ecolife.sk
Produkty v košíku

Pandoo

Značka: Pandoo
Toaletný papier je neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti. Počas života ho spotrebujeme mraky. Zvoľte si taký, ktorý bude šetrný k prírode aj vašej pokožke. Priemerný človek spotrebuje za svoj život zhruba 10 000 roliek toaletného papiera. Na výrobu tohto množstva je potrebné vyrúbať a spracov..
8,49 €
Cena bez DPH:7,08 €
Značka: Pandoo
Nechcete sa vzdať jednorazových papierových vreckoviek, ale zároveň tak trochu tušíte, že ich výroba a spotreba nie je práve v súlade s prírodou a ekológiou? Alternatívou môžu byť ekologické vreckovky Pandoo, ktoré sú šetrné ako k vašej pokožke, tak k životnému prostrediu. Jednorazové papierové v..
3,49 €
Cena bez DPH:2,91 €
Značka: Pandoo
Nechcete sa vzdať jednorazových kuchynských utierok, ale zároveň tak trochu tušíte, že ich výroba a spotreba nie je práve v súlade s prírodou a ekológiou? Alternatívou môžu byť ekologické bambusové kuchynské utierky Pandoo, ktoré je možné opakovane používať. Kuchynské utierky Pandoo sú odolné, ve..
8,99 €
Cena bez DPH:7,49 €
Značka: Pandoo
100g - cca 100ks organických vatových vankúšikov v balení. Výnimočne jemné vatové vankúšiky sú zo 100% organickej bavlny. Certifikované a hypoalergénne vatové vankúšiky majú mnoho spôsobov využitia ako pre bábätká, tak aj pre rodičov...
2,89 €
Cena bez DPH:2,41 €