ecolife.sk
Produkty v košíku

ECO pre Zvieratká

Kategória "ECO produkty pre Zvieratá" je oblasť, ktorá zdôrazňuje udržateľné a ekologicky šetrné riešenia pre starostlivosť o domáce zvieratá. Táto kategória zahŕňa široký rozsah produktov, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na ochranu životného prostredia, zdravie a pohodu zvierat, a ktoré pomáhajú minimalizovať ekologický odtlačok spojený s starostlivosťou o zvieratá.Udržateľné obaly a výrobky pre zvieratá: Tieto produkty sa vyrábajú s minimálnym použitím plastových obalov a nebezpečných chemikálií. Patrí sem napríklad ekologická biodegradovateľná nepriepustná výbava, recyklovateľné hračky a iné ekologicky šetrné výrobky pre zvieratá.Tieto produkty zahŕňajú ekologicky šetrné šampóny, mydlá a iné hygienické produkty pre zvieratá, ktoré sú bezpečné pre životné prostredie a zdravie zvierat.
Značka: Dr.Uhlí
Väčšie, 11 litrové balenie hrubšie drveného biocharu s veľkosťou kúskov biocharu 1-25mm, ktorý sa hodí pre väčšie zvieratá, ako sú kone alebo hospodárske zvieratá. Aktívne uhlie na seba viaže škodliviny, výsledkom je lepšie trávenie, príjemnejší a zdravší život vašich zverencov. Biochar, Biouh..
33,90 €
Cena bez DPH:28,25 €
Značka: Dr.Uhlí
Malé balenie drveného biocharu (aktívneho uhlia) vo forme prášku so zrnitosťou (frakciou) 0-1mm, pre zdravie vašich domácich maznáčikov. Aktívne uhlie na seba viaže škodliviny a výsledkom je lepšia kondícia vašich miláčikov. Biochar, Biouhel... Sú synonymá pre unikátny prírodný produkt, ktorý vzn..
10,90 €
Cena bez DPH:9,08 €
Značka: Dr.Uhlí
Väčšie balenie drveného biocharu so zrnitosťou (frakciou) 0-1 mm, pre zdravie vašich domácich maznáčikov aj hospodárskych zvierat. Aktívne uhlie na seba viaže škodliviny, výsledkom je lepšie trávenie, príjemnejší a zdravší život vašich zverencov. Toto balenie je ekonomicky výhodné predovšetkým pr..
37,90 €
Cena bez DPH:31,58 €
Značka: Dr.Uhlí
Praktické balenie drveného biocharu vo forme prášku zrnitosti (frakcie) 0-1mm, pre zdravie vašich domácich maznáčikov. Aktívne uhlie na seba viaže škodliviny a výsledkom je lepšia kondícia vašich miláčikov. Hmotnosť 250 gramov vystačí zhruba na 60 dní pre 30kg psa. Biochar, Biouhel... Sú synonymá..
18,90 €
Cena bez DPH:15,75 €
Značka: AravaPets
Objavte najprirodzenejšie, najúčinnejšie a najbezpečnejšie prírodné riešenie prevencie proti blchám a kliešťom pre vašich miláčikov!  Účinný Antiparazitný bylinný obojok je bez nebezpečných pesticídov, s obsahom až 11 účinných bylinných esenciálnych olejov pre psov a šteniatka. Vďaka patentovan..
24,98 €
Cena bez DPH:20,82 €
Betadine dezinfekčný roztok je mikrobicídny prostriedok, ktorý obsahuje liečivo jódovaný povidón. Je to komplex jódu a polyvinylpyrolidonového polyméru, ktorý uvoľňuje jód určitú dobu po aplikácii. Elementárny jód je už dlho známy ako vysoko účinný mikrobicídny prostriedok, ktorý in vitro rýchlo zab..
29,90 €
Cena bez DPH:24,92 €
Značka: AravaPets
Napomáha pri liečbe akútneho a chronického zápalu uší. Je vhodný aj na bežné čistenie uší pre psov a mačky rôzneho veku. Bez dráždenia čistí, vysušuje, odstraňuje kúsky nečistôt a odumretú kožu. Zmierňuje škrabance, začervenanie a bolesť...
16,98 €
Cena bez DPH:14,15 €
Značka: AravaPets
Vlhčené bylinné utierky na labky a telo izraelskej značky Arava majú prémiové zloženie a sú obohatené o 26 minerálov, ktoré pochádzajú z Mŕtveho mora, vitamín E, B5, harmanček, aloe vera, ovos a ďalšie prírodné zložky, ktoré priaznivo pôsobia na telo zvieratka. Harmanček pôsobí protizápalovo, ..
9,98 €
Cena bez DPH:8,32 €
Značka: AravaPets
Prémiové zloženie utierok je navrhnuté špeciálne pre psíkov a mačičky s citlivými očami, upokojujú suché a svrbiace oči, zabraňujú vzniku alergií a zanechávajú oči čisté a zdravé. Obsahujú tie najjemnejšie čistiace zložky, obohatené o BIO extrakty harmančeka, aloe vera, púpavy, očianky, vitamínov..
9,98 €
Cena bez DPH:8,32 €
Značka: AravaPets
Jedinečné bylinné utierky sú špeciálne navrhnuté pre citlivé uši vašich domácich miláčikov. Jemne vyčistia špinu a ušný maz, účinne napomáhajú zmierniť svrbenie a ošetrujú suché boľavé miesta po vyrážkach, škrabancoch prípadne po uhryznutí hmyzom. Odstraňujú nepríjemné pachy z okolia uší. Bylinné..
9,98 €
Cena bez DPH:8,32 €
Značka: AravaPets
Tento jemný a upokojujúci kondicionér, srsť vyživí vďaka prírodným zložkám. Zanecháva kožu a srsť čistú, udrží ju zdravú a pružnú. Bylinný kondicionér uľahčujúci česanie obsahuje: Bambucké maslo aktívne hydratuje psiu srsť. Kokos vyživuje srsť a vlasy. Avokádo pôsobí ako prírodné antibi..
15,98 €
Cena bez DPH:13,32 €
Značka: AravaPets
Tento prémiový bylinný ošetrujúci šampón, je výnimočný svojím unikátnym zložením a vysokou koncentráciou až 14-tich aktívnych prírodných látok pre to najlepšie ošetrenie a zdravie pokožky a srsti. Čistí bez vysušovania prirodzeného ochranného filmu pokožky a zároveň účinne odstraňuje staré chlpy pre..
16,98 €
Cena bez DPH:14,15 €
Značka: AravaPets
Tento jedinečný povzbudzujúci kondicionér bol špeciálne navrhnutý na obnovenie, oživenie a omladenie srsti. Obsahuje špeciálnu receptúru ktorá sama vytvára luxusnú penu a naplno využíva silu minerálov z Mŕtveho mora. Jemne hĺbkovo čistí a skrášľuje srsť bez zmývania jej prirodzeného ochranného filmu..
15,98 €
Cena bez DPH:13,32 €
Značka: AravaPets
Tento jedinečný povzbudzujúci šampón bol špeciálne navrhnutý na obnovenie, oživenie a omladenie srsti. Šampón obsahuje špeciálnu receptúru, ktorá sama vytvára luxusnú penu a naplno využíva silu minerálov z Mŕtveho mora. Jemne hĺbkovo čistí a skrášľuje srsť bez zmývania jej prirodzeného ochranného fi..
16,98 €
Cena bez DPH:14,15 €
Značka: AravaPets
Bylinný šampón Aromatherapy je jedinečný terapeutický šampón špeciálne navrhnutý pre vašich štvornohých miláčikov s jedinečnou kombináciou a vysokým obsahom až 31 prírodných zložiek! Unikátna receptúra šampónu s antibakteriálnym, protizápalovým a antimikrobiálnym zložením je vysoko účinná : ..
22,98 €
Cena bez DPH:19,15 €
Značka: AravaPets
Tento jemný a upokojujúci šampón, srsť vyživí vďaka prírodným zložkám. Dôkladne vyčistí kožu a srsť, udrží ju zdravú a pružnú. Bambucké maslo aktívne hydratuje psiu srsť. Kokos vyživuje srsť a vlasy. Avokádo pôsobí ako prírodné antibiotikum. Pšeničné klíčky ošetrujú podráždenie pokožky a..
15,98 €
Cena bez DPH:13,32 €
Značka: AravaPets
Nezáleží na tom ako veľmi milujete svojho štvornohého miláčika, je tu niečo, čo nie je príjemné nikomu z nás. Je to charakteristický zápach „mokrého psa“. Tento úžasný šampón eliminujúci pach je tu pre to, aby psa zbavil nielen tohto, ale všetkých nepríjemných pachov. Tajomstvo Bylinný šampón na ..
20,80 €
Cena bez DPH:17,33 €
Značka: All For Paws
Myška Catoon je vyrobená z látky a plyšu, je vystlaná chrumkavým materiálom a mačacie zmysly poškádlí hlavne jej pierkový chvostík s rolničkou. Vďaka opasku na suchý zips, môžete hračku jednoducho zavesiť na kľučku pri dverách alebo škrabadlo a umožniť tak mačkám, aby sa hrali samy. Elastická šnú..
3,90 €
Cena bez DPH:3,25 €