlboko do štruktúry vlasov, chrániť ich a vyživiť ich zvnútra von, čím predchádza ich poškodeniu. Hlavné..
14,90 €
Cena bez DPH:12,42 €
Značka: Kvitok
Vplyvy ako slnko, chlad, česanie, farbenie a ďalšie poškodzujú a zjemňujú vlasy. Maska s extraktmi z plodov Cezalpínie a klíčkov slnečnice ich účinne ochraňuje pred vonkajšími stresmi a voľnými radikálmi. Táto maska zvýšila odolnosť vlasov, predĺžila lesk a výdrž farby pri farbených vlasoch. Obsahuj..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Značka: Two Cosmetics
Hydratačná maska na vlasy a vlasovú pokožku s ceramidmi, betaínom a banánovým práškom, vhodná pre suché, kučeravé, chemicky ošetrované a farbené vlasy.  Ceramidy udržujú vlasy a vlasovú pokožku hydratovanú, vlasy uhladzujú a zvyšujú ich lesk. Podporujú pružnosť, zadržiavanie vlhkosti a vlasy posi..
13,90 €
Cena bez DPH:11,58 €
Značka: Two Cosmetics
Proteínová maska na vlasy s ryžovým proteínom, keratínom a hodvábom vhodná pre suché, poškodené, lámavé a farbené vlasy. Ryžový proteín dodá vlasom objem, lesk a silu. Keratín navráti zničeným vlasom zdravý vzhľad, vyhladí ich a zabráni ďalšiemu lámaniu. Hodváb má antioxidačné schopnosti, vlasom dod..
13,60 €
Cena bez DPH:11,33 €
Vlasy sú korunou krásy, a preto si zaslúžia jedinečnú starostlivosť. Ich neustále vystavovanie slnečnému žiareniu, vetru, či tepelným úpravám ako fénovanie, žehlenie a kulmovanie vlasy oslabuje a vysušuje. Vďaka jedinečnej kombinácii prvotriednych olejov a účinných zložiek v mojej prírodnej vlasovej..
24,90 €
Cena bez DPH:20,75 €