Hlavné menu
Produkty v košíku

Doprava už od 1,90€

Masky

Prírodné vlasové masky sú vynikajúcim spôsobom, ako poskytnúť našim vlasom intenzívnu výživu a oživenie. Tieto výrobky sú vyrobené z prírodných zložiek, ako sú rastlinné oleje, výťažky z bylín a esenciálne oleje, ktoré posilňujú vlasy, obnovujú ich štruktúru a dodávajú im nádherný lesk.
VYŽIVUJE. HYDRATUJE. OPRAVUJE. Intenzívna vlasová maska od certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND poskytuje extra starostlivosť a výživu všetkým typom vlasov. Dokáže preniknúť hlboko do štruktúry vlasov, chrániť ich a vyživiť ich zvnútra von, čím predchádza ich poškodeniu. Hlavné..
14,90 €
Cena bez DPH:12,42 €
Značka: Kvitok
Naše vlasy často čelia vonkajším vplyvom, ktoré ich oslabujú. To môže spôsobovať poškodenie vlasov od koreňov až po končeky. Toto poškodenie môže vzniknúť vplyvom rôznych faktorov, ako je UV žiarenie, mráz, vietor, znečistený vzduch, voľné radikály a tiež kozmetické postupy, ako je česanie, kefovani..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Bohatá výživná vlasová maska s obsahom oleja z hroznových jadierok, kokosového a arganového oleja teraz v novom a väčšom balení! Poskytuje intenzívnu starostlivosť pre suché, oslabené a poškodené vlasy. Základ masky tvorí organická rozmarínová voda s posilňujúcimi a stimulujúcimi vlastnosťami a rozm..
14,95 €
Cena bez DPH:12,46 €