ecolife.sk
Produkty v košíku

Skin collagen premium 30ks

Skin collagen premium 30ks
Skin collagen premium 30ks
Skin collagen premium 30ks
Skin collagen premium 30ks
Skin collagen premium 30ks
Skin collagen premium 30ks
Skin collagen premium 30ks
Skin collagen premium 30ks
Skin collagen premium 30ks
 • Skladom: Predaj sa skončil
 • Tovar už neponúkame.
  Skúste si vybrať inú alternatívu.
 • Obj. kód: 02617
Počet videní: 19226

Príchuť - Malina & Citrón

Pozitívne účinky SKIN COLLAGEN Premium:

 • napomáha zlepšovať pevnosť a pružnosť pokožky
 • eliminuje vznik a pomáha s vyhladením vrások
 • priaznivo pôsobí proti starnutiu organizmu
 • hydratuje pokožku a minimalizuje vznik akné 
 • zmierňuje vypadávanie aj lámanie vlasov a podporuje ich rast
 • eliminuje štiepenie aj lámanie nechtov a prispieva k ich rastu
 • zmierňuje prejavy celulitídy
 • vhodné aj pre mužov

30 vrecúšok tj. 30 denných dávok
(15 vrecúšok príchuť citrónu 15 x 3,84 g a 15 vrecúšok príchuť maliny 15 x 3,74 g)

K bezchybnému vzhľadu vám pomôže kolagén v práškovej forme

Krásna pleť bez vrások, akné a ďalších nedokonalostí už nemusí byť nedosiahnuteľným snom. Drahé kozmetické krémy s prítomnosťou kolagénu totiž nedokážu do pokožky preniknúť natoľko, aby sa na nej prejavila trvalá zmena.

Najlepšiu vec, ktorú pre spomalenie starnutia pleti tak môžete urobiť, je pravidelné užívanie práškového kolagénu SKIN COLLAGEN Premium.

Tvorba prirodzeného kolagénu sa vekom zastaví. Kolagén je stavebný proteín, ktorý tvorí až 80 percent ľudskej pokožky. Vďaka nemu pleť vyzerá zdravo a mlado. No vekom sa jeho prítomnosť v organizme vytráca a po dovŕšení 40-tky sa kolagén v tele už neprodukuje takmer vôbec. Preto ak si chcete aj v tomto veku udržať mladistvý vzhľad, mali by ste do svojej každodennej beauty rutiny zahrnúť konzumáciu práškového kolagénu.  

Stavte na hydrolizovaný kolagén

SKIN COLLAGEN Premium, ktorý u nás nájdete v dvoch chutných príchutiach, je bioaktívny a hydrolyzovaný. Vďaka tejto forme je oveľa viac efektívny, čo sa prejaví najmä na vašom vonkajšom vzhľade. Zložky kolagénu v ňom sa totiž skladajú z malých peptidov s nízkou hmotnosťou. Tie sú navyše obohatené o esenciálne aminokyseliny vrátane hydroxyprolínu, glycínu a prolínu, čo v preklade znamená, že je ľahko stráviteľný a dostane sa do každého kožného tkaniva v tele. Výsledkom tohto procesu je hydratovaná pleť bez suchosti a vrások. Okrem toho sú na nej výrazne eliminované prejavy celuitídy. Kolagén tiež zlepší zdravie kostí a zabráni lámaniu nechtov aj vlasov.  

Kolagén bez vitamínu C nemá zmysel

SKIN COLLAGEN Premium navyše obsahuje aj iné dôležité zložky, aby celý prípravok dokázal naplno pracovať. V prvom rade ide o vitamín C, bez ktorého by celý proces omladenia kolagénom nedokázal fungovať. Vo výživových práškoch sa však nachádza i pyridoxín, riboflavín, biotín, niacín, horčík, selén a kyselina hyalurónová. Všetky spomínané látky majú schopnosť pozdvihnúť ženskú krásu na maximum. V tejto unikátnej kombinácii tak získate profesionálneho beauty spoločníka na boj proti prejavom starnutia.  

Stačí jedno vrecúško denne

Jedno balenie SKIN COLLAGEN Premium obsahuje 30 vrecúšok 100 percentného hydrolyzovaného kolagénu I. a III. typu. Ide tak o živočíšny kolagén v dvoch chutných príchutiach – malinovej a citrónovej. Užívajte pritom jedno vrecúško denne, ktoré nasypete do pohára a zmiešajte s vodou. Vášmu telu týmto spôsobom dodáte odporúčanú dennú dávku kolagénu a viditeľné účinky tohto unikátneho produktu by ste mali pocítiť už o 8 týždňov.   

Aké iné zložky ešte obsahuje

Viatmín C prispieva k prirodzenej tvorbe kolagénu. Ak nie je v organizme dostatok vitamínu C, len s týmto vitamínom sa kolagén dokáže vstrebať do nášho tela. 

Vitamín (pyridoxín) pomáha organizmu metabolizovať aminokyseliny z našej potravy, budovať nové červené krvinky a zapája sa do nálady a spánkových vzorcov, pretože pomáha telu produkovať serotonín, melatonín a norepinefrín.

Vitamín B2 (riboflavín) je potrebný na rast, vývoj a funkciu buniek v našom tele. Premieňa potravu na potrebnú energiu, vďaka čomu dokáže náš organizmus každý deň fungovať.

Biotín je vo vode rozpustný vitamín zo skupiny B vitamínov, ktorý je známy predovšetkým pre svoju dominantnú úlohu v podpore správneho fungovania kože, vlasov a nechtov. Jeho nedostatok sa môže prejaviť v podobe straty vlasov či rôznych kožných ochorení.

Niacín alebo vitamín B3 je vitamín rozpustný vo vode, ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, normálnej činnosti nervovej sústavy a psychickej činnosti, zachovaniu zdravých slizníc a pokožky a zníženiu vyčerpania a únavy.

Horčík má zásadný význam pre správne fungovanie nervového systému, ovplyvňuje činnosť srdca, nedostatok horčíka spôsobuje poruchu srdcového rytmu, kŕče v svaloch, únavu celého tela.

Selén ide o stopový prvok, ktorého ma ľudské telo veľmi málo, no napriek tomu má mimoriadnu moc. Ide o silný antioxidant, ktorý pomáha chrániť bunky pred poškodením. U žien je obľúbený vďaka svojim beauty účinkom. Prispieva totiž k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a zároveň prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Kyseliny Hyalurónová je prirodzená súčasť medzibunkovej hmoty a nájdeme ju takmer vo všetkých tkanivách, kde plní funkciu hydratačnej zložky. Dokáže na seba totiž viazať 1000x viac vody, než je jej samotná váha. Nazýva sa tiež ako elixír mladosti, pretože napomáha zlepšiť pevnosť a pružnosť pokožky, dokonale ju hydratuje, eliminuje vznik vrások a má teda úplne dokonalý omladzujúci účinok!

Zloženie príchuť citrón

Hovädzie kolagénové peptidy, vitamín C (kyselina L-askorbová), horčík (horečnaté soli kyseliny citrónovej), citrónová aróma, kyselina hyalurónová (hyalurónan sodný), farbivo (karotény), sladidlo (glykozidy steviolu), niacín (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), selén (L-selenometionín), vitamín B2 (riboflavín), biotín (D-biotín).

Zloženie príchuť malina

Hovädzie kolagénové peptidy, vitamín C (kyselina L-askorbová), horčík (horečnaté soli kyseliny citrónovej), malinová aróma, farbivo (cviklová červená), kyselina hyalurónová (hyalurónan sodný), sladidlo (glykozidy steviolu), niacín (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), selén (L-selenometionín), vitamín B2 (riboflavín), biotín (D-biotín).

 

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a nemali by nahradzovať liečivá. Ak užívate lieky na predpis alebo ste tehotná, poraďte sa o užívaní tohto výživového doplnku s lekárom.

 

Nutričné hodnoty

30 vrecúšok (15 vrecúšok príchuť citrónu 15 x 3,84 g a 15 vrecúšok príchuť maliny 15 x 3,74 g)
Veľkosť 1 dávky : 1 vrecúško denne
Počet dávok v balení : 30 vrecúšok (15 vrecúšok príchuť citrónu 15 x 3,84 g a 15 vrecúšok príchuť maliny 15 x 3,74 g)
Nutričné hodnoty 1 dávka (1 vrecúško denne) 100 g RVH%*
Vitamín C (Kyselina L-askorbová) 500 mg 625
Vitamín B2 (rivoflavín) 2 mg 143
Niacín 10 mg 62,5
Vitamín B6 4,5 mg 321
Horčík 50 mg 13
Biotín 50 µg 100
Selén (L-selenometionín) 20 µg 36
Hovädzie kolagénové peptidy 2500 mg **
Kyselina hyalurónová 80 mg **
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
Príchuť malina: Hovädzie kolagénové peptidy, vitamín C (kyselina L-askorbová), horčík (horečnaté soli kyseliny citrónovej), malinová aróma, farbivo (cviklová červená), kyselina hyalurónová (hyalurónan sodný), sladidlo (glykozidy steviolu), niacín (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), selén (L-selenometionín), vitamín B2 (riboflavín), biotín (D-biotín). Príchuť citrón: Hovädzie kolagénové peptidy, vitamín C (kyselina L-askorbová), horčík (horečnaté soli kyseliny citrónovej), citrónová aróma, kyselina hyalurónová (hyalurónan sodný), farbivo (karotény), sladidlo (glykozidy steviolu), niacín (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), selén (L-selenometionín), vitamín B2 (riboflavín), biotín (D-biotín)
Alergény
citrusy
Skladovanie

Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením

Benefity

Bez genetický modifikovaných organizmov

Zloženie Príchuť malina: Hovädzie kolagénové peptidy, vitamín C (kyselina L-askorbová), horčík (horečnaté soli kyseliny citrónovej), malinová aróma, farbivo (cviklová červená), kyselina hyalurónová (hyalurónan sodný), sladidlo (glykozidy steviolu), niacín (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), selén (L-selenometionín), vitamín B2 (riboflavín), biotín (D-biotín). Príchuť citrón: Hovädzie kolagénové peptidy, vitamín C (kyselina L-askorbová), horčík (horečnaté soli kyseliny citrónovej), citrónová aróma, kyselina hyalurónová (hyalurónan sodný), farbivo (karotény), sladidlo (glykozidy steviolu), niacín (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), selén (L-selenometionín), vitamín B2 (riboflavín), biotín (D-biotín)
Hmotnosť 114 g
Upozornenie Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už udávať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Veríme však, že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch
Balenie 30 vrecúšok tj. 30 denných dávok (15 vrecúšok príchuť citrónu 15 x 3,84 g a 15 vrecúšok príchuť maliny 15 x 3,74 g)
Alergény citrusy
Benefity Bez genetický modifikovaných organizmov
Odporúčané dávkovanie 1 x denne – 1 vrecúško vysypte do suchého pohára, zalejte 200ml neperlivej vody a dobre premiešajte. Po úplnom rozpustení nápoj vypite. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť
Počet dávok v balení 30 vrecúšok (15 vrecúšok príchuť citrónu 15 x 3,84 g a 15 vrecúšok príchuť maliny 15 x 3,74 g)
Veľkosť 1 dávky 1 vrecúško denne
Skladovanie Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením
Značka Ecolife

Najčastejšie otázky o tomto produkte.
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Napíšte recenziu

Prosím prihláste sa alebo si vytvorte účet, aby ste mohli vložiť hodntenie

Aby sme zaistili kvalitu a spoľahlivosť recenzií, môžu ich písať iba overení užívatelia, ktorí si produkt zakúpili.